0 oy
682 göst.
Diğer kategorisinde (5,436 puan) tarafından

image

çise kaldırdım yatmadı bidaha uykum var o uyumadan uyuyamam :(

7 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Çişe nasıl be ne zaman alıştırdın canım
(5,436 puan) tarafından
2,5 yaşında uğraşmaya başladım gece yaptırmazsam kaçırıyor 3 yaşında suan
(1,615 puan) tarafından
Benim ki daha küçük arada bi öylesine çiş çiş diyo ama yapmıyo korkuyo lazımlıkta mi alıştırdın yoksa klozet aparatında mı
(5,436 puan) tarafından
Cnm ben köyde oturuyorum eğer alışmasaydı lazimlik alacaktım ama gerek kalmadı. Yaza denk geldi bahçeye salı salıverdik:D hem geceyi hem gündüzü aynı anda bıraktım desen olur
(1,615 puan) tarafından
Ne güzel yaa ☺
(5,436 puan) tarafından
Darısı başına:))))
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından

Ben de daha yeni uyuttum ne olacak böyle halimiz;)

(5,436 puan) tarafından
Anayiz napalim :) canları sağolsun. Benimki 3 yaşında seninki?
(774 puan) tarafından
Aynen canım. 7 aylık benimki de
(5,436 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum
0 oy
(5,938 puan) tarafından
7 yaşında ki kuzum 9 buçukta uyudu 9 bucuk aylik olan 10 da uyudu 1 de uyandi 20 dk emdi şimdi uyudu ;) disler uyutmuyor surekli sıçrıyor huysuz 4 gecedir 
(5,436 puan) tarafından
Ay senin 2 tane :)) bende bekliyom 2.ciyi zor olurmu diye korkuyorum
(5,938 puan) tarafından
Belki yaş aralıkları yakin olsaydi zorluk olurdu ama aralarında 6 buçuk yaş var büyüğüm çok olgun bir çocuk okula gidiyor zaten sabah 8 den oglen 2 e kadar yok yani kardeşini de çok seviyor bir zorluk yaşamadım çok şükür.
(5,436 puan) tarafından
Benim oğlum nasipse çocuk olana kadar 4 yaşında olacak ve çok uslu bi oğlum var zorluk çekmem inşallah.
(5,938 puan) tarafından
Çekmezsin canım sen de zorluğu atlatmışsın çünkü
(5,436 puan) tarafından
Inşallah cnm :))
0 oy
tarafından
benim de kızım var tuvalete alistirdim erken öğrendi gece bile kalkıp söylerdi anlıyordu geldiğini bende kızıma güvenip nasılsa söylüyor dedim gece yatağa yapar ne olur ne olmaz şimdi alıştı gece kaçırıyor mecbur bez bağlıyorum benim suçum biliyorum üzülüyorum ya napsam varmı aranızda öyle olup düzelten yada mecbur büyüyüp anlayana kadar bagliycam altını :(((
tarafından
ya benimkide öyleydi ışte dedim ya suç bende bezlemiycektim off çok zor ya altına poset koydum ama yapıyordu anlamıyor ki yaptığını üstü başı islaniyor bıraktım yine ee uykusu da hafif kaldirsam yatmıyor daha aklıma geliyor kötü oluyorum vallahi ya bide küçüğü var bezliyorum 1 yaşında oda ikisi de zor oluyor
(5,436 puan) tarafından
Zor cnm ya allah yardmcn olsn bn direk banyoya sokuyom suçunu bildiği için bisi demiyor tekrar uyuyor sonra
tarafından
aminn canım zor inanki allah yardımcımız olsun
(5,436 puan) tarafından
Çok seviliyorlar ama rabbim bağışlasın evlatlarimizi
tarafından
amin cumlemizin ınş
0 oy
(250 puan) tarafından
Bnm ki 7 aylık hâlâ uyanık uykusuzum yorgunum zaten 
(5,436 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
(250 puan) tarafından
Sağol canım sabah da erkenden uyanmam lazım Allah yardım etsin
(5,436 puan) tarafından
Neden erkenden cnm
(250 puan) tarafından
Çamaşır teli yaptircaz da canm onun için kaynakçı gelecekti
0 oy
(208 puan) tarafından
Benimki 5.5 aylık uyutmaya çalışıyorum :(
(5,436 puan) tarafından
Korkutmak gibi olmasında yaş 1 dedimi yatar
(208 puan) tarafından
Yolumuz uzun yani :)) insanın ne gücü ne sabrı kalıyor allah yardımcımız olsun sen büyütmüşsün çok şükür :)
(5,436 puan) tarafından
2. Geliyor benim nasipse 20 haftaligiz :D
(208 puan) tarafından
Oo sağlıkla kucağına alırsın inşallah hayırlı olsın:)
(5,436 puan) tarafından
Sağol cnm benim insallah
0 oy
(217 puan) tarafından
46 günlük miniğim var inatla uyumuyor yine evde yalnızım canımda sıkıldı çok uykum var kemal sunal a dönmek üzereyim 
(5,436 puan) tarafından
Ikisi bi büyüsün dedim hem erkek olursa oda sünnetlerini beraber yaptırırız:D bide ben yalnız değilim 3 görümcem ve kayınpederim var hepsi yardımcı oluyor:))
(217 puan) tarafından
Belli mi bari cinsiyeti :) oh valla ne güzel keşke benimde senin gibi yardim edenim olsa oğlum çok gazlı ne yemek ne uyku hiçbirşey yok bende eşim işten geldikçe hazırlar yeriz yada yemek sipariş eder eve gönderir
(5,436 puan) tarafından
Cinsiyeti erkek gibi ama kesin değil, kolik mi cnm zor olur ya
(217 puan) tarafından
Valla kolik mı değil mi bilmiyorum ki 24 saatte 4 saat uyuyor gerisi ağlama krizler geçiriyor ayaklarını karnına çekiyor mosmor oluyor.  Valla zor ki ne zor canım.  Denemediğim hiçbirşey kalmadı doktorda yapısı çok gazlı fabrika gibi üretiyor dedi
(5,436 puan) tarafından
Allah allah kıyamam kuzuya ya :(((

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,390 cevap

34,941 kullanıcı

...