0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar iki aylık oğlum. Öksürük öyle suk balgam li vs değil boğazınızda gıcık 9kur ya öyle bisi birazda huzursuz wtes falan yok çok az bisi calpol verdim. Yarında aşısı var verem aşısı ymis. Grip olabilir mi acabaa yaparlar mi aşısı ni. Bide 2 ay için öksürük re neler yapabilirim (Dr a gidicem)

4 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Benim kızımda aynısı öksürük icin antipiyonik yazdi
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Ben sana ne anlatabilirim ne taarf edblrm acayip öksürüyor oğlum 64 günlük 2 ay aşısını oldu ateş öksürük hepsi bir arada kusuyor huzursuz uyumuyor emmek istemiyor 3 tane aşı yaptılar 2 bacağına 1 sol kola rabbim evlatlarımıza şifa versin
0 oy
(3,342 puan) tarafından
Carpol bir kere ateş için öksürük için değil boşuna verme onu çocuğa ateşi yoksa sağlık ocağında hemşire yönlendirir seni ona sor yarın 
0 oy
tarafından
Aşısını yaparlar canım tıkanıklık burun akıntısı varsa grip olabilir burun temizliği bu gibi durumlarda çok işe yarıyor eğer bunlar da yoksa ayağının altına sarımsaklı kekikli zeytin yağı kürü yap sür çoraplarını giydirdiler sonra ılık havluyla da sar tut biraz çok faydası oluyor ama tıkanıklığı falan varsa doktor görsün mutlaka çünkü çok küçük zamanında müdahale olmazsa ciğerlerine çok çabuk inebiliyor annesi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 410 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
+1 oy
4 cevap 83 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu

379,598 soru

11,363,536 cevap

34,840 kullanıcı

...