0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Kpss ye başvurmak istedim sadece girmek istedim çalışmadım iki küçük bebeğim var en küçüğü 9 aylık diğeri 23 aylık belki sınava kadar biraz göz gezdiririm dedim ücreti 115 tl ama eşim boşa para gidecek başvurma dedi ve çok üzüldüm. Sizce girmeli miyim

9 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
Kesinlikle gir ya kazanırsannnnn 
(480 puan) tarafından
Keşke çok büyük supriz olur
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Ya kazanırsam güzel bir hayatımız olur diye ikna etmeye çalış belki iyi bi puan alırsın kısmet hiç belli olmaz
0 oy
(5 puan) tarafından
Bacım bölümün ne ki girebileceğin işlerin puanları düşük mü yada torpilin felan var mı ? Tabiki sınava girmen iyidir puanın bulunması her an başvurulacak yerlere basvurmani sağlar . Ama birazda bilgini kendince hesap etmen lazım . Eğer lisans kpss ye gideceksen biliyorsun ki ortaöğretim gibi kolay olmuyor. Hiç çalışmadan girip düşük bir puan alırsan da bu sefer kendi kendine kizabilirsin yani . Ona göre düşün . Bu dönemde 115 lira birşey değil zaten ıvır zivira gidiyor. onun yerine bu ay kendin için alman gereken birşeyi almazsın olur biter. 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
115 liranın bir değeri mi kalmış artık boşa para gidecek diyor yag alamıyoruz artık o paraya.. başvur kazanamazsan dahi içinde pişmanlık olmaz keşke demezsin
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende calisamadim ama düşün ki birde 300 TL vericem. Şansımi denicem bir mucize olur ne bilem bizim ülkede ne olacağı belli olmuyor belki atama olur falan.
0 oy
(421 puan) tarafından
Parası icin konuşmuyorum kesinlikle ama kpss çalışmadan kazanılacak bi sınav degil maalesef . Düşük puanla ataması yapılan bi bölümünüz var ise onu bilemem tabi o durumda girip şansınızı denemeye değer 
0 oy
(35 puan) tarafından
Kuzum üzgünüm ama eşin haklı boşa paran gidecek ama kendini test etmek içinde girebilirsin çünkü puanlar aşırı yüksek yani en basit bir bölüme bile atanmak istesen en az 85 alman lazm oda çalışmadan mumkunati yok gecemezsn ben geçen yıl hamileydim calismaya çalıştm ama pekte duramadm üstünde hamileliğm sıkıntıydi anca 71 aldım yinede çok iyi aldım bnce ve bu puanla hiç bir yere gidemem iki üniversitemin atamasida 85 95 arasi 
0 oy
(249 puan) tarafından
Girin sansinizi deneyin bence lisse mezunumu musun acaba ben de başvuru yapcam ama liselerinki ne zaman 
(480 puan) tarafından
Benim lisans liseleri bilmiyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından

115 TL ile mi zengin olacakmış :angry: 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elf.ylmz.6006 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 245 göst.
1 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...