0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gassal olmayı düşünür müydünüz?? :):)

34 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Sabah sabah icim boğaldı beee :D istemem 5 bin az olu yıkamaya göre 18 bin falan olsa olabilirdi shshsh
(3,895 puan) tarafından
Ahahaha:D
-Reklam-
0 oy
tarafından

isterdim ben ya etkilenecegimi sanmıyorum 

yurt dışında bi yerde ölülere makyaj yapıyorlardi oyle bi meslek varmis o geldi aklima bi an :D

0 oy
(3,235 puan) tarafından
Ben bi ara çok ciddi şekilde düşündüm olmayı ilahiyat mezunuyum sadece eğitim almam lazım ama ailem sıcak bakmamıştı. 
(3,895 puan) tarafından
Neden cnm.Bence gir ailen zamanla alışır.Manevi olarakta iyi bir meslek.
(3,235 puan) tarafından
Ben de maneviyatından dolayı çok istiyorum ama razı gelmediler çok etkilenirsin yapamazsın özellikle vücud bütünlüğü bozuk olanlar ve bebek olanlar da diye
(3,235 puan) tarafından
Hafızım aynı zaman da şimdi bu postu görünce halk eğitime tekrar bakıcam eğitimi alsam da olur yapmasam bile
(3,895 puan) tarafından
Madem etkileneceksin niye bu bölümü okuttular ölüm de Allahın emridir yani özellikle imamhatip ve ilahiyatçılarin bu mesleği yapmalari gerektiğini dusunuyorum biz azda olsa  fıkıh derslerinde ölü yıkama konusunu gördük tecrube ve halk egitim belgesinden alinan egitimle bu işi en iyi biz yapabiliriz diye düşünüyorum bu yüzden cevrenin karşı gelmesi bana garip geldi.Ben diyanete girmeye çalışacağım olmazsa gassallik düşünüyorum.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ben korkarım valla cesaret edemem
0 oy
(830 puan) tarafından
Yorumları okudum valla baya bir etkilendim asla cesaretim yokk küçükken dedemin yanına girdim yüzünü görmek için aylarca korkudan mahvoldum hala bu yaşımda hatırlıyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnm halam yapıyor bu işi
(3,895 puan) tarafından
Nasil girdi ne mezunu?
(1,461 puan) tarafından
Bişey mezunu değil ya. Baya da yaşı var. Gel yıka diyorlar gidiyor
(3,895 puan) tarafından
Himm belli ki eskiden beri yapiyormuş.
0 oy
(74 puan) tarafından
Kayinvalidedem yikiyo cnm ama ben yapamam asla cesaret işi bu
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Tam 12 gün önce yıkadım kaynanamı yani goxumun onunden gitmiyor aklmdanda ckmiyor lakin yakinimdan biri olduğu içindir yoksa yapablrdm de soğuk kanliyim bende gdp yikicam deynce millet izin vermedi şaşırdı ve  gassal çok soğuk kanliydi rahat rahat yıkadı duasını etti teselli etti bence alisiyolsr
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gassal misin ?
(2,749 puan) tarafından
Hayr cnm ben sadce kaynvalidemi son kez görüp yıkamak istedim çünkü hep yanımdaydı ben bakiyordim
(3,895 puan) tarafından
Himm anladim.
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Sogukkanli olamam hic:(soru bile tuhaf etti beni kiz

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Olabilirim hic öyle korkularım yok canım 
(3,895 puan) tarafından
Ben parcalanmiş cesete üzülürüm.Başı kopmuş falan bebek cesetleri kaldirabilir miyim bilmiyorum yoksa ölüyü yıkamak bence de korkunç değil.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bizim burda bazen gasal gelmiyor bazen aile üyeleri yıkıyor benim eşim sürekli yıkar bebek cenazesi felan yikamisligi var benim piskolojim kaldıramaz ama o çok soğuk kanlı yıkıyor yani hata 2 hafta önce bir akrabalarının bebeği doğduğu gibi oldu gidip onu yikamisti için çiz etii ve çok soğuk kanlidir hiç umru olmaz sanki o değil yikiyan 
(7,036 puan) tarafından
Valahi kız hayran kalıyorum o konuda ona çok cesur bir ara yolda giderken kaza oustu insanlar param parçaydı desem yeridir kolu bacağı kopar vardı eşim cesetleri köşeye çekti tır yabiyordu söndürdü tırdan adamı çıkardı adamın bacağı yoktu ya ben 1 sene kendime gelememistim ama o banamisin demedi norlam bu dedi hayatın bir parçası dedi hayretlere kalmistim
(7,036 puan) tarafından
Kuzum bu bebek 3 gün yaşadı kuvezdeydi sonra oldu
(1,437 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim kimseye yasatmasin çok büyük acı
(7,036 puan) tarafından
Aynen canım ve kaybetigi 2 ci bebeği bu aynı şekilde
(1,437 puan) tarafından
Neden oluyor peki doktorlar birşey demiyolar mi canım ya ay bende 8 aylık hamileyim çok korkuyorum doğumda bebeğime birşey olur diye :(
0 oy
tarafından
Bu gassallar Bi çok şeye şahit olmuşlar kendileri anlatıyor 
(1,437 puan) tarafından
Ne gibi kız
tarafından
Şehitler ile ilgili çocuklar ile ilgili bir çok şeye şahit olmuşlar mesela çocuğun birini yıkarken annesinin elini tutmuş fln Bi çok şey anlattı adam dinlemiştim de tiktokta
(1,437 puan) tarafından
Hadi ya ay tüylerim diken diken oldu
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende o yürek ve Toto yok canim :)) yıkarım aniden gözünü açar boynuma atlar falan veya arkamı dönerim omzuma elini atar eyyy yikamadan aklıma geliyor yıkamaya girsem hep bunlar aklıma gelir.
(3,895 puan) tarafından
Allah seni kız güldürdün :D
(1,964 puan) tarafından
Kendi canından biri olsa korkmazsin ama tanımadığım dan korkarım benlik bir iş değil çok korku filmi izliyorum galiba
0 oy
tarafından
Asla yapamazdım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
0 oy
2 cevap 164 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...