0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oğlum 9 yaşında 3. Sınıfa gidiyo ve 1. Sınıftan beri öfke problemine başa çıkmaya çalışıyorz öğretmeniyle ben. sürekli kendine vurur ve dediği olana kadar aglardi kriz geçiriyor gibi  çok doktora götürdüm ama otizm falan çıkmadı çok şükür simartilmis bi çocuk öfke genetik dendi kırmızı receteli ilaç bile kullandım sırf kedisine zarar vermesin diye :'( şuan bunu yazarken bile agliyorm  neyse ilk dönem çok iyiydi düzelmesti bu sene ama oğlumla çok dalga geçiyorlar onun saf ve öfkeli olduğunu bildikleri için gelip koluna çarpıyorlar mesela oğlumda onlara vurunca bütün sınıf bir oluyo oğlumu disliyorlar bazı arkadaşları çok üzerine gelince onları dövmüş okulda haklı olarak anneleride beni arayıp şikayet ediyorlar bi tane arkadaş vardı oğlum onun oğluyla iyi anlasiyodu kustuler kadın resmen dün kapıma geldi basbas bagiriyo ve bana dediki eymen le zaten kimse anlasamiyo hep tek oturuyo tek teneffüste cikiyo kimse oynamiyo onunla diye yıkıldım bu lafına oğlumu okula yollamak istemiyorm yemin ederm artık dayanamıyorum evlat bambaşka bisey ben oğlumu düzeltmeye calisiyorm bi okulda yatmadığım kaldı 3 senedir çok doluyum bayanlar ne yapacam ben oğlumu nasıl duzeltecem oğlumun sürekli gunluk yazdığını görüyorum gizli gizli okulda yaşadıklarının çoğunu öyle öğreniyorum çok dalga geçiyor disliyorlar oğlumu :'(:'( o benm ilk göz ağrım dayanamıyorum çok iyi niyetli ve saf bi çocuktur 

21 Cevaplar

0 oy
(119,505 puan) tarafından
cocuklar cok acimasiz yaa 
(494 puan) tarafından
Hemde nasıl bi çocuk annesine diyormuş babamı cagir ağzını burnunu kırsın bunun diye neler ler cebellesiyorz bi bilsen
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
+1 oy
5 cevap 186 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,735 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 470 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Efnan3434 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.