0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (854 puan) tarafından
kedi kopek kisti diye bir hastalik cikmis kizlar yedigimiz etten bile bulasabiliyormus illa hayva.n beslemek sart degilmis ya nereye kadar boyle gitcek anlamiyom

18 Cevaplar

+1 oy
(3,599 puan) tarafından
Aman ben saldım artık hastaliktan olmessek hastalık korkusundan ölücez 
(854 puan) tarafından
dogru diyosun ama bu kist igneyle cekiliyomus insan vucudundan az once haberlerde gordum cok kotu ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlısıyla kendi ecelimizle ölebilseydik oda lüks oldu artık
(854 puan) tarafından
yani saglik icinde para oduyoz hastanelere haklisiniz
0 oy
tarafından
Daha neler çıkıcak acaba 
(854 puan) tarafından
beklemedeyiz ekranda yukleniyor yazisi ☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
et yemiyelim diye ellerinden geleni yapiolar. pahali yaptiklari asiladiklari yetmiomus gibi. 
0 oy
(119,532 puan) tarafından
bitmiycek bu hastaliklar
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Gelsin hayat bildiği gibi gelsin diyorum sonra oluruna bırak her neyse geçer böyle işte ne diyeyim Allah sonumuzu hayırlı etsin 
0 oy
tarafından
Bu zaten vardı ki. Tam pişmemiş ettten, iyi yıkanmamış sebzeden kist yapan parazitleri hep alabiliyordunuz zaten. 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Rabbim istemez se hiç bir hastalık birşey yapmaz 
0 oy
(17,891 puan) tarafından
Dünyanın sonu yaklaştı sanırım Allah yardımcımız olsun. 
0 oy
tarafından
dunya nufusu fazla viruslerle azaltmaya calisiyorlar ureme bitince viruslerde biter
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Zaten millet etmi yiyebiliyor:(
0 oy
tarafından
Yakin gelecekte artık salginlarla iç içe olacagiz. 
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Bu yeni bisi değil zaten. Kedi köpeklerde parazit olur hep zaten onlar da oluşan parazitler bizim sevmek amacıyla hayvanları okşamamız ile elimize bulaşabilir ya da hava yolu ile diğer hayvanlara ve meyve sebzelere bulaşabilir. O yüzden meyve ve sebzeler iyice yıkanmadan et tavuk gibi yiyecekler de iyide pişirmeden yemeyin boşuna demiyorlar doktorlar 
(854 puan) tarafından
bu sabah gordum canim bende kadindan siringayla cektiler kisti
0 oy
(13,366 puan) tarafından
Köpek kıstı yeni bir şey değil ben ölümden döndüm o yüzden hijyenle alakalı tüyünden kılından ve dışkısının yiyeceklere buluşmasından oluyor benim karaciğer pert oldu o yüzden 
0 oy
(917 puan) tarafından
Zaten bu toplu ölümler hep kıyamet alameti, kıyamet yaklaştı gerçekten 
0 oy
tarafından
Dış minnaklar dedikleri kişiler biz rahat hayat yaşamayalım korku içinde yaşayalım diye sürekli hastalık icat ediyorlar bunlar kendi kendine çıkan hastalık değil laboratuvar da halledip gelip burda hayvanlara enjekte ediyorlar ve bulaşıyor 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Şükür fakirim ki ette yemiyorum. Zaten hayvana da dokunmuyorum bana birsey olmaz ben parasızlıkla sıramı savdım.. Bağa işlemez bu hastalık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 135 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,734 puan) tarafından soruldu

381,472 soru

11,420,775 cevap

34,975 kullanıcı

...