0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (1,205 puan) tarafından
Kızlar nerden nasıl basliyim bilmiyorum bnm oğlum 6 buçuk aylık doğmuştu 3 buçuk ay kuvezde kaldı 2 kere beyin kanaması geçirdi en son geçirdiği beyin felci baya zarar verdi emme ve çiğneme refleksini kaybetti kuvezdn çıkardık hiç beni emmedi 1 buçuk yıl boyunca Kaşıklı biberonla damla damla besledim bir serceyi besler gbi 30 sisi mamayi 1 saate bitiryodu neyse çok şükür şuan 3 buçuk yaşında ve serabalpalsi yuruyemiyo cignemesi daha yk ama az da olsa emiyo içtiği mamalar baya kilo yaptı bende mamayi azaltmayi düşündüm yavaş yavaş ek gıdaya gecicex inşallah bugün kaynanm bna dedi sen oğlunla hiç ilgilenmiyon dedi bende sinirledim dedm ne dyon ya ben sana bu çocuğu 2 gün versem ilgilenemezsjn dedim ben o açıdan demedim dyo hiç yemek çorba yapmuyon dedi ya anne dedm bnm. çocuğum sanki diğer cocklar gbimi daha yeni yeni herşeyi anlyo yeni yeni baslicam dedm kime ne anlatiyorsam neyse sonra dedm kuaföre gtcm kaslarm için gttigim yer çok uzakta esim evde oldumu anca o gtryo bni bna demezmi başka kuaför ykmu anca ona gdyon oraya kadar hiç sevmiyorum o kadını flan dedi tersledo beni aradan 1 saat geçti eltim dedi hala kaslarimi.aldirtmaya gtcm o kuaföre bnmle gelcn mi gelirim dedi giderz ben şinir oldm bna gelince byle konusyo eltime gelince direk tamam dyo sizce napmaliyim az öncede geldi oglm icjn bi cocuk aç diyip durdu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
boşver sen çocuğuna odaklan herkes anca konuşuruz. 
-Reklam-
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Canım evinde WC terliği varmı

Vardır muhakkak 

Bı patlat ağzının tam ortasına

Diycem olmaz 

Yav he he de geç 

Dışarıdan söylemesi kolay tabi 

Senin gibi annenin değil eli ayağı öpülür
(1,205 puan) tarafından
Sinirden kalbim agridi üstüne bide o trip atyo