0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar geldi on gibi çok kötü mihreni tutmuş midesi bulanıyor başı çok ağrıyordu oturma odasında uyudundirek bende üzerini falan kapatmıştım şimdi baktım hala uyuyor bir tarafım hiç karışma yatsın diyor bir tarafım çağır yatağına yatsın diyor 

Karismasammi iyice dinlense çok kötüydü gercekten

14 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
valla simdi benmkide iyumus baktim iki buklum kaldirdim elimi tuttu goturdum gozu kapali :-))
(4,152 puan) tarafından
e kaldir koz ne var bunda kalkarsa kalkar kalkmazsa uyur bisey olmaz
tarafından
Ya baş ağrısı çok değişik ya aceba kaldırdım.uykusu kacrda birdaha yatamazsa başı gecmemisse
(4,152 puan) tarafından
o zsmn elleme yatsinn. oluyo oyle bazen kaldirinca esiminde arada uykusu kacar keske kaldirmasaydin der  ellemw yatsin adam
tarafından
Bende hasta diye kararsız kaldım  valla insan napcani bilemiyor sabah beri başında oturyom.ya
(4,152 puan) tarafından
dursun elleme bosver dedigine gore agriyla uyumus zatn birak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cagir zati yorgunsa direk geri dalar bu sefer heryerim tutulmus niye kaldirmadin der yavru
tarafından
İste koltukta rahat edemz zati kusum hasta adam madem rahat eder yatakta
tarafından
Kararsız.insanim.bu huyundan nefret ediyorum
tarafından
Bende suan semden mefret ettim meltem ne halin varsa gor la mikrop dkjdjd
tarafından
Anlattım açıkladım sakın olll saaakiiinnnn olll:))
tarafından
Ahhahah tammmammm
0 oy
tarafından
Benim eşimin de migreni var nerde uyursa orda bırakırım valla ört üstünü uyusun eğer rahatsız olursa kalkıp gelir yatağına 
tarafından
Bende böyle düşündüm çok kötüydü yaa
tarafından
Benim eşim de öyle oluyor canım hatta uyandığı zaman iyi ki kaldırmamışsın diyor çünkü uyandığı zaman tekrar zor uyuyor
tarafından
Bende böle düşünüyorum çok kararsız kaldım sorayım böyle duruma düşen varsa kaldırmıyor dur diye düşündüm sağol canım yatsın ozaman orda demi
tarafından
Yatsın canım elleme:)
tarafından
Elleme:))
0 oy
(119,329 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
fotoyu sildim ☺️☺️☺️
tarafından
Ahahahah :))) miho soğudunmu gel gel
tarafından
Lan o saclar yikanmiyo zati bilmiyonuzmu oglim bunlar bide rastalar yikanmaz kuru sampuanla şeediyolar anca
tarafından
Ben az önce yundum:))
tarafından
Cimmek guzeldir aklanir paklanirsin bunlar vucodunu yikiyo sadece pisler ay amcam vucod derdi o geldi aklima dkjdhd
tarafından
Ahahahahahah
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla benimki vır vır etti baktım ben duştayken salonda uyumuş aldım kızımı koynuma yatıyorum :) tutulsun her yeri dolduruşuna geldiği anası bakar belki 
tarafından
Ona mustehak ozaman:))
(1,021 puan) tarafından
Aynen durduk yere telefonu bırak dedim diye söylendi durdu bende kapattım gözümü yokmuş gibi davrandım duşumu aldım sarıldım mis kokumla uyurum bazen diyorum böyleleri evlenmesin dursun anasınin yanında o değil sigaraya başlatacak beni zorla kizımı emziriyorum allahtan
tarafından
Sakin ol sal gitsin
0 oy
tarafından
Canım benim eşim de işten geldiğinde bazen çok kötü oluyor hatta kolu bacağı sakat geldiği zamanlar oluyor ilk başlarda uyuduğumda kaldırma derdi şimdi odaya giderken mutlaka götür koltukta dinleyemiyorum diyor eğer uykuya hemen dalıyorsa kaldır geri dalar zaten yine de sen bilirsin
tarafından
Kanka zor dalıyor yaa uykuya
tarafından
O zaman sen bilirsin aşkom da ağrı uyutmaz büyük ihtimalle yastığını örtüsünü ayarla uyusun inşallah geçer. Allah hepsinin yardımcısı olsun bu dünya zor
tarafından
Amin canimm aminn
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Migrende 10 dakika uyumak yeterli yeterki uykuya gecebilsin sen yerine yatirabilirsin artık rahatlamıştır başı
tarafından
O nasıl bir illet çok korktum yaa
(3,832 puan) tarafından
Kör değilsin ama görmüyorsun sağır değilsin ama duymuyorsun asfalt kırma makinası varya senin beyninin içinde çalışıyormuş gibi düşün aynı zamanda mide bulantısı ve baş dönmesi kusma hissi öyle işte
tarafından
Hepsi hepsi sanki bask dönüyor midesi bulanıyor böyle çok değişik
0 oy
(319 puan) tarafından

