0 oy
48 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Şal bagladm başıma dün gecede bu şekildeydi neden anlmiyorum36+6 oldm ben gibi olan varmı fenaym ya uykm var ama uyuyamyrm

1 cevap

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bende migrenden çook çektim maalesed hamilelik emzirmek derken ilaç da içemiyor insan. Ben son ay da dayanamayıp bi ağrı kesici içmştim sonra rahatlamştm. Yaptığım doğru deildi ama mecbur kalmştm. Baş ağrısı çok kötü bşey Allah yardımcın olsun. Enseye buz koymak geçiriyor diyolar ama dene istrsen
(610 puan) tarafından
Bende migren var sanirm o tuttu. Ensem basım gözlerim cikcak gibi ya ama parol icebilirsnz diyolardi . Yatakdaym kalkip mutfağa gidip alçak halim yok o dereceym
(1,389 puan) tarafından
Parolun paketi komple içsem fayda etmiyor bana. Kullandığım memnun kaldığım bi ağrı kesici var hamilelikte ve emzirme döneminde önerilmiyor. Ama baş ağrısına dayanamayıp içmiştim. Çok şükür skıntı olmadı ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor. İnsan o ağrıyı çekince düşünemiyor bşy. Devm edrse bi doktora görün istrsn
(610 puan) tarafından
Bir andabuyuya kalmışım Allahdan. Evet devam ederse gideceğim cekilcek gibi değil ya
(1,389 puan) tarafından
Geçmş olsn cnm
(610 puan) tarafından
Saol canm. Allah razı olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde -ahmetbran302 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselhafsa (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,790 cevap

34,839 kullanıcı

...