0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar birileri post açmıştı okulla beraber bebek bakanlar vardı nasıl idare ediyorsunuz kime bırakıyorsunuz bebeklerinizi ben ailemden uzak farklı bir şehirde yaşıyorum yaşadığım şehirdeki üniversiteye gidiyorum geçen sene online bitirdim hamileyken ama bebeğim dogumca ara vermek zorunda kaldım yakında 1 yaşına girecek hala daha kıyamıyorum annemler olsa onlara bırakırdım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz ikinci sınıftayken bir arkadaşım evlenmişti çocuğu olduktan sonra kayınvalidesi gelip evlerinde bakıyordu ama yanında birisi olmazsa zor nasıl bırakacaksın tek başına çocukla da derse giremeyeceğine göre:) canım şaka bir yana birinin gelip bakması lazım yoksa olmaz
tarafından
Evet bakıcıya bırakmaya da gönlüm razı gelmiyor biraz büyüsün kreşe veririm diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(7,814 puan) tarafından
Ben anneme bırakıyorum. O olmadı mı k.valideme bırakıyorum. O da olmadı halalarım, ablalarıma filan bırakıyorum. Yani hep tanıdığa veriyorum. 
0 oy
tarafından
ben uzaktan eğitimle okudum cnm açıktan değil ysni canlı derslere de giriyordum o zaman çocuğum yoktu 1.seneden sonra oldu kayıtı dondurdum kızım 2-3 yaşlara geldi alttan kalan derslerim vardı onun derslerine girmek için internet kafeye gidiyordum orda yiyecek içecek aşıp idare ediyordum..ikinci döneminde eve net bağlattım pc aldım kardeşimden öyle girdim derslere..ama inam çocuğu hiç kimseye bırakmadım ne eşimin yardımı oldu ne başkasının..sınav 2 ayda 2 gün olurdu eşim çocuğa bakmazdı görümceme bırakırdım mecbur..ders kayıtları olurdu onları izlerdim..öyle öyle mezun oldu 2 yıllık okudum segem belgesi aldım..2018de kpssye girdim ama o gün de ikinci hamileliği öğrendim 65 almıştım zaten..çalışmak nasip olmadı daha
tarafından
aynı diploma cnm diplomada uzaktan eğitim yazmıyor..diploma almaya da istdan ankaraya gitmiştim bir günlüğüne..hangi okula kayıtlıysan ordan veriyorlar
tarafından
Anladım ben şimdi DGS ye gireceğim orada olmasam bile istediğim üniversiteye yazılabilirim okula gidip gelmeye gerek yok o zaman bir arkadaşım vardı uzaktan eğitimle okuyordu ama ara sıra gidip geliyordu okula
tarafından
uzaktan eğitim aynı bu pandemide çocukların okula gidemeyip online derslere girmesi gibi..okula sadece vize final sınavları bütünlemeler için gidersin cnm
tarafından
Siz sadece diploma için gittiniz ama değil mi sınavları da bilgisayardan yapabiliyor muyuz
tarafından
benim okulun adı ankara üniversitesi cnm..tokattayken 1 .sınıftım sınavlara ankaraya gittim 2 ayda bir çünkü merkez illerde seçenekte yoktu tokat..1 sene böyle geçti..evlendim istanbula geldim 2.dönemi istda okudum şansıma merkez illerdeydi sınav için.istda başka bir okulda girdim sınavlara..bütünleme için ankaraya gidiyordum..bazı derslerin sınavı online oluyordu bazıları yüzyüzeydi..çıkmış sorular çalışırdık hep benzer sorarlardı
0 oy
(873 puan) tarafından
Biz de uzaktayız, ailelere uzaklık 12 saat falan. Ama kaynanam geldı o bakıyor o gidicek annem gelecek
0 oy
tarafından
Annen gelsin idare etsin canm biraz
tarafından
Bende hariç 4 kardeşim daha var nasıl bıraksın onları geldiğinde bile 1 hafta zor duruyor hemen arıyorlar gel diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.