Sende kivril yanina yativer, ayni odada yere ser yat veya baska koltuk varsa gec yat :D

tarafından
İki bebem var kız onlar bensiz yatmaz
(319 puan) tarafından
Odalari yataklari yokmu anam alistirmayin yaniniza cocuklari ilerde basiniza bela oluyolar ayiramiyosunux da sonra cok  zor oluyo
tarafından
Yok valla hele.kucugum asla gitmez aslaa gece kalkıp koynuma giriyor bir uyaniyorum yanimda
(319 puan) tarafından
cok zor iste yavastan alistir bence senin icin hic rahat olamayacaksinn ilerde
tarafından
Yaa valla bebebgim bilmiyorum canlark sağolsun napim.
0 oy
(838 puan) tarafından
Benimki de hala.uyuyirdu uyandırdım git yatağına yat diye. Hiç seslenmesem  yine azar isitecem en azından ben görevimi yapım de anlarsa da anlamazsa da oküz
tarafından
Neden kiziyorki
(838 puan) tarafından
Uyanınca sinirli oluyor beyefendi
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla benim migrenim var uyuduğum da uyanınca geçmiş olmuyor illa sabaha kadar uyucam. Eğer olur ki uyanirsam ağrıdan uyuyamıyorum. Ben olsam uyandirmazdim kendimden biliyorum çok kötü oluyor çünkü. Ama diğer koltuğa uzanamazdim çünkü bebeğim bizim odada uyuyor onu orda tek bırakamazdim gece kalkıyor çünkü. Bence git yat esin kendi kendine uyanırsa direkt yanına gelir zaten.
tarafından
Ya işte bu yüzden sormak istedim kaldırmayım yanlış bişi yapmayım çünkü çok zor durumdaydı
(3,141 puan) tarafından
Valla o kadar kötü migren atağı tuttuysa değme adama gerçekten çok kötü zonklamalar ve şiddetli kafa kasilmasi ağrısı ile uyanıyor insan. Bide yatağa geçip sabaha kadar tekrar uykuya dalamayip o ağrıyı çekmesi var yazık.
tarafından
Onu düşündüm evet karışmadim sağol canim
0 oy
tarafından
Meltooo benimkide yanımda horluyor şuan yan tarafa göndermeyi düşünüyorum sesi rahatsız ediyor affssfgsgs
tarafından
Yazık kız;))
0 oy
(784 puan) tarafından
Sende.  Baş ucunda dur :)
tarafından
Çocuklarım.olmasa dururdum
0 oy
(48,683 puan) tarafından
bölme uykusunu uyusun adam
tarafından
Tam apla:)
(48,683 puan) tarafından
rahat verin su adamlara ayri yatmak kötü bisi degil ☺️☺️☺️ gece uyanınca gelir merak etme ☺️
0 oy
tarafından
Karışma ulan migreni olana dokunulmaz

İlgili bir soru bulunamadı

379,894 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...