0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Kızlar nefes alamiyorum hickira hickira agliyorum yarim saat once ogluma mama vereyim dedim normalde emziriyorum bir kereden bir sey olmaz vereyim uyusun dedim bogazinda kaldi kizardi morardı esim ters falan cevirdi duzeldi aklim cikti soka girdim nefesim daraldı dünya durdu o an rabbim onu bana bağışladı şükürler olsun nasil buyutcem ben daha neler gorcem ne yapayim ben yardim edin baana ne dua okuyayim ne yapayim kafam cok dolu annelik nasil bir seymis ya hala agliyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
Benim de başıma geldi canım çok zor anlıyorum seni banyoda halen oluyor arada kafasına suyu bir kez döküyorum korka korka kopuk kalırsa kalsın diyorum bol bol ayatel kursi nas Felak oku üstüne çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun gegzine kaçtığı zaman iki kasinin arasını kafaya doğru çek çok işe yarıyor Rabbim körsün evlatlarımızi 
(447 puan) tarafından
Amin cnm Allahm nasil bir andi o asla unutamam
(849 puan) tarafından
Benimde oğlum ellerimin arasından kayıp gidiyordu gözlerimin önünde banyoda şu kaçtı eşim oturup ağlamıştı kendine zor geldi çocuk olup olup dirildik çok zor
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah korusun cok gecmis olsun. Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin insallah . 
(447 puan) tarafından
Aminnn cnm aminnn.
0 oy
tarafından
Bende mama veriyorum biara eşime bak dedim salla Bn yemek yiyeyim demekki o ara bogazında kalmiş kusmuyu nasıl o yemek benm bogazımdan inmedi hmn gittim bebege bakmaya nefes gitmişti ter içinde kalmişti elime aldim hmn kustu iki saat ayaklarım tutmadi.. ahh işte annelik hmn bebege bişey oldugunu anladım oyle Boyle gecicek inşallah Allah yardimcimiz olsun
(447 puan) tarafından
O ani asla unutmayacam kafamda hep kalacak.
tarafından
iyiki icine dogmus gidip bakmissin
tarafından
Aynen oyle iyiki.. Bende asla o ani unutamam :(( çok zor Allah kimsenin evladına zeval vermesin
0 oy
(406 puan) tarafından

Canım benim çok geçmiş olsun öncelikle bebegin kaç aylık? Normalde yeni dogan bebekler emzirirken bile bogulabilir benm kızım 6 aylık şuan ama yeni dogdugu zaman her emzirmemde bogulurdu süt çok gittigi için hatta şuan bile arada oluyo alnını sıvazlıyorum sırtına vuruyorum geçiyo. İnşallah tekrar yaşamazsın :( sürekli oku canım dua ilaçtır.

Ayetel kürsi

Fatiha + ihlas + naz ve felak + amentü + rabbena ve salli barik

Oku bunları canım sürekli agzında olsun ben durduk yere okuyorum okadar alışkanlık olduki agzıma yapıştı düşün 

İnşallah şifa okur kuzumuza ❤️❤️❤️❤️❤️

(447 puan) tarafından
Sag ol cnm benim Rabbim korusun yavrularimizi
(406 puan) tarafından
Amiiin inşallah canım ❤️ ❤️ ❤️
(447 puan) tarafından
18 gunluk kuzum
0 oy
(806 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim sana bağışlasın. Ben doğduğundan beri hem meme hem mama veriyorum sütüm yetmediği için ve ne zmaan versem mamayı aynı şeyi yaşıyorum aklım çıkıyor nefesi gelene kadar çok zor.
(447 puan) tarafından
Bir buyuseler artik annlejk cok zormus :(
(2,267 puan) tarafından
Akışı az çekişi zor olan biberon almanızı öneririm o zaman bu sıkıntı olmuyor
tarafından
Biberonda bi sknti var demek ki. Biberon ucunu kontrol edin deligi cok mu büyük cokmku akitiyo
(806 puan) tarafından
Aynen valla çok zormuş
(806 puan) tarafından
Yoo zor geliyor birden gelmiyo ona rağmen böyle
0 oy
(22 puan) tarafından
benim kızımda aynı cnm en ufak şey boğazına takılır morarir ağlarken bile morararak ağlıyor kesiliyor yüzüne su carpiyorum anca kendine geliyor 1 buçuk yaşına geldi ve hala ayni panik yapma yoksa daha kötü olur senin için hemen müdahale etmelisin anne olmak kolay değil allah sağlıkla buyutmeyi nasip etsin
(447 puan) tarafından
Aminnn canim benim Allah korusun yavrularimizu
(22 puan) tarafından
amin cnm rabbim hepimizinkini korusun
0 oy
tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki sezeryanla doğum yaptım sanırım sende öyle dikiş ağrısı malum yataktan eşim ve babam zorla kaldırıyordu ağrıdan doğum yaptım o gün bebeğimin boğazında mama kaldı iki kere hem de dikiş ağrısını nasıl unutup fırlıyodum yatakran çıplak ayakla koridorda hemşire diye bağırdım korkudan birazda sütümün gelmediğini düşünüyorum aslında
(447 puan) tarafından
Buyuseler de baska seylere evham yapariz Allah korusun yavrularimizi
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
emerken bile tikaniyorlar canim sakin ol 
(447 puan) tarafından
Olabilsem keske :(
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Rabbim bi daha yaşatmasın cnm.cok zor annelik uykusunda bile 40 kez kontrol.ediyoruz boğulur falan doye seni düsününce cok korkmuşsundur cok gecmis olsun
(447 puan) tarafından
Amin kuzum bnm cok sag ol
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benımkının de kusmuğu boğazına kaçtı uyurken dahi kaçıyordu en son eşim ve ben ortamıza aldık öyle onunla sohbet ediyorduk aksam saat 10 falan dümdüz yatıyordu bebeğim de snra burnundan ve ağzından kusmaya başladı ama kusamadı boğazına kaçtı ben sakin kaldım telaş etmek yerine hemen ters çevirdim baya vurdum sırtına kendine gelmedi sonra vurmaya devam ettim nefes aldı Allahım kimseye göstermesin ilk yardım bilmek o yüzden cok cok önemli size de cok geçmiş olsun böyle şeylerde en önemli olan sakin kalmak yanınızda eşiniz olmayabilirdi veya eşimin yannda ben olmayabilirdim o yüzden her iki eş de bilinçli olmalı, Allahım bi daha göstermesin size bağışlasın 
(447 puan) tarafından
Evet cnm bn soka girdim o yuzden bir sey yapamadim esim allahtan biliuor hemen mudahale etti
0 oy
tarafından
Kuzum olck böyle şeyler sadece yatarak büyüyecek bu çocuk ağlayacak düşecek dizi kanayacak eee bunun ek gıdası var hepsi geçiyor alışiyo insan ve tecrübe ediyosn
0 oy
tarafından
Sanırım bu olay başına gelmeyen anne yoktur. Korkma hersey zamanla öğrenilicek
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Sakinleş kuzum şükür bişey olmadı dikatli ol
0 oy
tarafından
Boyle anlarda senin telaş yapmaman lazım telaş yaparsan daha kötü olur hemen ters çevir sırtına vur baktin düzelmiyor ters bile tutabilirsin yani Allah'ım korumus 

İlgili sorular

+3 oy
33 cevap 976 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
8 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu

380,996 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...