0 oy
155 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Kizlar cildim üzüntüden stresten çok aşırı sivilce doldu önceden kenarlarda fln bukadar yoktu şimdi heryer bebek benek biri bitiyor diğeri başlıyor hiç eksik olmuyor cildimden emziriyorum 4ay. Kaldı emzirme bitmesine çok üzülüyorum cildime mutsuzum yaptığım makyajın flnda tadı olmuyor doğal tarif varmı verebileceğiniz su emzirme bitene kadar idare etsek sonrasinda cildiye ye kesin gitcem yaşına girmesine 4ay var da sabretcem bakılacak yani yok cildimin sindi bide büyük çıktı yoksun orayı 

6 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Sütünü yüzüne sür nasıl geçecek hepsi şok olacaksin 

Keşke doğum başında yapsaydın hemen
(784 puan) tarafından
Kız üstte yazmışsın ya kendi sorunda :)
(7,716 puan) tarafından
Kız ben post sahibi değilim ki :))
(784 puan) tarafından
Bende seni post sahibi sanıyorum ya Allah'ım yarabbim iyice kafa gitti hiç dikkat etmedim :Dkahdjs
(7,716 puan) tarafından
Olabilir insanlık hali. O cevap vermiyor herhalde
(784 puan) tarafından
Aynen :)
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bir süre fondöten kullanma hergun sadece sıcak su ve sabunla yika  akşam yatmadan da elma sirkesi ve suyu kariatir pamukla sür 5 dk beklet yıka başka krm vs kullanma.. cildin bı hava alsın .ben doğumdan sonra çok kötü olmuştu yüzüm gorumcelerim falan sürekli su kremi al bunu al diyorlar di kimseyi dinlemedim sadece temiz baktım bu dediklerimi yaptım şimdi 1 tane bile sivilce yok çok şükür 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Bana yardım yokmu
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bir süre makyaj kullanma özellikle föndöten, yüzünü de kessinlikle kurutan sabunlar la yıkama inan onların faydası yok,aksine yüzün bu dönem neme ihtiyacı var,sana tavsiyem, git. Bir cilt bakım merkezine orda biraz acır falan sıkarken ama 3 gün sonra kuruma oluyor lekeler kabuk atarak soyuluyor,2-3 seansta tertemiz olur cildin hiç hastaneye falanda gitme, ben yaşayan biri olarak söylüyorum hastaneye gittim kremler kullandım ,evde bir sürü maske yaptım kendime,bir kaç tane maske ve peeling de aldım ama nafile sadece cilt bakımı faydda etti bana , yüzünü günde 2 defa ya dalinle yıka ya da dove beyaz sabunla yıka,evdeki maskeleri falanda yapma hiç fayda etmez,
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Sivilceyle emzirmenin ne alakası var anlamadım bence emzir ve stresi bırakmadığın sürece kesinlikle onlar düzelmez. Abur cuburu, çekirdeği, yağı hayatından çıkar düzelir bence
0 oy
(686 puan) tarafından
Evde beyaz sabun kullanın işe yarayacaktır bence 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 72 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kdr06 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (10,922 puan) tarafından soruldu

379,854 soru

11,370,567 cevap

34,854 kullanıcı

...