0 oy
128 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar mrb 6 aylik bebeğim uçak yolculuğu yapacağız yalnız internetten bilet aldım bebeğe bilet almam gerekiyormuydu hepsi burada seyahatten aldım bilet orda bebek le ilgili birşey belirtmiyordu şimdi bakmalıyım ayrıca bana önerebileceğiniz tecrübeleriniz varmı bebeğim bayaa hareketli bi bebek gece 5 te uçuş olacak inşallah durur 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız nasıl almadin ... Kemer hakkı alınıyor para alınsın  alınmasın orda kaç kisiysen ona göre kimlikle giriyorsun bebeklere Kemer hakkı 2 yaş üstüne tüm koltuk .... Yer kalmazsa bebeğini almazlar bile uçağa bilet kesilmediği için ordada işlem yapmazlar bebeğine yanar biletin 
(29 puan) tarafından
Ya ilk yolculuğum bebeğime gerçekten bilmiyordum sayfa da da görünmüyor du bende 0 yaş grubu diye yoktur sandım inşallah biletim yanmaz ya kafam durdu aricam hemen müşteri hizmetlerini
tarafından
Hem ara çocuğun kimliği önünde dursun balım
tarafından
Geçitlerden geçerken onunda kimliğine bakılıyor
(29 puan) tarafından
Aradım canm sağol orada alabilirsiniz dedi çok şükür bi sorun olmaz dediler
tarafından
İyi bari canım
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bebek adına da bilet kesiliyor normal fiyat değil 30 40 lira ona da bagaj hakkı doguyor çünkü .iniş ve kalkışlarda emzirebiliyorsan emzir yada emzik ver çünkü hava basıncından kulakları tıkanıyor mutlaka emzik ver .zaten motor sesinden genelde uyuyor bebekler.
(29 puan) tarafından
Peki ben netten bilet aldım ya bebeğe almadım orada işlem yakalarken alsam olurmu
0 oy
(30 puan) tarafından
Sanirim alman gerekiyordu sonradan oluyor mu bilemem eger olmazsa islemlerin uzar ucagi kacirabilirsin  internetten al derim veya ara sirketi bi sor saatin yaklassmadan bebekle de yolculuk biraz zor biberon falan vermeye calis ucakta ses olmuyor ama kulaklari icin yutkunmasi gerekir su falan ver 1 kac kere yutkunsa yeter kalktiktan sinra 
0 oy
(846 puan) tarafından
Ya nedense aşk yeniden dizisi geldi aklıma Özge ozpirinnci de yalnız bebeğiyle ucaktaydi ya o zaman :D 

Kolay gelsin sana ne diyelim bebekle bi yere gitmek hiç kolay değil
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bçkişi sayısı seceneklerinde yaş grupları var binemezsin biletsiz
0 oy
tarafından
Evet bebeğinede bilet alman gerekiyordu 
0 oy
tarafından
Canim kemer parasi aliyolar bende bilet aldimda oglumada 60 tl.kemer parasi kestiler ben yeridnen almistim ama sorun yaşarsin 
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Bacim bebeğine hemen bilet almalisin. Yoksa onu uçağa almazlar. Ona fazla ücret çikmaz ama mutlaka bebek içinde bilet almak zorundasin. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
29 Ocak 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

379,700 soru

11,366,373 cevap

34,846 kullanıcı

...