0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından

Kızlar yeni ev tuttuk tasinicaz inşallah yavaş yavaş başlıyıcam toplanmaya da öncelik nelerden başlamalıyım cumartesi boya yapilicak bı tek salona ve yavaş yavaş gidicek eşyalar falan hafta sonuna kadar toplicam da nelerden başlamalıyım karışıklık olsun istemiyorum tek toplicam zamanım oldukça bebeğim var teşekkür ederim şimdiden:)

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
 ilk yorum Bn mutfakda başlarım ilk kuzu:)))
tarafından
Tskr kuzum sewinim bari neydim millet buradaki artiyi çok değerli buluyor bnde anlamadm niyeyse:)))☺️☺️
(213 puan) tarafından
Bnde anlamıyorum kızz ödül mü veriyolar aceppp hahaha :))
tarafından
Yok kız yalanda işte saçma bişey dur bende sana +verem:)))
(213 puan) tarafından
Sağol balım :D
tarafından
Sende saol cnm☺️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Mutfak cok zorluyor kuzum küçük parçalar oldugu icin onlardan başla istersen kullanmadıklarıni kaldirarak başlayabilirsin☺️
(213 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapıyim o zaman:))
0 oy
tarafından
günlük kullandığım seyleri en sona saklarim kullanılmadıklardan baslarim en son da mutfak
0 oy
tarafından
Bende tadinacagim ev bakıyorum ben kendime şöyle bir plan olusturduk kafamda once kullanmadiklarim çekmece içleri vs . Sonra banyo  ayakkabılar. En son çamaşırlar ve mutfak çünkü evde bebekde olduğu için yemeye içmeye devam edilecek son güne kadar hafta sonu komple evin gidecekse bikac tabak çanak bırakıp gerisini kaldırabilirsiniz ama 
(573 puan) tarafından
Aynen ben böyle yaptım sadede çamaşırları 3 r gün öncesinden kaldırdım giyecek bişey bulamadık :)
(213 puan) tarafından
Ayn canım öyle yapıyorum şuan
0 oy
(966 puan) tarafından
Kıyafetleri önce,sonra yastık yorgan tarzı şeyler, ayakkabılar,varsa ıvır zıvır şeyler ortadan duran,hepsi bir odaya konulup mutfak eşyaları , kullandığın malzemeleri bırak geriye bir şey kalmıyor zaten.
0 oy
(13,038 puan) tarafından
Mutfagi topla kolile ayrı ayrı kirilacakları belirt onun dışında mümkünse kolilere yaz hangi koli nereye ait diye sonra varsa tv ünitesi sifonser vs o tarz eşyaların gözlerindeki ıvır zıvırı topla sonra da kıyafetleri falan topla ben ramazandan sonra taşındım 4 aylık bebe ile tek başıma son anda yardıma geldiler her şey karışık toplandı yerleştirirken de çok zor oldu bir eşya arıyorum ne nerde bilmediğim için bütün kolileri alt üst ediyorum vaktin varsa detaylı topla kolilere de yaz yerleştirmesi de kolay olsun 
(213 puan) tarafından
Mantıklı aslında üzerine yazıyım bn sağol canım
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kullanmadığın tabak canak sonra süs püs cekmeceler 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yatak odasından başlardım ben. Kullanmadigin battaniye yorgan yastık ne varsa sonra diğer odalara en son mutfakta az kullandıklarını 
0 oy
tarafından
Ben mutfağı sona bırakıyorm . İlk yatak odası sonra salon vs 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben arka odalardan basladım. En son mutfak kaldı. Onu da son 2 gün kala toparladık eşimle.
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Canım bende bu haftadonu tasijicam kaynanamla oturuyorum çeyizim kolilerde zaten. Yorgan yastiklarimi topladım giymedigimiz giysileri topladim sende en başa mutfakta kırılacak şeyleri topla kullanmadiginiz eşyalar varsa onlardan başla:) Allah kolaylık versin inşaallah 
(213 puan) tarafından
Yorgan yastıkları nasıl nereye koysam canım sen neye koydun ya en zoru o annem Çarşaf aç içine katla bağla diyor
(1,618 puan) tarafından
Valla canım bende öyle yaptım. Katladim çarşafın içine koydum sikica da bağladım bide hurcum vardi onun içine koydum bu şekilde
(1,618 puan) tarafından
Bide yatak yüzlerini örtüleri falan şimdi yıkamadım evime geçtikten sonra yikicam taşınırken nasıl olsa yine kirlenicek
0 oy
(158 puan) tarafından
Salonu kullanmadığım için ilk ordan başlarım dolap içleri sonra kitaplık baza altları yatak yorgan mutfakta günlük kullandıklarım dışındaki kaldırırım sırayla kıyafetler deterjanlar son gece mutfakta kalanlar ve odalarda kalan kıyafetler sabahına da yatak çarşafları perdeler ve buzdolabı
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Ben de 2 ay kadar oldu taşındım bebeğin ne kadarlık  bu arada. Ben önce kullanmadığım mutfak eşyalarından başladım yemek takımından falan güzelce pat patlı poşetler var ya onlara sardım. Sonra kullanmadığım kıyafetler çeyizkik eşyalarımı toparladım boş olan odaya üst üste koydum daha kolay oldu bi de kutuların üzerine mutlaka yaz nereye ait olduklarını yerleştirken kolaylık oluyor 
(213 puan) tarafından
9 ayına girecek küçük değil ama ayı ama minnacık oğlum daha tam oturmuyor emeklemiyo ayağı kalkamıyor destek alıp hep kucağımda canım hicbisey yapamıyorum ya pat pat poşetleri nerden alabilirim canım
(3,240 puan) tarafından
İnan şu an öyle olması senin açından daha iyi benim ki 1 buçık yaşındaydı durmuyordu kolilerden dışarı çıkarıyordu koyduklarını ve gözüm hep üzerinde olmak zorundaydı o arada yaramazlık peşindeydi. Biz 10 metre almıştık nalburdan canım. Hiç bi cam eşyam kırılmadı çok şükür baya bi bantta lazım oluyor koli de aynı şekilde
0 oy
tarafından
Her kutuya hangi odaya ait olduğunu yaz. 

