0 oy
850 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından

https://www.instagram.com/tv/CeDLmmwjENE/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ay Allahım hidayet versin inanın o kadar üzüldüm ki . Tamam kapalisin ama bu yaptığın davranışı gülerek anlatmak kendini yerin dibine sokmak degilmi . Benim amca kizida öyle kapalı ama boğazı açık olanlardan tepesine bağlıyor şali ve her hafta mutlaka bu gazinolarda rakı şişesi paylaşıyor sevgilisi ile otellerde kalıyor bunu paylaşıyor bı kere uzun uzun yazdım aman dedim babamı düştü ama şahit olduğumuz için gunahida bizim boynumuza

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu tür programların tek bir amacı var. Ahlaksızlığı edepsizligi normal hale getirmek. Nesli bozmak. Bu tür konuşanların çoğu demiyorum hepsi bilinçli bir şekilde oraya getiriliyor. Ve hepsinin ne konuşacağı biliniyor. 

Edep hayâ utanma hiç bir şey kalmadı zaten bunlar sayesinde adları da kalmiycak. İnsan evladı için çok korkuyor...

Rabbim hidayet nasip etsin, hidayet olmaları mümkün değilse ıslah etsin 
(3,162 puan) tarafından
Ve gençlerimiz bunlarla yetişiyor. O kadar üzülüyorum ki. O kadar midem bulanıyor ki.
tarafından
Cupcake teşekkür ederim canım ❤️ gerçekler yani
tarafından
Dersin canım maalesef gençler bunlarla yetişiyor ve onlara bu durumlar çok normal geliyor ulu orta herşeyi konuşmak istiyorlar ve konuşuyorlar saygısızca
(3,162 puan) tarafından
Hepimiz çocuk büyütüyoruz Allah yardımcımız olsun. Evlatlarımızı hayırlı kullar olarak yetiştirmeyi nasip eylesin bizlere
tarafından
Amin İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Üstü minare altı **** tövbe ya yine günaha girdim pühhh bunlara 
0 oy
tarafından
Terbiyesizler
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Tesettürle alay etmişler olmayan akıllarıyla 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Yok valla kimsenin işine karışmam günahı da benim boynuma falan olmasın. Allah herkese akıl vermiş herkes irade sahibi. Verilen aklı kullansınlar. Kapalı açık ayirmiyorum o insanın Allah'la meselesi ama bazı insanlar nerede nasıl konuşacağını bilmiyor komiğim sanıp halbuki kendini rezil ediyor. Üzülüyorum öyle insanlara. 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Yorumsuzzz...
0 oy
tarafından
Zaten Hasan Can'a katılanlarda akıl yok bence ya. İzliyorum ama asla katılmam. Gidip milletin içinde bel altı esprilerine maruz kalmak komik değil bence. Bir de evli insanlar gidiyor. Onları bekarlar la eleştiriyor filan bana ağır gelir diye evden izlemesi daha iyi geliyor. 
0 oy
tarafından
Cok kotu hissettim .baska bir sey diyemiyorum.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kafir bile dinini gostermelik yasamiyor. diyecegim bu kadar.
0 oy
tarafından
Linke basıyorum ama başka videolar çıkıyor canım bahsettiğin şey yok
(880 puan) tarafından
Aynen bende baktım göremedim
tarafından
İnternetten açın bende de öyle
tarafından
Ne yazıp açiyim canım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Rabbim ıslah eylesin inşallah  diyecek cok şey var ama diyemiyorum..
0 oy
tarafından
Özgür olacaz diye diye özünü kaybediyor bazıları 
0 oy
(119,365 puan) tarafından
kiz yazilar neden minnacik olmus
tarafından
Onami takıldın sen hahahhaha
(119,365 puan) tarafından
valla ya
tarafından
Bende farkettim küçülmüş yazılar
0 oy
tarafından
Ben niye izleyemiyorum 
tarafından
İnternetten aç
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Allah hidayet versin. İşte içine bisey koyamayıp kafasını böyle sararsan olacak olan bundan farklı olmaz. Gotü başı açık olan Bi şekil hidayete eriyor da bunların gittiği yol neresi Ben bilmiyorum 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
tarafından
Kötüye kullanılıyor tesettür
0 oy
(566 puan) tarafından
Linke basiyom farkli vidyolar cikiyo
0 oy
tarafından
Gormedim ama o program kurgu tamamen hic sevmedim alay ediyo insanla o adam
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Allah akıl vermiş ki kullanalım diye bunlar kullanmayı bilmiyor kapalıysan kapalı gibi ol açıksan açık bunlari ben hep din düşmanı olarak görüyorum dışardan biri görse direk çünkü başındakini yorumluyor.
0 oy
tarafından
Şuursuz nasil olunur ? İşte örneği. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
5 cevap 136 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mucize30 (1 puan) tarafından soruldu