0 oy
96 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Taşınma ihtimalimiz var ben kapaliyim oralar çok mu açık tatil beldesi hiç gitmedim

6 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Her çeşit insan her yerde var gayet güzel bir şehir oralar böyle düşünme 
tarafından
Tatil beldesi ya insanlar çarşıda bikiniyle vs dolaşıyor mu diye merak ettim
(1,730 puan) tarafından
Antakya da öyle bir şey yoktu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mersin şehir merkezi genel olarak rahat refah seviyesi yüksek bir yer ama Antakya daha mütevazı merkeze göre güzel yerler 
0 oy
(1,955 puan) tarafından
4 senem mersinde geçti, İstanbulda da yaşadım, daha küçük şehirlerde de yaşadım bir tek mersini sevmedim. Seveni de çok seviyor. 
tarafından
Neden sevmedin mesela
(1,955 puan) tarafından
Giyim kuşam konusunda rahatsız olduğum bişey olmadı. Nerenin sahiline gidersek gidelim zaten bikini ile geziyorlar. Dehşet sıcak geçiyor, klimasiz hayat imkansız. Soğuğa kışın kara alışmışiz. Komşuluk ilişkileri kurmakta çok zorlandım. Biraz seçici biriyim ondan da olabilir ama geldiğim yerlerin komşuluk ilişkileri hep daha sıcak oldu. İki ev değiştirdim, ne girdim selam verdiler ne çıktığım zaman. Kendi arkadaş çevrem olmasaydı kafayı yerdim.
tarafından
Ya benim öyle dertlerim yok çok evcimenim komşu pek sevmem zaten:D
0 oy
tarafından
Iskenderundayim coook aşırı sıcak yazları çekilmiyor yaz geldiğinde şehirden nefret ediyorum boğucu bir havası var mersine de gezmek için gitmiştim ama hemen hemen aynı hava 
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben doğma büyüme mersinlyim şimdi evlendim 4 yıldır İstanbuldayım halen alışamadım buraya. Öncelikle çok açık olarak nerede oturacaginiza bağlı mesela şehir merkezi yenisehir iç kısımları o kadar açık yok ama tatil yerine gittiğinde açıklardi yine İstanbul kadar değil ama inan. Mersin tek kötü yanı bence yazları aşırı sıcak biz 12den 4e.kadar asla çıkamazdik ama güzel şehir yaşanabilecek bir yer özellikle yenisehir mezitli tarafları 
tarafından
Teşekkür ederim hayırlısı olur inşallah ☺️
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ben mersinliyim yerine göre kapalı giyinen de var açık da ..ama yazin pek kapalı bekleme oralarda 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
4 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
29 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
2 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Nehir poyrazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 461 göst.
12 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,493 cevap

34,780 kullanıcı

...