Ben mutfaktan başlardım , birkaç şey bırakıp gerisini toplardim. Oda oda git karışıklık olmasın. Sonra yatak odasındaki ıvır ,zivirlar , kıyafetler fln. 

Yani oncelikle ıvır zıvır seni oyalayacak ne varsa topla. Beyaz eşya ve mobilyalar , birde kullandığıniz birkaç parça tabak çanak, kıyafet fln kalsın sadece. 
0 oy
tarafından
ilk salon . cocuk odasi . yatak odasi . oturma odasi. banyo wc . mutfak  en son cunku yemek icin hep mutfaga gidiliyor hele bide bebe varsa daha cok gidiliyot mutfaga 
0 oy
tarafından
Herkes mutfak demis ben en son toplarim mutfagi bazanin alti koltuklarin alti cekmeceler onlar benim onceligimdir cunku bazen lazim olck seyler oluyr tabi cok nadir kullanmadiklrini kaldirabilirsn
(213 puan) tarafından
Ayn canım mutfağı son yapıcam daha mantıklı
0 oy
(7,601 puan) tarafından
İlk başta bir kullanmadıklarını toparla mesela kışlık kıyafetler, battaniye,yorgan mutfak zaten bir gecede toplanıp kolilenir kalkıştınmı gerisi çorap söküğü gibi gelir merak etme.
(213 puan) tarafından
Mutfak en kolayı canım Ayn Haklısın
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Mesela kışlık kiyafetler yorgan battaniye vs. Sürekli kullanmadigin tabak çanak olabilir kuzum acil ihtiyaç duymayacagin şeylerden basla
(213 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapiyim
(11,257 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ivır zıvır kullanmadik herşeyi önce paketle sonra giymediginiz kiyafetler falan gitmeye yakın kullandıklarınızı da yaparsn artık
(213 puan) tarafından
Tmm canım sağol

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 304 göst.
22 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Birdirbir (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,246 cevap

34,850 kullanıcı

...