0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (88 puan) tarafından

Sorum yukarda 

image

13 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Kimse kullanmadı mi
-Reklam-
0 oy
(767 puan) tarafından
Bnzerini kullnmistm cnm  ise yaramadi bnde. Humana emziren anne cayi daha arttrmisti sutumu.
0 oy
(875 puan) tarafından
Ben kullandım canım düzenli kullanınca baya işe yarıyor bende yaradı ama her insanda aynı etkiyi göstermeyebiliyor
(88 puan) tarafından
Doğumdan önce kullanmaya başlığa bilir miyim
(875 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben doğumdan sonra kullandım
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben rezene kimyon çayı yapıp içiyorum 
0 oy
(118 puan) tarafından
Bunu değilde bestlak süt artırıcı damla kullandım sezeryan doğum yaptım iki gün sütüm gelmedi bestlak süt artırıcı hemen getirdi ilk ay 3 şişe duzenli kullandım tavsiye ederim 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bende işe yaramamıştı ama kişiye göre değişebilir
0 oy
tarafından
Ben kullanmadm ama e bebekten alkolsuz malt icecegi kullandm ise yaradiii
0 oy
(215 puan) tarafından
Ben kullandım ama çokta bir fark olmadı canım bende :(
0 oy
tarafından

image

canim bu kürü kime dediysem yapti ve bana hayir duasi etti. Bende bunu kullandim sütüm tazzikkli geliyodu resmen. Hem cocuğu emziriyodum hemde saklama poşetine koyup buzluğa atiyodum denemeni tavsiye ederim
0 oy
(119,126 puan) tarafından
kullanmadim sut genetikmis yaa 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ayni markayi galactago yani 7 yıl once farkli sisedeydi ve inanilmaz süt yapti ama ustum başim oyle leke degil bildigin islak olurdu sutten. 2.ci 5 aylik. Degismis tabi icerigi sekli şemali... buydu kullandigim pek faydasini gormedim. Ama unutma ki denemeden de bilemezsin. Bana yaranayan sana yarar yada tam tersi falan.... cok pahali birsey degil denemekten zarar gelmez. 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Denemedim hiç. Ben promaltın çok faydasını gördüm. Bide bime emziren annelere özel çay gelmişti aldım arada içiyorum. Faydası oldu mu bilmiyorum. Ama dediğim gibi promaltın etkisini çok hissettim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende yaramisti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
+1 oy
2 cevap 292 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
13 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...