0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar nasipse bu yaz mecburiyetten evi değiştirmeyi düşünüyoruz kardeşim bekar annmlern yanında kalıyor çalışıyor annmlern arabasını satıp kendine araba alacak yalnız yeni  araba için kredi çekecek ve o ödeyecek bir miktar da annm benden istedi yaza kadar sana öder dedi ama ödemesi zor bende kararsz kaldm ev durumumuz olmasa sıkıntı değil az bir miktar ama ödeyemez çünkü kredi çekecek ne yapacağımı şaşırdım sanki vermesem annm gönül koyacak gibi

4 Cevaplar

0 oy
(13,837 puan) tarafından
Söyle canim ev alirken beklemeden almam gerekecek. Istediğim zaman zorlanmadan verecekse vereyim de. 
(292 puan) tarafından
Canm ödeyebileceğini sanmıyorum çünkü araba kredisi ödeyecek
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından

Ev daha mühim. Annen o neden gönül koysunki. Durumunu anlat. Kardeşin sana yardım etsin, sonra sen ona eder araba alırsınız:D

(292 puan) tarafından
Başta bana dedi ben olmaz dedim anneme ev taşıma durumumz var dedim annem diyor ki ben öderim sana ödeyemez çünkü onun da borcu var bir de ne bilim ben evlennce eşimle aldm ne acelesi var anlamadm
0 oy
tarafından
Canım evli misin bilmiyorum ama evliysen eğer buna eşinle karar vermelisin. Siz eğer devamında sıkıntıya girecekseniz vermek zorunda değilsin. Çünkü bu sefer senin aile içinde sıkıntı olacak. Sen yokmuşsun gibi düşünüp başka çözüm aramalılar. Ama bekarsanda sen bilirsin bekar olsam düşünmeden yardımcı olurum. 
0 oy
(687 puan) tarafından
Kendi annem borcuna çok sadık gözüm kapalı veririm babama ve eşimin ailesine ölsem vermem borçlarına sadık değiller ya da istedıgim zaman çıkarıp veremezler sanırım zengin değilsin istediğin kadar küçük miktar olsun ev taşırken 100 TL Bilr kıymetli emin ol en az 15 bide yakın taşınma masrafı gidiyor araba keyfi sonuçta ev taşıma çok keyfi olmasa gerek senin ailen ama şeninde sıkışık dönemlerin ben olsam vermem 
(292 puan) tarafından
Canım durumumuz Allah a şükür orta bundan 1 ay önce kendi bekarken biriktrdğm bir parayı annme verdm şimdi eşimle biriktrdğmz bir miktar var annmn istediği çok değil ama aslında kardeşimn yaptığı da saçma arabalarını sattrp kendine alacak annmler o evlennce ne yapacak şu an beraber kullanabilirler ama evlennce nası olcak biz de eşimle evimizi aldık ama kendimiz ödüyoruz kredimizi ödüyoruz hala
(687 puan) tarafından
Yani orta hali kastettiğim o senin kararın araba keyfi sonuçta
(292 puan) tarafından
Ya bir de annemlerede söyledim kendi arabalarını onun için satması saçma evlendikten sonra bizimkiler arabasz kalacak onlarada dedim birde ev durummz var bizim biliyorlar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 319 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ebruhazal (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 391 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hhhh (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 253 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Lorinaz. (99 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...