0 oy
756 göst.
Diğer kategorisinde (905 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Mrb kizlar cok skr dogum yptm   17 ocakda girip19  ocakda   dogum gerceklesti  ama o.kdr zor olduki anltatamam normal  kontrole gittim bebegimin  suyunun azaldigini fark edip beni yatirdılar ve olan o saaten sonra  oldu 36 saat biyunxa dogum hanede sivi şancı  ve alltan ilaç  verdiler  ama  bebegim gelmdi ölümden. Döndüm   kizlar vallhi ama allh canimi almadi   36 saat ac braktilar bebegin 300 gr verdi  42 saat doldu beni sezeryana aldilar  en son  ve bu devlet  hastanesinde oldu cok pismanim özele  gitmdm  icin keske o ara suyunin  azaldigini ogrendgmde   baska bindoktora daha sorma geregi duysaydm bu uygulamaya 12 gunum vardi ama 20 gunum kalms ve beni zorla doguma aldilar rabbim hic birinize yasatmsn kizlar 

Bi kac arkds  mwrak etms özelden  yazms alllh razin olsn  kizla rabbim sizk kurtarsn o an hepinize  dua ettim rabbim yasatmsn kimseye 

Uzun yazdim hakinizi helal.edin  bebegim sarilik olms  ona  da dua  edin 

11 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun kuzum benim. Rabbim bebeğine şifa versin size bağışlasın inşallah..

(905 puan) tarafından
Aminn aminnnnn insalllh   alllah razi olsn
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ck gecms olsun canm gözunaydn zorluklara ragmen bebegne kawustn ♥️

(905 puan) tarafından
Coook cokk skrrrrr yaaaa a minn
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Keşke bu kadar açık anlatmasaydın ya bizide korkuttun 

(905 puan) tarafından
Inan ki anlatmamin   nedeni ne olurrr   ne olur bir kac doktor  görsun  sizi   ben yandm siz yanmayin  korkutysa ozur dilerm
(1,722 puan) tarafından
Estağfirullh özürlük bi durum yok okurken çok sıkmışım kndimi. Doğum yaklaştıkca insan ya bu kötü seyler başıma gelir diye çok endişeleniyo aklıma geldikçe hep olumsuz seyler düşünüyorum elimde olmadan. Sen kurtulmuşsun darısı bizim başımıza :) dediğin gbi.bi dpktpra bağlı kalmamak en iyisi bu dediğini uygularım yaşadıklarını yaşarsam
0 oy
tarafından

Hangi akilli bu posta uyari wermş

(929 puan) tarafından
Allah sağlıkla büyütmeti nasip etsin inşallah. Biraz korkutmuş sanki o yüzden verildi büyük ihtimalle
(905 puan) tarafından
Bilmyrm  ki:(
(905 puan) tarafından
Amacim ben yandm siz yanmyin
0 oy
(515 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım analı babalı büyüt ins zorluklarla da olsa doğum yaptın kurtuldun ins bebeğin de bı an önce iyileşir 

(905 puan) tarafından
Aynen oyke cok skr alllh razu olsn amin
0 oy
tarafından

geçmiş olsun bütün zorluklara ragmen melegine kavusmussun butun hamilelerim basina ins. sarilik icin bebegini surekli emzir uyuyosa bile uyandrp emzir ilerletme hemen geçer emerse

(905 puan) tarafından
Doktrda öyle  dedi ypyrm  insallhngecr
tarafından
ins cnm dkkat et
0 oy
(1,690 puan) tarafından

Canııımm :(:( çok geçmiş olsun Rabbim korumuş sizleri.. ama şükür ki yavrunu kucaklamışsın.. Allah ım her zaman onların sağlığını mutluluğunu göstersin bizlere.. inşallah tez zamanda iyileşir bebişkocuk da sarılıktan.. biliyosundur gerçi ama emzirebiliyosan emzir annesi sarılıpın en iyi ilacı o.. tekrar geçmiş olsun.. en kısa zamanda toparlanman dileğiyle..

(905 puan) tarafından
Gotrdum tatlil temiz cikti  yapar dedi ypmdi
(1,690 puan) tarafından
Biraz daha bekle o zaman canım yapar inşallah..
(905 puan) tarafından
Insalhhh  korkyrm  da kuveze ytrsnlar
(1,690 puan) tarafından
Korkma canım dua et Allah ın izniyle bi şey olmaz
(905 puan) tarafından
Insallh  insallh allah razi olsn
0 oy
(443 puan) tarafından

Cok gecmis olsun cnm bebis icin uzulme her bebekte sarilik olur.bnada suni sanci vereceklerdi hic acilmam kanamam suyum falan gelmemisti sancimda yoktu 24 saat kesinlikle olmaz sonrasinida bilemem kesin dgl dedi bn istemedim sezeryan oldum smdi okuyunca iyiki kabul etmemisim dedim.niye zorluyoyrlar anlamiom olmuyorsa sezeryan yalin yazik insanlarin canina kolaymi o agriyi cekmek

(905 puan) tarafından
Hic demeeee canm  hic yapsn  alllah seninkurtarms
(443 puan) tarafından
Cok zor ya  ama niye o kadar cektrkislerki sana
(905 puan) tarafından
Neymis devlet  24 saat sinun sancib24 saat altan samci  verdikten  sonra  sezeryan olrmus bebek te sikinti olmadığın sürece
(443 puan) tarafından
Cok sacma insan cani bu senin doktirda problem bncs
(905 puan) tarafından
Ewt vallahhh
0 oy
tarafından

Allah analı babalı büyütsun canimm 

Aynı gün doğum yaptık sanırım . Bnmde bebgmde sarılık çıktı dün 15.12 hastaneye yattı ama 1 gün kaldı canimm hemen düşüyor sarılık ışık tedavisi gorcek annesi. 

Biz bugün taburcu olduk. Çok iyi besle bebeğini hemen iyleşir. Allah sağlık ve uzun ömürler versin kuzuna

tarafından
Ayakalrini topuklarini ez burnunu az sık uyandır öyle
(905 puan) tarafından
Ayyyyy;))))kiyamyrm
tarafından
Ama napcksn canım çok uyumasin öyle günde 17 saat normal ama arada ağladım ki ciğeri gelissin
(905 puan) tarafından
Emziryrm 2 saat bile uyumyor  uyanyr sut verio tekrar uyuyo
tarafından
Olur cnm normal ki
0 oy
(34 puan) tarafından

Canim biran once gecer insallah miniginin sariligi, Allah anali babali buyutsun, kotu olmus gercekten yasadigin ama sonu guzel bosver,gule gule buyut insallah.

(905 puan) tarafından
Alllah razi olsn amimmmm
0 oy
(851 puan) tarafından

çok gecmis olsun cnm allahım anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah bebeğinde en kisa zmn atlatır sarılığı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 345 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,121 göst.
0 oy
6 cevap 660 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 999 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde &Ormangulu& (693 puan) tarafından soruldu