0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından

9 ayligiz bebeğim ayakta duruyor koktularda sıralıyor sehpayi tutuyor sürmeye çalışıyor sizce almalimiyim kullanışlı oluyormu yoksa bir köşede duruyorsa hiç para vermeyeyim kullanlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim mennunlarmi değiller mi ona göre alayım 

image

7 Cevaplar

0 oy
(9,504 puan) tarafından
Bu kadar paraya değmez canım onun yerine başka ihtiyaçlarını al bence illaki alıcaksın ilk arabam alabilirsin 
(2,194 puan) tarafından
İlk arabam var canım alçak geliyor arkasından tutunca bebeğin boyuna göre denge sağlayamıyor ya fisher pricenin oyunları sağlam mennumun oyuzden buna baktım ise yariyormu yürümesinde yarar sagliyormu acaba
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim oğlum bunun sayesinde yürüdü ve kendine olan cesareti geldi sonrada üzerindeki oyuncaklarla vs oynadj
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım yorumun için :)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bnde almayı düşünüyordum da aniden hızlı hızlı bunun tekerlekleri gitse kızım düşerse diye düşündüm. O yüzden tereddütte kaldım
tarafından
Biz her yere çocuk kilidi aldık oğlum yürüyor 3 ay oldu yuruteci kaldirali yine eli her yerde :))))
(1,381 puan) tarafından
Bnde alicam kilidi nerden aldınız ve memnun musunuz
tarafından
Trendyoldan aldım cnm memnunum ❤️
(1,381 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
Rica ederim cnm ☺️
0 oy
tarafından
2 el bakabilirdin fiyati ucmus kullanisli ama onla gezicek hali yok devamli
(2,194 puan) tarafından
Öylede olabilir yararlı ise canım bebeklere faydası oluyormu yürümesinde onu merak ediyorum birde çok düşüyorlar mi kısacası kullanislimi kullanışlı degilmi
tarafından
bende bu yoktu ama ilk arabam vardi onunda arkasinda tutma yeri var ona tutup gezerdi.. hem oyun hemde tutup gezme acisindan guzel bence ama hemen adim atmaya basladiginda kullanamaz adimini daha saglam atmali.
(2,194 puan) tarafından
İlk arabam var canım alçak geliyor denge sağlayamıyor güçlü markasının ilk adım Arabası var canım fisher pricenin oyuncaklarını bebeğimde seviyor hem sağlam ilk çocuğum şimdi ilerde inşallah nasip olursa ikinci cocuga falan da saklayacağım o yüzden buna baktım bir daha almam sonrada internette koyar satarim toptan oyuncakları fikrim o yönde canım sipariş verdim artık bakalım inşallah yürümesine yardımcı olur
tarafından
olur oyle olmasa da oynae sonucta oyuncak gibi
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Eğer yürüme arkadaşı alacaksan daha ucuzlari var bence bu fiyata bu değmez canım. Bime a101 ebile geliyor sevmeme ihtimali de var. 
(2,194 puan) tarafından
Fisher pricenin oyuncaklarını seviyorum tatlım oğlumda güzel oynuyor sağlam oluyorlar kullanislimi diye merak ediyorum hani kullanisli değilse başka birşey alırım alıp da bebek sürekli düşer diye korkuyorum ama bir taraftanda sehpalarri itmeye çalışıyor bugün çenesini vurdu o yüzden
(1,964 puan) tarafından
Geçen burada arkadaşın bebeğinin biri düşmüştü hızlı gidince çocuk düşmüş dişi dudağını kesmişti bende o yüzden almadım. Arkadaşım aldı ama sürmedi bebeği koltuk kenarından gide gide yürümüş  boşuna aldim dedi. Fisher Price kaliteli güzel oluyor bende oyuncaklarını alıyorum ama bunu sevmezse o var istersen sen yinede şansını denersin.
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bakalım verdim siparisini canım olmadı önündeki tuşlarla oynar olmadı ikinci cocuga saklarım yada sonra da satarız nasılsa oynamazsa letgoya falan koyarim artık deneyelim bakalım gelisinde inşallah düsmez tek korkum o
(1,964 puan) tarafından
İnşallah canım.
0 oy
(628 puan) tarafından
Çok kullanışlı ve fiyatı da gayet uygun. Verdiğiniz paraya da değer.
(2,194 puan) tarafından
O zaman alayım canım sağol sağlam oluyor evet fisher pricenin oyuncaklari o yüzden seviyorum bebeğimde güzel oynuyor
0 oy
(752 puan) tarafından
Kız boşuna alma bende heveslendim bime ilk arababam diye geldi 200 liraydı hemen bitmiş amcamiza söyledi gekirse bize ayır diye oda bizim için internet ten sipariş etti hediye getirdi bir hafta bile kullanmadi hemen yürüdü şimdi eşim kızıyor bir hafta kullanacağı şey için 20p lira mi verildi şuna şimdi diye zaten yaratıklardan yuruyirsa bir hafta içinde yürüyor lar ek para verip de alma bence şimdi kaldırdık yer kaplıyor şimdi onun yerine başka ihtiyacını al   
(2,194 puan) tarafından
Onun sayesinde yürümüş işte canım , ben dusermi diye korkuyorum çok  düşmüyor dengeyi sağlayıp yürütüyor ise sonra da oynar müzikli kısmıyla diye düşünüyorum  ama
(752 puan) tarafından
Sen bilirsin canım  ben sadece o kadar parayı vermeye değmez demek istedim bize hediye geldi Allah'tan para verip alsaydık içime çok otururdu :D bide ben 5 aydan beri yürüteç kullanıyorum kızıma ondan benim kızım 10 aylıkken maşallah yürüdü bir hafta da bunda gitti öyle çok gitmedi en fazla 3 4 dk anca sürüyordu korkuyordu bazen hızlıca kayiveriyor elinin altından  güç alamıyordu bence bize örümceğin faydası oldu diye düşünüyorum ama yinede sen bilirsin ben senin için dedim başka gerekli ihtiyacını al bence diye ❤️ yani yastık yastık yürümeye başladıysa çocuk kendiliğinden bir hafta içinde zaten yürüyor o kadar paraya değmezmiş diye dedim
(2,194 puan) tarafından
Örümcek bizdede var , artık parmak ucuna basıyor diye bindirmiyorum sehpaya yada koltuga tuturmaya başladım birde fisher pricenin oyuncakrını kullanıyorum bir köpeği bile zaten bu paraya yakın ama çok memnunun oyuncaklar sağlam tek çocuk var eşimde durumu kötü sayılmaz hani bebeğim yürüsün de ilerde ikinci cocgumda nasip olursa  kullanır sonrada internetten satılıyor satarim fikrim o yönde o yüzden buna bakiyorum canım
(2,194 puan) tarafından
İlginç bir şekilde canım 7.ci 8.ci aydan beri bebeğim koltuk kenarlarında dikiliyor ama yürüme yok emeklemekde istemiyor bakalım belki yardımcı olur sehpayi itmeye çalışıyor dikiliyorda o yüzden bugün çenesini çarptı sehpaya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,127 göst.
1 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Becha (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
24 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...