0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından

Sancim oldugu  icin 5 gün hastanede yattim 2 kişilik oda sagolsun hastane iyiydi ama yanimda kalan refakatcilar tam bir dusuncesiz toplumda yasamayi bilmeyendi ben yattiktan sonra bi hasta geldi kayınvalidesiyle kaldi ziyaret saati eşim geldi kolidorda yürüyüş yaptim odaya gectimki balık getrmisler balık yiyorlar oda resmen yirildemis böyle birsey olabilir mi ben sancıyla ugrasiyrm kizdim cami acın havalansin oda diye ertesi gün bunlar taburcu oldu baska bi cins kaynana geldi hastane odasımi timarhanemi hangir hungur odaya toplandi akrabalariyla diğer hasta rahatsz olur ne demiyrlar o kadar sinir oldum birde erkek ziyaretcileri kavat bana nst takiliyo sürekli gecip duruyo eliyle gözünü kapatiyo yine sustum aksam ziyaret saati oldu eşim geldi o sıra sancim basladi nst taktilar  kötü oldum yandakiler tabi yine gürültü yapiyor odada ortak tv var kaynana ben kanal 7 yi izliycm kanal 7 yi aç dedi bende biraz sessiz olun artik dedim bura tek kişilik oda degil burdaki hasta rahatszmi olur düşünün az dedim bana nstte takiliya bebeğin kalp atisini dışına veriyor makine demesin mi bende bebeğinin kalp atis sesinden rahatsz oluyorum  bu laftan sonra deliye döndüm sizin bebrginiz sabaha kadar ağladı uyuyamadim birsey dedimmi dedim bebek o sen benim bebegime laf edemezsin terbiyesz kadın sanci çeken biriyle ugrasma begenmiyorsan odani degistr dedim ve sancim kaçtı güvenlik geldi hemsire geldi azarladlar yanındakiler geldi özür diledi benden kızın annesiymiş annesi kalmak istyrmys bu kavga eden kaynana senin işin yok git evine diyrmus kizin annesi benim yavrum bu kadindan ne cekiyo dedi  kadini sonra sessiz konuşmaya başladı gece olunca ayağına topuklu terlik giydi şak şak odada gezdi müzik acti resmen kavga edeyim diye taciz etti ertesi gün hastaneden ımza atarak ciktim her cins insan var cekilecek çile degil ya  hic helal etmiyrm hakkımı onlara

7 Cevaplar

0 oy
(515 puan) tarafından

İyi sabretmissin o sancı ile kalkar doverdim ben olsam ayıp ya günah********z insan 

(69 puan) tarafından
Valla gerizekalilar evime geldim rahatladım
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Dusuncesizler ya tovbe estagfirullah az kalsin hakaret edecektm cok sinirlendim. Bu nasil bi terbiyeszliktir ya kendisi hamile olmamis mi cocuk dogurmamis mi bu nasil bi bencillik nasil bi dusuncesizliktir Allah islah etsin gelinine de sabir versn

(69 puan) tarafından
Amin valla gelini sezaryan oldu 10 a kadar uyudu kiz tek basina kalkamiyo an ne diye cagryr o kaynanasini beni uyandrma uyuycm dedi yanimda kaynanam vardi dedim yazik kıza sen bak ne istyrsa diye
(2,351 puan) tarafından
Nasil  bi refakatci o ya madem uyucak refakatci kalmasaymis deli mi ne ya
(69 puan) tarafından
Kavga ettgm kadar var işte
(2,351 puan) tarafından
Aynn ole kizada acidim valla bide birlik yasiyosa ah ki ne ah
0 oy
tarafından

boyle bisey bana yapilacak beni koca odayi degil hastaneyi yikardi valla kuzum ya iyi dayanmissin

(69 puan) tarafından
Yanimda eşim vardi canim onlardada erkek var olay büyümesin diye sabrettim eşim zor tuttu kendini ama o sanciyla ağzımdan hakettigi laflar guzelce cıktı
tarafından
yaninda getirene kizmak lazim madem huyunu bilion ne die yanina getirion
(69 puan) tarafından
Kizin annesi kalmak istyrmys kaynana senin işin yok evine git ben dururum diyormys kız sezeryanla doğum yaptı  gece inledi tek başına kalkamiyr kadin uyudu beni uyandrma dedi kaynanama dedim yardim et diye yataktan kalkmasina filan eşi desen sürekli telde oyun  oynarmis kız bebek dogunca hanı birakcktin oyunu dedi yemin ediyrm 5 dk durdu ertesi gün aksama kadar gelmedi eşi
tarafından
ben kaynanama kurban oluyum gi millete ne kaynanalar var yazik kiza valla benimkide oyun oynar ama benim de sezeryan olucak ben kalirim yaninda dio gece bile kalkar suyu verir beni kaldirmaz
(69 puan) tarafından
Aile çok onemli canim işte çok şükür benimkilerde oyle değil
0 oy
tarafından

Sende esinde iyi sabretmissiniz valla ben normalde cok sakinimdir ama damarima basilmasin ..baya zorlamislar 

(69 puan) tarafından
Eşim zor tuttu kendini canim bende gelini  sezeryan oldu bebek gazi var ağlıyo diye sabretttim sabrettim  ki gelinle bebeğin zarari da yoktu küçük sabi ağlar ne deyim ama o mikrop benim  dogmamis bebeğimin kalp atisina laf edince deli oldum eşim odadan cikardi beni kadin gelmiş kaynanami sıkıştırms gelinini doldurdun üstüme saldin beni sinir etmeyin odadan gitmem ben demis sonra kaynanamda bana diyr eşimi eve gonderdim biri takılmadan eve gitseydi diyr dedim beni hakszmi buluyrsun an ne o kadin haric hepsi özür diledi oglunla tokalasti böyle deyip  oda ayri sinir etti
tarafından
Valla zor insanlar kendi kaynanandan pay bic iste ... anlayissizlik boyle bise demek ki bende dogum yapinca iki kisilik odada kaldim sezeryandm annem refakatciydi yanimdada hamile sanci ceken biri vardi eeken dogum riski varmis sabaha kadar o inleyip durdu benim bebek mirildandi durdu wc ye kalktikca ben bagirdim derken birnirimizi idare ettik cirkeflige ne gerek var yani kimse keyfinden hastanede degil ya sen ceneni kapayabilirsin ama o nts kapanamaz anlayissiz pisliklee ya
(69 puan) tarafından
Onceki balık yiyende odaya katta ne kadar refakatci var onu doldurdu suriyeli grip olan bir sürü insan  odada dedikodu yaptı uysan hepsi kavgalik doktora dedim ben sancimi evimde beklerim imza attim ciktim
tarafından
En iyisi valla evin :)
0 oy
(797 puan) tarafından
Allah'ım ya çok çeşitli insanlara sahibiz masallah buna saygısı olmayanın hicbiseye olmaz 
0 oy
tarafından
Valla nst kablosuyla bogardim ben o kariyi 
0 oy
(373 puan) tarafından

İyi dayanmissin canim ya.ben olsam neler yapardim:angry:neden sen odani degistirmedinki?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
15 cevap 296 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 182 göst.

374,706 soru

11,208,363 cevap

34,514 kullanıcı

...