0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızım sadece memede uyuyor yatırmak istediğimde uyumuyor ve göğsümü vermeden asla uyumuyor artık çok yoruldum 19 aylık önerisi olan??? Emzik almıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,682 puan) tarafından
Verme emzik hele hiç verme benim oğluma bıraktıriyorim öyle ağlıyor öyle ağlıyor anne yüreği kıyamıyorum ama onun için gögusune acı biseyler sür veya siyah bant yapıştır ehh oldu pis oldu yap onu tiksindir ağlar ağlar alışır cnm
(92 puan) tarafından
Sağ ol canım:*
(1,682 puan) tarafından
Bir de ağzını boş bırakma ben öyle yapıyorum:) aklına geliyor memmeee diye hemen bir çikolata bir çerez ne bilim kraker veriver unutsuz tiksinsiz biraz büyüdü mu daha zor olur ağlasın bırak geve gündüz umudunu kaybeder
(92 puan) tarafından
Denicem ve kesicem artık ya ben kıyamadıkça daha da zorlaşıyor :(
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Oyun oyna, dikkatini dağıt. Sıkılmasına izin verme, sıkıldıkça emmeye düşüyo bebekler. 
(92 puan) tarafından
Canım sıkılmıyor aslında uyukluyor ama gel annem yatalım uyuyalım diye aldığımda basıyor çığlığı ne sallanarak ne piş pişle ne ninniyle ... meme vermeden uyumuyor. Memeyi az verip yatırsam da uyumuyor iyice sinirleniyor keseyim diyorum da bilemedim
(5,492 puan) tarafından
2.5 yaşa kadar müsaade var, tam inatlaşma dönemi bence kesme, biraz sabret benim kız da memede uyumak istiyo öğlen uykusunu iyice dalıp kafa düşünce anca yatırıyorum
(92 puan) tarafından
2 yaştan sonra caiz değil biliyorum ama canım yine de araştıralım .. o kadar yoruldum ki canım inan sana anlatamam belki biraz yükü hafifler
(5,492 puan) tarafından
Yok canım istersen sen de tabiki bakabilirsin ama 2.5 a kadar müsaade var. Hamak alsan orda sallamayı denesen
0 oy
(7,718 puan) tarafından
19 aylık diyorsun emzik verilmez zaten. Diş yapısı bozulur. Karnı iyi doymuyor olabilir. Uyutmak için farklı yöntem dene. İlk zaman biraz sabır. Çünkü zor olur alışması. 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
canim burda kac kisiye yazdim bilmiyorum :-)) 

sabir tasi benm kizimda 19 aylik onunla kestim  hemde ne aglama ne bisey inanilmaz duskundu dedigin gibi emzik gibi kullaniyordu sabir tasini surdum aninda birakti o kadar rahtladim ki hemen aktardan almalisin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 322 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 405 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Alparslanın annesi ❤ (21 puan) tarafından soruldu

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı

...