0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Her çocuk farklı derler ya kızlar yeni dogdugundan itibaren en cok cektiginiz sorununuz ne oldu bizimkisi çok mızmız niye anlamiyoruz surekli nedensizce bagirarak aglıyor buna bir cozum bulamadık  eşimle ben çok yorulduk ve 

Her şeyi biz uyurken karıştırıp döküyordu  başta cekmeceleri acamaması için dugmeler alip taktik onlari koparttı tek tek acmaya devam etti kapıları kapalı tutuyorduk kapıları da açmayı ögrendi anahtarla kilitliyorduk mutfagı anahtari uzerinde unutmuşuz alip saklamış mutfagı 1 gun acamadik eşim anahtar cikartip geldi artik kitliyemiyoruz da  bizim gibi nasil cozumler buldunuz veya denediniz acemi annelerede benim gibi fikir olsun ;))) sohbet edelim biraz yaramazlarla ilgili 

24 Cevaplar

0 oy
(10,582 puan) tarafından
Şuanda kızımın kardeşini dövme itme ısırma yastikla boğmaya çalışma huyu başladı vallahi nasıl bas edecgim bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(15,372 puan) tarafından
İlk başta gaz problemi. Sonra uyku problemi. Gecede en az 7 8 kez kalkardi. Sonra ek gıda problemi. Yemiyor . Ama enn soru yememesi. Çünkü büyümesini etkiliyor. Çok geriliyorum.uzuluyorum.
0 oy
tarafından
Gelecekte yaşayacaklarımı okumaya geldim :D :))
0 oy
(361 puan) tarafından
Her gun degisiyor 19 qylik bi gun uyumaz bi gun yemez bi gun sadece bagirir bi gun yerinde durmaz her yeri karistirir bi gun almamasi gereken biseyi elinden birakmaz yani her gun degisiyor benim ki ....cozumde onun havasi nasilsa brnde oyle oluyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 193 göst.
0 oy
43 cevap 428 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (306 puan) tarafından soruldu
+2 oy
51 cevap 576 göst.
0 oy
19 cevap 630 göst.
2 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,069 soru