0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar devlet hastanesinde kontrole giderken muayeneye alıyorlar mı eşleri burada almıyorlar

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Devlette almıyorlar canım. Hatta kadın hastalıkları ve doğum olarak ayrı bir kolidora var oraya bile almıyorlar. 
(692 puan) tarafından
:))))) ilaç yazdırmak için gidiyorum normalde academia Fatma Pelin’e gidiyorum doğumu mu da orda yapıcam ikinci gebeliğim birincide belki bilirsin meydanın karşında pazar yerinin tam karşısında jinolife yeni adı Akdeniz tıp merkezi  var orda yaptım merdiven altıymış :))))))) sabah 9 da doğum yaptım sezeryan akşam 8 de çıkardılar :)))) anammm öldüm bide yorgan diker gibi ***** dikmişler beni :)))
tarafından
Ayy ben asla öyle yerler le gitmem bacım iyi araştır benim hastanem Metrolifee Allah düşürmesin devlete oradaki olmayan bölümler dolayısıyla gidiyorum yoksa Urfa'nın devlet hastanelerine gidilmezzz rezalet
(692 puan) tarafından
Nerden bilim kız kaynım çok iyi ben çalıştım cart curt dedi yolladı tövbe eltimle yengem Fatma Pelin’de doğum yaptı ilgisi alakası mükemmel hastane mis gibi eli hafif birinci doğumu Sanmede yapan eltim 40 gün yattı Fatma Pelin’de 3 gün sonra ayaklandı gezdi
tarafından
Evet canım haklısın dikkat etmem lazım
tarafından
Yok canım urfada değilim. İstanbuldayım
-Reklam-
+1 oy
(5,489 puan) tarafından
Seni zor alıyo devlet eşini imkansız
+1 oy
(409 puan) tarafından
Devlette 4-5 kişi birden odaya aldıktan sonra bi daha devlete gitmedim sırf bu yüzden özele gidiyorum. 
(17,445 puan) tarafından
Aynı şeyleri yazmisiz resmen
(409 puan) tarafından
Kadın hastalıkları doktoru bide çok iğrenç değil mi ya, benim en özelini neden başka insanlarda bilsin.
+1 oy
(17,445 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'nde bırak eşimi beni bile zor alıyorlardı muayeneye. Ay i anda içeride 3 hasta oluyor en az. Biri muayene edilirken diğerleri orda bekliyor. Sen daha sorularını soramadan hemen öteki hastayâ geçiyor doktor. Eşimi de asla almadılar hal böyle olunca. 
(692 puan) tarafından
Saniyeler içinde :))) hatta utanmasalar beklerken karnını aç o jeli sur bekle diyecekler :)))) asla o kapı da kapanmaz
0 oy
tarafından
Burda da almıyorlar canım 
0 oy
tarafından
2 doğum geçirdim ikisinde de ne kontrole ne doğuma aldılar hep kendim gittim geldim
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Burdada almıyorlar
0 oy
tarafından
Devlete almıyorlar , özelde alıyorlar.
0 oy
tarafından
Benim geliyirdu sknti  yapmıyorlardi  ist. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Almıyorlar yalvarmıştım zamanında dediler senin eşini alırsak kadınlar üstümüze yürür ortalık karışır diye :) 
0 oy
(16,702 puan) tarafından

Bizde de almıyoruz diyorlardı ama eşim giriyordu :D bişey doktor bişey demiyor girmelerine genelde sekreterler girmeyin diyor

0 oy
(3,779 puan) tarafından
Arada geliyor doktor alıyor sıkıntı olmuyor devlet
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Devlette doğuma aliyolar sadece normal muayeneye almiyolar özelde aliyolar
0 oy
(686 puan) tarafından
Ben çoğu kontrole eşimle gittim hiç birinde almadı bir kere özele gittim orda aldılar ordada erkek olan çocuğa kız dediler kesin kız kesin kız dediler tam eşyaları değişime götürüyorum derken devlet gene erkek dedi bende bı kızım var gerisi ne olursa olsun dedim bütün eşyaları ortak aldım doğumdan sonra narkozdan ayilinca ilk sorduğum soru çükü varmı diye sormusum hemşireye bı baktım hepsi gülüyor noldu niye guluyorsunuz dedim erkek ama o kadar incelemedik Özge hanım demişlerdi :D
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Devlet hastaneleri almıyor ama ben özele giderken eşimi aliyorlardi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hayır canım almıyorlar.
0 oy
(513 puan) tarafından
1 kere gittim esim girecekti tam doktor siz giremezsiniz dedi kovdu esimi. yani dunyanin en sacma seyi bu olay bence. Es sonucta neden girmesin ki ? onun hakki yok mu bebegini gormeye kalbinin sesini dinlemeye falan. valla Allah yardimcisi olsun herkesin. 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Pandemiden önce giriyordu. İkinci bebeğim pandemi dönemine denk geldi almadılar. 
0 oy
tarafından
Devlet almaz. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Devlette almiyorlar ozelde giriyorsun

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,001 göst.
16 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,704 puan) tarafından soruldu

397,124 soru

11,877,635 cevap

35,994 kullanıcı

...