0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (2,947 puan) tarafından
Kaynana 1 haftadır bizde ben çalışıyorum oğluma bakıyor. Geldikten sonra hasta oldu dün iyileşti. Bugün de oğlumun burnu akıyormuş sabah aradım burnu akıyor dun yikadin ya acaba üşüdü mu diyor. Neyse kocamı aradım konuşurken burnu akiyormus dedim gece ayağında çorap yoktu üstünü açmıştı üşütmüştür diyor. Ben de evet ben hasta ettim çocuğu dedim kapattım telefonu. Kimse yoğurdum ekşi demiyor hemen bana bi sen şöyle yaptın da böyle oldu demeler. Hayır yani hastalık bu olur geçer benden de geçer komşudan da geçer ben bunda değilim ama bana ikisi de kusur buldu hemen. Ama akşam gidince söylerim lafımı

12 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kızı nasıl sinir etmislerse çalıştığı halde buraya içini dökmüş.. canımsın boşver çocuk bu düşe kalka hasta ola ola büyüyor lar yapacak birşey yok 
(2,947 puan) tarafından
Oyle iyi anladın mı halimden. Ben de öyle düşünüyorum hasta da olur düşer de ama bunlar böyle yaptıkça sinirlerim zipliyor
(2,974 puan) tarafından
Boşver canım sen annesinin çocuğunu herkesten önce sen düşünürün kimin ne dediğini umursama
(2,947 puan) tarafından
Ben kendimden eminim ama onların böyle düşünmesi ve her seferinde kendimi savunmak zorunda kalmak beni çıldırtıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver canım  takma kafana kim ister çocuğu hasta olsun 
(2,947 puan) tarafından
Sinirlendigim şey gece uyumuyor bana bisey buluyor. Hasta oluyor ben üşüttüm. Gorumcem bi lafıma alınıyor ben suçlu. Günah keçisi oldum bisey söyleyince de kavga çıkarıyor oluyorum
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Aman çocuk bu ya nolcak
(2,947 puan) tarafından
Yok bunlar için çocuğun burnu akması hasta olması dünyanın sonu
0 oy
(621 puan) tarafından
Sjssjjsj hepsi aynı ben kv ve kp çocuğu bakamiyon aç birakiyon zayıf hasta diye element uyduruyorlar bı yerlerinden sabır taşı olsa çatlar insan
(2,947 puan) tarafından
Aynisiiiiii
0 oy
(917 puan) tarafından
Erkekler hep öyle düşünüyor,ama hangi anne ister evladı hasta olsun
(2,947 puan) tarafından
Evet öyle bir matematiği yok ki bu işin aslında ne kadar üstüne düşersen o kadar çok hastalanır
0 oy
tarafından
Çocuk bu hasta ola ola buyuyolar. Bağışıklık sistemi bu sekilde kuvvetleniyor. Fanusta mi  buyuteceksin yapay cicek gibi .
(2,947 puan) tarafından
Tabiki oyle ben de tam böyle düşünüyorum ama bunlar böyle dedikçe bana afakanlar basıyor
0 oy
tarafından
Benim görümcemle kaynanam 3 gün bizde kaldılar gorumcemin küçük kızı hastalandı bizde hava degilsikligi oldu büyük ihtimal neyse çocuklara gecicegini bende kaynanamda görümcemde biliyordu hatta kayınvalidem dedi çocuklara geçmese bari diye neyse gittiler gittikleri günün akşamı oğlum hastalandı kızdan geçti biliyorum gecebilir benim için hiçbir problem yok çocuk bunlar elbette hastalanacak 

Neyse aradım kaynanam dedi çocuk çorapsız geziyor  ondan hasta oldu benim oğlum asla çorap giymiyor giydiremiyorum giydirdim an çıkarıp atıyor çorapları kışta çorapsız gezdi düşün e bu çocuk kışta hastalanmadi neden şimdi hastalandı 

Demiyor ki kızdan geçti hastalık çorapsız gezdiği için diyor kendimi o kadae zor tuttum ki terslememek için ondan sonrada aramadım gerçekten anneler suçlu oluyor çok doğru
(2,947 puan) tarafından
Oyle haklisin ki aynisi işte bizim de. Ben de açık açık senden geçti demem de işte bu eve hastalık girdim mi herkesi dolaşır dicem anlar insallqh
0 oy
tarafından
Auyyyy bir hafta önce benim de. Aynıydı grip oldu ikisi aynı gün bi annem görümcem vs de değilağzı olan her allah ın kulu. Neden hasta ettin. Neden ağlatıyon çocuğu diyip durıyoyeminle gınlamamaya çalışıyon ama. Bi yerden sonra. Kafa yı yemelik oluyoartık   .... En son dedim   zevk alıyom. Onları hasta. Görmek ten   ağlamalarından. Perişan olöaları beni öutlu ediyo... Kime ne. Benim çocuklarım dan dedim
(2,947 puan) tarafından
Beni de o radde getirecekler yakında
0 oy
(174 puan) tarafından
Öyle dememişler üşütmüş demişler ama sen sucluluk psikolojisine girmişsin 
(2,947 puan) tarafından
Üşüten ben oluyorum ama çorapsız yatıran benim banyo yaptıran benim. Bir kerelik bir şey değil hep böyle eşim tek başınayken de öyle ama annesi gelince iyice çekilmez bir hale bürünüyor
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benimde annem der hemen hasta mı ettin çocuğu he ben ettim zaten tek suç benim 
(2,947 puan) tarafından
Neden bu büyükler böyle sanki kendi bebeleri hiç hasta olmamış. Kendileri de geçti bu yollardan nasıl bu kadar duyarsız oluyorlar anlayamiyorum
0 oy
tarafından
Hahaha aynı benim kaynanam eltime kızardı bu çocukları hasta ediyorsun diye sonra eltim ise girdi bu sefer yine hasta oldular eltime gelmiş diyor ki bu çocukların beni hiç dinlemiyor çorap giymez yelek giymezler diye hahahah hepsi aynı bunların 
(2,947 puan) tarafından
Gün gelir devran doner :) benimki de bakan kendi ama yine bana bir kulp buluyor mübarek
0 oy
(247 puan) tarafından
kocan çocuğun corabı yoktu diyo eli ayağı yokmu kocanın gitsin o giydirsin üstünü açmıştı diyor gördüyse kapatsın çokmu zor benimkide böyleydi insanı sinir ederler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
8 cevap 205 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Rayiha25 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu