0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,009 puan) tarafından
Gunaydin guzel annelerim fikirlerinize ihtiyacim var 3 cocugum digerleri 11 ve 8 yaşında bebegim 1 yas 20 gunluk bu aralar yemek yemiyor dis cikariyor ama gel gör ki eline sebze meyve ne versem asla tutmuyor yemiyor sadece ekmek tutup yiyor sebze ve meyveyi nasil sevdiricem soyler misiniz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
16 aylık en baştan beri öyle canm ben alıştıramıyorm valla ne olcak bilmiyorm 
(1,009 puan) tarafından
Kizlarimda hatirlamiyorum ama ne versem yerlerdi bu degisik valla uzatinca korkuyir resmen eliyle yuzunu kapatıyor
tarafından
Bnm kızım ittiriyo kafasını çeviriyo elime vuruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesela muzu yoğurtla karıstırıp yedirdiniz mi tek meyve olacak ama mesela muz artı seftali gibi değil 
(1,009 puan) tarafından
Muhallebide yiyor ama ben tek yesin bazen eline alsin istiyorum
tarafından
Eğer öyle yiyosa dahakine onun önünde hazırlayın muz kattıgınızı görsün sonra ufak bişey alıp kendiniz yiyin ımmm çok güzelmiş deyin güldürün bebeyi sonra ufak parçalarla agzına sokun bi şekilde sonra sonra alısır eline alır yer
(1,009 puan) tarafından
Inanki yapiyorum ama bu sıpa ya fayda etmiyor diyorum bu devirde alabiliyoruz cok şükür  bu sıpa yemiyor
0 oy
tarafından
Daha küçük aslında canım benimkide ilk öyleydi ama şimdi çok seviyor
(1,009 puan) tarafından
Ins benimkide zamanla sever
0 oy
(119,292 puan) tarafından
ustune gitme sehpanin ustune koy gorsun bi sure sonra alip yer
(1,009 puan) tarafından
Bazen ac kalsin belki yer diyorum ama yok bu defa meme istiyor
0 oy
tarafından
Benim oğlum da her meyveyi yemiyo canım eline verirsem yiyor bir de elma ve muzu sadece sever püre halinde yemez bizimki sen de elinde yemediyse ezerek ver bı belki öyle yer
(1,009 puan) tarafından
Bende elinde yesin istiyorum ne uzatsam korkuyor eline almak istemiyir ekmek haric
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Göreceği yerlere küçük küçük meyve parçaları birakabilirsin canm dikkatini çeker yer ozamn
(1,009 puan) tarafından
Deneyecem bakalim ise yarayacak mi
0 oy
(875 puan) tarafından
Valla bu 1 yaşla ilgili gördüğüm kaçıncı post dönemsel herhalde çünkü benim bebeğimde kesinlikle yemeyi reddediyor diş çıkarıyor artık ondan mı bilmiyorum 
(1,009 puan) tarafından
Benimki de 10 gundur dişten dolayi yemiyor meyve sebzeyi gorunce korkuyor resmen

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 164 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
0 oy
11 cevap 203 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 3kuzucukannesi (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,027 cevap

34,846 kullanıcı

...