0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
7.5 aylık bebeğim var **** oldu fakat geçiremiyorum bir türlü bir aydır uğraşıyorum bitmedi bi türlü başına gelen varmı naptınız bi akıl verin nolur kükürtlü krem denedik losyonlar denedik bitti derken tekrar elleri kabardı ya 

3 Cevaplar

+1 oy
(315 puan) tarafından
Ben 1 sene çektim yeni buldum çözümünü ilaç fayda etmiyor bunu bil bir şekilde veterinere gidip vilmectin enjeksiyon Al bu hayvanlara iğne olarak vuruluyor enseden onu şırınga ile Çek boyundan aşağı boş yer kalmayacak şekilde sür tırnak dipleri dahil özel bölge içi değil dışı dahil 24 saat sonra yıkan hafta da 3 kez yap evdeki herkes tedavi olcak be yoğum temizlik yap sonra bana dua edersen sevinirim rabbim derman şifa versin 
(3,551 puan) tarafından
Bebek çok ufak belirtmesi lazım. Allah muhafaza
(315 puan) tarafından
Allah korusun tabi çok ufak bunu veterinere sor ben yaptığımda da oğlan 9 aylıktı çok şükür bişey olması sen yine sormadan yapma
-Reklam-
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Ahh yavrum hastaneden falanmı bulaştı nereden çıktı bu illet yaaa çok yerde okuyorum inşallah geçer bir an evvel:(
(63 puan) tarafından
Kız ne bilim valla ya illallah ettim özel devlet geziyorum yok kö doktor gördü ne ilaçlar bi bitmedi ya kimse demiyoki **** var bende yaklaşmayn bana diye ya
(7,627 puan) tarafından
Bilemezsin ki kimde olduğunu çok üzüldüm yaa minicik daha Allahım şifasını versin tez vakitte.
(63 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(182 puan) tarafından
Canım sadece bebeğin iyileşmesi yetmiyor tüm evi halı koltuk vs temizlemek çamaşir suyuyla silmek yatak döşegi yıkamak kıyafetlerin hepsini 90 da yıkamak gerekiyor anca öyle temizleniyormuş bu illet. Bu yüzden uyuzdan çok korkarım çok zahmetli iş allah kolaylık versin
(63 puan) tarafından
Sağol bacm yıkamadığım kalmadıki koltukları sirkeli suyla her yeri geçirdim elden banamısın demiyo
(182 puan) tarafından
Koltuğu yıkamacı çağırıp yıkatın bence. Valla zor ya inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...