0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşım 4 5 gün var regli olmasına silik çıkıyor ikinci çizgisi hamilemidir? hamileyse neden sizce tam olarak çıkmıyor yeni döllenmeden dolayı mı oluyordu

5 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
Yeni oldgu için silik çıkar ilk gecelkte bnmkide oyledi
tarafından
Hım anladım 3 sene yapmadı 6 aydır deniyordu şükür sanırım com mutluyum öz değil ama gönülden teyse olucam
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Daha 4 5 gün var diyosun canım silik çıkması bile bişey. Günü geçmeden çıkmıyo bile çoğu kişinin 
tarafından
Gerçekten mi ya insallah 3 sene yapmadılar 6 aydır deniyolardi kaç tane test yapmış yanlışlık olur diye suyla bile denemiş bozuktur falan diye .. gönülden teyse olucam öz olmazsam da
0 oy
tarafından
Benim 6 gün geçtiğinde bile tam çıkmamıştı cizgi canim erkendir o yüzden siliktir kan versin kafası rahatlar 
tarafından
Sağol canım benim oda regli gününü gecikmesini bekliyor tam net olup umutlanmamak için
0 oy
tarafından
tam çıkması için en az 1 hafta 10 gün kadar geçmesi lazım silik de olsa gördüyse vardır ama ilk 5 dk geçerli bekletip gördüyse geçerli olmaz pek
tarafından
Yook yok kaç tane yaptı canım hatta suyla bule denemis bozuktur falan diye kaç tane almış hepsi çok hafiften silik çıkıyor
0 oy
(686 puan) tarafından
Hem ueni olduğundan silik çıkar hemde normal küçük kaset testler adetten 15 gün gecikmeden sonra doğru sonuç veriyor erken gebelik testi var ondan alsın varsa kesin çıkar onda
tarafından
Erkenden almamış elinde baya varmış normellerden şeyi bekliyor gene tam umutlanmamak için regli tarihini 1 2 gün gecikmesini bekliyor
(686 puan) tarafından
Kasetler de 1 2 günde çıkmaz erken döllenme olmadıysa

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 375 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Oziis (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (828 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.

397,718 soru

11,894,894 cevap

36,018 kullanıcı

...