0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler kpssye girmek istiyorum mezun olalı bir sene oldu. Bilgiler tazeyken unutmdan girmem lazım. Öğretmenlik için gireceğiden dolayı 3 farklı alanım var. ama bebekle yapabilir miyim? Nasıl bir düzen kurmalı? Hafta içi 5 gün günde 2 saat çalışmak yeterli olur mu? Günde 2 saat bebeğe bakacak biri var. Biraz motive olmam lazım çok yorgun hissediyorum bebek 7. Ayını bitirdi. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bebeğim 5 aylıkken üniversiteye hazırlandım biraz zorladı ama onun uyku saatlerinde falan çalıştım. Şuan aciktan okuyorum ilk yıl bitti ikinci seneyi yeniletmicem çünkü hamileyim doğum zamanlarina sınav denk geliyor. İstersen basarirsin canım zamanlamayi çocuğuna göre ayarlarsin
(3 puan) tarafından
Motivasyonum çok çabuk düşüyor onla nasıl başa çıktın
tarafından
Ben doğum sonrası durup durup ortada bişey yokken hıçkıra hıçkıra agladigimi bilirim. Açıkçası tam adapte olamamistim yeni annelige. Ama bir şeyi gerçekten istersen basirirsin. Hiç hazır değilim dersen bir sonraki sınava girersin
(3 puan) tarafından
Yıllar geçtikçe daha zorlaşıyor atanmak
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Branş nedir ben matematikciyim hocalar en az 5 saat diyor o bile yetmiyor. Suan hamileyim 7 aylik sinava giricrm cok aksadi atanamazsam cocukla calisacam insallah başarırız işimiz zor 
(3 puan) tarafından
Branşım dkab. 8 ay önce eğitimin %70 bitirdim. Alanım fena değil ama gk gy beni zorlar. Eğitimde online dershane yazılmıştır bırakmak zorunda kaldım bebek hastalandı hastaneye yattı vs.
(421 puan) tarafından
Alan iyiyse bırakma canım günde 2 3 saat belli olmaz atanabilirsin belki
(3 puan) tarafından
Gk gy baya kötü malesef
(421 puan) tarafından
Bsey olmaz canım öğretmenlerde alanı iyi yapan ataniyor ortalama bi sonuc çıkarmaya çalışsan gk .cy de yetrr
(3 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibi olur canım
0 oy
(288 puan) tarafından
Ben uluslararası ilişkiler mezunuyum eşim şuan görevde sınava başvuru yaptım ama nasıl çalışacağım hiç bilmiyorum eşim evde olsa yine bir iki saat günlük vakit ayırırdım ama maalesef
(3 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah Allah emeklerini boşa çıkartmasın
(288 puan) tarafından
Amin hepimizinkini bebislerin kısmetine inşallah hayırlı güzel işlerimiz olur
(3 puan) tarafından
amiiin
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Hangi bölüm mezunusun cnm
(3 puan) tarafından
Dikab canım en az 85 almam lazım

İlgili sorular