0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben bimin bezini kullaniyorum oglum 4 aylik 4 numara kullaniorum ablam buyuk kullaniyosun diyor yegenim var 1 yasinda ablamda bimden aliyor oda 4 kullaniyormus carpik olur cocuk buyuk bez kullanma dedi bana ama ben bunun buyuklunu kucuklunu nasi anlarm blmiormki 3 numara bacaklarinda iz yapiyo die 4 e gecmistim gobek baginin azicik ustunde duruyo bez 

15 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yo bi tik her zaman buyuk olmasi iyidir cocuk rahat eder icinde canim
tarafından
6.500 gramdi en son canim ama acaba ben mi yanlis kullaniyorum bu cirt yerleri varya bantli orasi karnin ustune kadar getiriyorum iki taraftanda oylr yapistiriyorum 4 aylik 4 kullanioan ilerde ne kullancan dio kaynanam falanda bilemedim tasma falanda olmuyo buyuk olsa akmazmi zaten
(4,152 puan) tarafından
kiz ama 4 aylik 4 nunara cok buyuk degil mi benm kizim 1.5 yasinda 4 kullaniyorum tabi kiloya girede degisirde 4 cok buyuj
tarafından
Ay ozman degiseyim ya 3 alayim ben cok iz yapiyo die 3 u birakmistm
(4,152 puan) tarafından
ben yandaki lastikleri varya onlari kopariyorum iz yapmiyo o zamn canm
-Reklam-
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Kaç kg bebeğin 
tarafından
En son 6.500 du canim suan kac blmiorum
(2,809 puan) tarafından
Bencede büyük  canm kilosuna göre kullan bence benimki 18 aylık daha bu hafta 5 e geçtim
tarafından
Anladim canim hatta indirime dusmus 5 numarasindan siparis ettim ilerde kullanirm diye ama 3 kullandigimda bacaklari cok iz oluyordu o yuzden degistim zaten normalmi  oyle iz olmasi
0 oy
tarafından
Bezle carpiklik ne alaka kuzum?
tarafından
Valla bende bilmiorm oyle deyince bi size sormak istedim canim
tarafından
Evet yavrum büyük bez kullanınca bacak yapısında sıkıntı oluyor
0 oy
tarafından
Oģlum 13 aylık 4 numara kullanıyorum
tarafından
Ben bilemedim ya ben buyuk kullaniyorum o halde
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Yaşa değil kilosuna göre al canım ben 25 aya kadar bile 4 kullandm zayıftı çocğm
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Benm bebegimde 4 aylik 4 numara kullanyorm 3 iz yapyordu
tarafından
Bende 3 iz yapoyor die 4 e gectim ama suan dha cok kararsiz kaldim peki sizde bimden mi aliyosunuz canim bazen kaliplar ayni olmuyor ya
(2,011 puan) tarafından
Ben onlem kullanyorm bime gore kalibi baya buyuk ama carpiklik ilk kez senden duydum doger cocugmdada kullandm cok sukur bise olmadi
0 oy
tarafından
Oğlum 13 aylık 4 numara kullanıyorum BİM'in bezi bence sen biraz büyük kullaniyosun çarpıklık olur mu bilmem de çocuk rahatsız olabilir hareketlendiyse bezin bol gelen kısımlari bacağını yakar pişik yapabilir BİM'in kaliplari da büyük zaten  kalın bir bez rahatsız olur bebegin
tarafından
Canim.3 iz yapiyo die ben 4 e gectim ama iz yapmasi normalmi peki
tarafından
Az bı iz olur her bezde ayına göre kilosu fazla mı ki
tarafından
Kilosu normal aslinda 6.500 du en son
tarafından
Sen bilirsin kuzum ama o bez büyük olur 6,5 kilo bebise
0 oy
(660 puan) tarafından
4 aylık çok küçük ben 10 aylıkken 4 numaraya geçtim şimdi 17 aylık 4 numara kullanıyorum 
tarafından
3 cok iz yapiyordu normalmidir iz yapmasi canjm
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Buyuk kullanoyorsun9.5 aylik oglum prima premium kullanıyorum 4 numara
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Canım benim kızım da 4 aylıkken ben 4 numara bez aldım bim'inkini beğendim ama sonra bıraktık geri
tarafından
Bende onu kullaniorm canim 3 cok iz yapiyodu cani acir die 4 e gectm ama iyice kararsiz kaldim simdi
0 oy
(119,331 puan) tarafından
yok be ne carpigi
tarafından
Kiz ne bilim herkez bisey diyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bebeğin kilosuna bağlıdır bezin büyüklüğü küçüklüğü ve markasına bağlıdır kaç aylık olduğu önemli değil mesela benim kızımda 1 buçuk yaşında hayla 4 numara kullanıyoruz..
tarafından
Canim.cokta kilolu degil oglum ama ben iz yapiyor diye buyutuyodum numarayi
(7,376 puan) tarafından
Canım onu çok dert etme bebekler büyüdükçe hareketleniyor hareketlendikce zayıflıyor bu yüzden 1 yaşındaki çocukta 4 numara kullanabiliyor yani sen onu dert etme bebeğin iyi ve rahatsa sıkıntı yok sıkıyorsa tabi degistirmissin iyi yapmışsın
tarafından
Evet canim is yapiyor diye degistim cnku kipkrimizi oluyodu yanis suan tasma falanda olmuyor ayaklari zaten hic durmuyo surekli bi hareket halinde rahatsiz olsa okdaf hareket etmez heralde die dusunuyorm
(7,376 puan) tarafından
Evet kimin ne dediğine ilgilenme benim gorumcemin bebeği var 7 aylık 5 numara Prima kullanıyor ben 4 numara kullanıyorum benim kızım 18 aylık 7 aylık bebekle 18 aylık bebek hareketleri farklı bu yüzden benim kızım onun oğluna göre zayıf gibi görünüyor hareketlensin bebeği onunda öyle olacak daha henüz emeklemiyor bile bebeği 8 kilo bebeği benim kızım 10 kilo onun bebeği küçük olduğu için boyu da küçük olduğu için daha tombul gözüküyor ve daha tombul duruyor bu yüzden bezi ona tam oluyor
tarafından
Anladim canim cok tesekkur ederim
0 oy
(866 puan) tarafından
Biz sleepinin kini kullanıyorduk 3 4 ayda bir büyük numaraya geçiyordu arkadaşm oğlu 1 yaşında 4 numara kullanıyordu biz 10 aylıktan beri 6 numara neyseki kurtulduk bezden :) çarpık falanda olmuyor gayette güzel yürüyor 
0 oy
tarafından
Benim kızım 13 aylik bende bimin bezini 4 numara kullanıyorum tam oluyor 
0 oy
(87 puan) tarafından
Bizde 6 aylik 4 numaraya geçtik kilosu düşük ama 3 numara sıkıyor 4 numara da sızma vs yaşamadık memnunuz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
22 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,495 cevap

34,855 kullanıcı

...