0 oy
188 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar bu aralar hep görüyorum trendyolda falan. Brezilya fönü satılıyor. Alıp uygulayan var mı aranızda. Güzel olur mu ya da saçlarımı yipratir mı bilemedim bilgisi olan var mı ?

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ay öyle bir konfor yok yaa. Kuzenim almış evde bize de yaptı d&p nin tuzsuz şampuanı ile yıkadım 1.5 ay gidiyor. Saçın boyalı ise boya da kolay akmıyor
(421 puan) tarafından
Dalgalı saçta ise yariyormu bu kızlar  . Bide hamileyken yapılabilecek bsey mi ? Ilk defa duydum evde yapıldığını ben sadece kuaförde yapılıyor diye biliyordum
tarafından
Bende evde yapıldığını bilmiyordum. Saça zarar vermiyor degilmi benim döküldü baya azaldi çünkü. Anlatabilir misiniz yapması kolaymi. Hangi marka tavsiye ediyorsunuz
(1,685 puan) tarafından
Kızlar ben daha kullanmadım o yüzden yanlış yonlendirmeyim. Ben biogold almayı düşünüyorum ayrıca biogold tuzsuz şampuan da alcam çünkü tuzsuz şampuan kullanılıyormuş Brezilya fonunden sonra
(13,202 puan) tarafından
Yok saçları aksine besliyor çünkü saçın asıl maddesi keratin. Uzun bir işlem 3-4 saat sürüyor evde de hamileyken önermem çünkü fönlerken inanılmaz kimyasal kokuyor biz de terasta yaptık evde yapınca boğuyor insanı.
(13,202 puan) tarafından
https://ty.gl/d6w6b6zz67 ben bundan aldım biogold dan biraz daha iyi
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından
Bende aldim yapacam inşaallah yapanlar çok memnunlar cok video izledim cok güzel oluyomuş
(1,685 puan) tarafından
Biogold alayım dedim sen hangisini aldın kaç ml cnm
(179 puan) tarafından
Bende biogold aldim 700 ml canım öncesinde tuzsuz şampuan kullanman gerek bebe şampuanı bile oluyomuş canim.
(1,685 puan) tarafından
Tuzsuz şampuan da alıyorum cnm o da biogolg 700 ml
0 oy
tarafından
Ben kuaför de yaptırdım baya iyi gidiyo 

Kuaf tuzsuz şampuan ve kuaf bakım kremi aldım 2 ay oldu mis gibi valla yumuşacık saçlarım ☺️❤️
(1,685 puan) tarafından
Biogold alcm ben de cnm:)
tarafından
Güle güle kullan cnm ❤️
0 oy
tarafından
Yıpranmaması için hem tuzsuz şampuan hem de keratin kullanman lazım canım
0 oy
(119,251 puan) tarafından
allah seni hocam yaa bezelye okudum
(1,685 puan) tarafından
Sen acıktın mı kuzumm sbdhsjfj
(119,251 puan) tarafından
galiba
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Büyük kolaylık diyebilirim banyodan sonra kurutunca düm düz oluyor. Ben bio keratin gold kullandım saçım boyalı ve dalgalı. Saçıma bakımda yaptı yumuşacık oldu 3 yıla yakındır kullanıyorum 5 6 ayda bir yapıyorum
(13,202 puan) tarafından
Dökülmeyi de azalttı ben de 700 ml aldım ben biogold da kullandım başka marka da hepsi aynı. 100 ml bir yapımlık olur
(2,266 puan) tarafından
Büyük olanı almak daha mantıklı 100ml hemen biter. Saçı dökmüyor saça bakım yapıyor. Ben temiz saça sürüp kurutuyorum sonra düzleştiriyorum 2 gün üst üste düzleştirmek gerek kalıcıgı için.
tarafından
Duzlestirdikten sonra yine yıkıyor musun cnm. Benim açtığım son posta bakar mısınız. Saçımın fotosunu koydum. Bu saça olur mu. İşe yarar mı. Lütfen bakın 2 dk
(13,202 puan) tarafından
Bir gün bekliyorum ben yıkamak için de fotoğraf bulamadım kuzum
tarafından
Cnm ismime tıkla ordan tüm sorular kısmında en üste post actim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Yeni duydum sende trendyoldanmi satiliyor xanim nasil bisi  linkini bana gönderebilirmisin
(13,202 puan) tarafından
Çok daha iyileri var ama onlar biraz da kuaför işi ben bunu kullanıyorum canım
https://ty.gl/d6w6b6zz67
(1,018 puan) tarafından
Tesekür ederim bişi daha sorucaktim tuzsuz şampuan kulan diyor onuda ayrimi aliyoruz hangisi oluyor
(13,202 puan) tarafından
Evet kuzum yapmadan önce tussuz şampuanla yıka temiz saça uygula fön çekerek sonra düzleştir ertesi gün yıka tavsiyem daha besleyici oluyor d&p ucuz ben de onu kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 göst.
22 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
11 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...