0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar haziranda gözümü çizdireceğim doktora sordum ikisinide yapıyorum ikiside güzel sadece fiyat farkı var dedi birisi 6 bin olur en son dedi bunun iyileşme süreci yavaşmış sadece iki üç haftayı bulur dedi sulu görürsün dedi diğerinede en son 11 olur dedi oda ertesi güne gözlük takıyomuşsun gibi iyi görürsün dedi ikisindede biner lira indi sadece 

1 cevap

0 oy
tarafından
Eğer yaşınız gençse yaptırmayın derim çünkü sadece bir kez yapılabilen bir işlem ve sonrasında bir kaç yıla yine aynı olma ihtimali olan bir işlem ilerleyen yaşlarda gözlük gerçekten sizi zorlamaya başladığında yaparsınız eşimde yaptı sadece üç yıl gözlüksüz durdu sonra yine aynı  oldu gözü gözlüğü geri taktı kardeşi de aynı şekilde tabi herkeste aynı olur mu bilemiyorum tabi ama dediği gibi oluyor ertesi gün e hemen görmeye başladı gözlüksüz 
tarafından
Bunu doktora sordum tekrar yapılabilir dedi ve ben artık yoruldum gözlük kullanmaktan sıkıldım 27 yaşındayım ve 11yaşındn beri gözlük kullanıyorum göz numaram -5 tekrar göz bozulma ihtimali %5 ve bu doktordan doktora göre değişir dedi gözlüğe geri dönmenin doktorunda etkisi varmş canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
13 cevap 506 göst.
12 Eylül 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 642 göst.
2 Eylül 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 644 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alaska (895 puan) tarafından soruldu

384,673 soru

11,507,033 cevap

35,161 kullanıcı

...