0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Yeğenim.dogdugunda peygamber sünnetli dediler neyse normal sünnetini de oldu ama daha sonra farkedildi ki pipisinin ucunun altında mi ne bı delik daha varmış ordan idrarını kacirabiliyormus doktor ameliyat etti ama yine aynı başına gelen var mı böyle bı olay 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post ustte beybiii
tarafından
Nerdesin kız sen çok göremedim buralarda
tarafından
İllere bende yoksun hiç postlarimda
tarafından
Eşinden var mı haber
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim peygamber sunnetli duydum da sizinkini hic duymadim. Benim oglumda daha yeni aynı pipisinde tikaniklik nedeniyle ameliyat oldu
(3,950 puan) tarafından
Tam ucunda canım sert bi kabuklasma oldu bi sürü doktora gittik hic biri bisey yapmadi en son izmirde bi prof. Gosterdik ameliyat yaptı suan şükür baya bYa düzeldi.  Sizinki neden oldu canim
(718 puan) tarafından
Pipisinin icinde vardi darlikk
(3,950 puan) tarafından
Gecmis olsun canım. Iyilesti mi peki
(718 puan) tarafından
25 gunlukken ve 7 aylikken oldu 19 aylk oldu smdi iyi ama devamli kontrole gidiyoyoruzz senin bebegn nasll iyimi
(3,950 puan) tarafından
Cok şükür iyi   1 hafta sonra kontrole gitcez
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım bildiğim kadarıyla iki delik olmaz mesela benim oğlum peygamber sünnetli genelde peygamber sunettli bebeklerin pipi deliği biraz aşağıda olur ve sünnet yapılmaz cerrahi bir operasyon gerekir bize doktor kesinlikle sünnet yaptırmayın demişti mesela 
(44 puan) tarafından
Yani yegeniminki de sunnetmiydi cerrahi operasyon muydu bilemiyorum ama abimler öyle söyledi bana bı delik daha varmış sanırım idrarını ordan kaciriyormus doktor ameliyat etti ama kapanmamış yine aynıymış
(191 puan) tarafından
Söyle oluyor bizde ameliyat olacağız ama şöyle doktor muayenesi yapıldı delik biraz aşağıda ama cif delik olmuyor o yüzden sunnetciye sünnet edilmeyecek dedi o deligiyukariya alıyorlar bu delik kapatılıyor ufak bir operasyon ve bu operasyonu yapan kişiyi iyi araştırmanız gerekiyor yoksa tekrarlayabilen bir durum dedi biz bir doktor bulduk ama  bir yaşına gelmesini bekliyoruz
(44 puan) tarafından
İnşaallah iyi geçer operasyonu
0 oy
(718 puan) tarafından
O deligi kapiycaklar o delige kanal flb varsa kapatirlar oda bir cesit peygamber sunnetii halk diliyle tip ta hipospadias 
(44 puan) tarafından
Evet şimdi araştırdım abimede sordum bı normal pipisindeki ucu var bide aşağıda küçük bir delik var diyor anlayamadım gitti
(718 puan) tarafından
Sknti degil cnm korkmaynn ameliytla duzelir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Cantanelerim (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nursenaberkan (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esengulhlc (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 498 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...