0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (312 puan) tarafından

Kızlar kızıma komşunun kızından bitin yavrusu gelmiş 3 tane buldum 1 hafta önce iki gün önce gene gelmişlerdi bize bu kez de 20 tane buldum komşunun kızı sürekli kaşınıyor buraya geldiğinde eli hep saçında kasiyip duruyor kızıma da gecti 8 gün içinde eczanden ilaç alan var mı 3 yaşında  eczaneci eşime şampuan vermiş bu olur demiş banyoda gözlerini kapatmıyor hiç bir şekilde bende korkuyorum yarın kullansam mi çocuk doktoruna sordum akşam o da cildiye ye sor dedi

image

5 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle paranit al . Şampuan değil sprey o
(312 puan) tarafından
Onu bulamadım ki Google'dn araştırdım o çıkıyor ama eczanelerde bulamamış eşim 8 tane eczeneye gitmiş
(6,047 puan) tarafından
Aslında en yaygın olanı odur ama bilemedim
-Reklam-
0 oy
(10,903 puan) tarafından
Basını arkaya dogru yatırda yıka kuzum. Once sacını ıslat. Guzelce köpürt bırak bıraz bir dursun beklemwye gerek yok yazsada beklemek lazım. Sonra basını geri artırıp yıka hem yuzune de gekemz. Benim kız daha 1 yasındaydı bitlendi. Cocgu da oynatma anasına direk soyle olur mu oyle sey ya. O sabiyede gunah bitler cogalınca yara yapıyor kafayı
(312 puan) tarafından
Valla diyemem ki nasıl diyim gelme de diyemem kalpleri kırılır valla bilmiyorum ne yapacağımı bunalıma girdim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bunlar hiç bir şeye yaramıyor. Direk paranit al. Biraz pahalı ama kesin çözüm. Doğru uygula va saçı iyi tara iki seferde biter inşallah.
0 oy
(286 puan) tarafından
Ayy zor bisey temizlemesi zor oluyo benim de geldi basima da simdi desen ki o gelen kisi kizima bit gecti gelen bi komsudan diye üzerine  alınmadığı gibi daha senin kizindan ona gecmis gibi yapar halbu ki tedbirini alsa o cocukda rahatlar da 
0 oy
tarafından
Bunu değil de paranit tavsiye ederim çok etki etmişti oğlumda 

Bir dahada yakınında dahi tutma çocuğunu 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 673 göst.
0 oy
21 cevap 1,015 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.