0 oy
857 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gassal olmayı düşünür müydünüz?? :):)

34 Cevaplar

+1 oy
(1,184 puan) tarafından
Çok büyük sevabı var derler  ama ben  de o yürek  yok rüyalarima girer dokunamam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sabah sabah nerede aklına geldi:) :)
(3,895 puan) tarafından
Ne bilim yaa youtubeda gassal kadinlara denk geldim sorayim dedim. :)
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Bu kendini nasıl hissettiğinle psilolojinle alakalı bi durum bence. Ben yapamazdım heralde:)
(3,895 puan) tarafından
Ben babamin ölüsünü gasilhanede gördüm uyuyor gibiydi ölüden korkmuyorum yaşayan daha çok korkutuyor cnm.
+1 oy
tarafından
Bi arkadaşım vardi yikardi o degisik bi piskolojiymis ben yapamam ya dayima bile zor bakmistim ben yuregim dayanmaz hepsini gectim bi cocuk cenazesi olsa aglamkatn elimi suremem heralde 
tarafından
Düşüncesi bile kotu ya :/
tarafından
Ben kız kardeşimi gördüm 7 yaşındaydı . Hâlâ gözümün önünden gitmez çok kötüydü çok (╯︵╰,)
tarafından
Offf Allahim sabir versin size kuzum:( bende suan oyle kotuyum oyke ofkeliyimki basima agri girdi gormussundur 8aylik ladin larnindaki bebegini nasil oldurebilirim.diye soruyo Allahim nereye gidiyo bu insanlik
tarafından
Ciddi misin görmedim nasıl düşünür öyle ya hareketlerini hissedip nasıl düşünür nasıl hayret ediyorum
(3,895 puan) tarafından
Az önce o postu gördüm maalesef :(
+1 oy
tarafından
Soğuk kanlı olmayı gerektirir bu meslek korkak biriyimdir olmazdım heralde. Sonuna kadar izlemeni tavsiye ederim.  
(44,603 puan) tarafından
Yaaaa;((
(44,603 puan) tarafından
Zehram ben link atayım al canim https://youtu.be/QM_qiAgDNm8
(13,824 puan) tarafından
Bejde izliyorum
(13,824 puan) tarafından
Cok duygulandim zor ya psikolojik acidan
tarafından
İzledim cnm gerçekten güzel ve bir o kadar da etkilendim ya
0 oy
(8,974 puan) tarafından
Herkesin piskolojisi kaldırmaz sanırım ama ben korkmam ölüden. Onun için bir eğitim gerekiyo mu merak ettim valla
(3,895 puan) tarafından
Halk egitimden 32 saatlik egitim sonucu bir brlge aliyorsun birde imamhatip mezunu olman gerekiyor.
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Valla düşünürüm :) YouTube da yer6 diye bi kanal var kadın gassallari konuşturuyorlar o kadınlar bile alıştıkları halde zaman zaman ürktükleri olaylar oluyor. 
(3,257 puan) tarafından
Ben görmediğim şeyden etkilenen biri değilim o yüzden pek etkilenmiyorum bütün videoları izledim neredeyse yenileri bekliyorum. Bu ara Gizem Avcısı Tuncer izliyorum onun konusu daha farklı ama hoşuma gidiyor
(224 puan) tarafından
Bakarım bi ara ben korksamda izlerim ama korkarım bi ara lohusayken izledim korkmamak için neler yaptım jsjdjd
(3,257 puan) tarafından
Bu Gizem avcısı korkunç değil ama yecüc mecüc meselesini anlatıyor mesela insan bi düşünmüyor değil
(224 puan) tarafından
Kuranda geçen şeylere inanırım gerisi boş inanmam
(3,257 puan) tarafından
Hep ayetlerle hadislerle destekliyor anlattıklarını
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ölüden hiç korkmam ilk gördüğüm ölü oğlumdu ondandır belki hep uyuyo gibi gelirler bana ben olsam yapardım
(4,101 puan) tarafından
Canim benimmm basın saolsn:((((
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım
(3,895 puan) tarafından
Bende babamin ölüsünü gördüm evet uyuyor gibi görünüyorlar çok canlı görünüyordu.
0 oy
tarafından
Ben yapamam ya hassas olmayan biri gerek o ise ya da çok ihtiyacı olursa insan mecburiyetten yapar
0 oy
tarafından
Eğerki cesaretin varsa yaparsn bence , ben yaparm mesela soğuk kanlıyım böyle şeylerden ürkmem korkmam. Yaşamak nasl bizler içinse ölümde bizim için yaşarken insanlara dokunuyorz ölünce nie dokunmayımki 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
ben lisedeyken iki defa yikadim travmasindan cok zor kurtuldum. hatta bebek yikamak icin teklif geldi hastaneden kabul etmedim.

yikadigim oluler cok yasliydi biri gozu acik vefat etmis biride surekli sirti bacaklari kaniyodu aglamaktan harap olmustum dahada girmemm dedim
(4,101 puan) tarafından
Nasıl yani kanıyordu derken
(4,152 puan) tarafından
yatalak hastaydi canim hastanede vefat etmis yatmaktan heryeri yara olmus abdest aldirdik hoo tekrar kaniyo aldiriyoz kaniyo
0 oy
tarafından
Başlarda çok etkilenir insan ama gördükçe alısır herkes öyle dio otopsiciler bile ilk günden mesleğe alısmıyo ki. Diyanet personeli misiniz 
(3,895 puan) tarafından
Aof ilahiyat okuyorum ya diyanet ya da bu meslek ölü yıkama egitimi aldim hiç yikamadim yani bende biraz korkagim yapabilir miyim bilmiyorum.
tarafından
Bu içten gelen bişey bende ilahiyat mezunuyum eğitimini bende almıştım kursuna gidip bir kere de girdim yıkamaya hatta yardım ettim ama daha sonra fırsat olmadı ardı gelmedi o kadar korkunc bişey değil
0 oy
(119,112 puan) tarafından
ben onlarin you tube videolarini izledim delik deşik cenazeler  yanan cemazeler yikiyoruz demisti kadin ben yapamam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Korkmayacagın tek insan onlar yılçkardım ilk zaman belkı zorşar ama alısırsın
0 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hepimizin gideceği yer bı çukurun içi hepimiz oraya yatıp yikancaz ölüden korkma diriden kork derler ama ben assla yapamam yaa
0 oy
tarafından
Annem bebek yikardi eskiden ama ben öyle bişeye cesaret edemem herhalde 
0 oy
tarafından
Psikolojiye bağlı bence canım herkes dayanamaz ölü görmeye
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yapamam ben 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ablam kursuna başladı meslek olarak yapmayı düşünmuyor öğreneyim lazım olur belki diyo. Tabi cesaret işi benim gözümün önünden gitmiyor öyle şeyler 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla bacım kocam 8 saat çalışmayla daha fazla maaş alıyo benim bünye kaldırmaz onu gider kocamın yanında çalışırım yani
(3,895 puan) tarafından
Manevi olarakta önemli bir iş :)
(25,224 puan) tarafından
Valla manevi olarak önemli diye psikolojimi bozamam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
0 oy
2 cevap 161 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

378,165 soru

11,318,369 cevap

34,765 kullanıcı

...