0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğime yüzünde egzama için hametan vermişti doktor ilk kez sürdüm kıpkırmızı oldu sürdüğüm yerler hemen sildim doktora götürsem mi acile sizde karşılaştınız mı aynı durumla karşılaşan var mı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Egzama icin mi verdi ? 
tarafından
Evet yüzü egzama oldu bunu verdi fucidinle ikisinide her gün sabah akşam sür dedi birini sür yarım saat sonra diğerini dedi
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Hametan aslında bildiğin yanik kremi çoğu Dr yazıyor ama çok önermiyor benim Drm çünkü hassas ciltlre yaramıyor. Dr lar da devlet yarısını karsiliyoe diye onu yazıyor sürekli. Götür sen çocuğu bı acile baksınlar derisine falan zarar vermeden
tarafından
Tamam canım götürüyüm
0 oy
(1,896 puan) tarafından
sivilce tedavisi görürken bir gün hametan sürmüştüm yüzüm öyle bir kırmızı oldu ki bir süre geçmemişti çok garipti korkmuştum hametan egzema için verildiğini ilk defa duyuyorum canım ama doktor vermiş bir şey diyemiyorum
tarafından
Fucidinle bunu verdi
(1,896 puan) tarafından
ama iyi gelmeyen bir şeyler olmuş demekki canım başka bir doktora götür mutlaka ya da acile gidebilirsiniz canım çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
bir sure sonra gecer ama egzamaya hametan ne alaka
tarafından
Bilmiyorum fucidinle bunu verdi birini sür yarım saat sonra diğerini sür dedi
tarafından
ben egzama nemlendiricisi suruyorum. boyle yara gibi kipkirmizi oldugunda, yuzu dil ense ve bacak arasina fucidin ve trvazol karistirip suruyorum oyle demisti yuz daha hassas yaa bilemedim
0 oy
(985 puan) tarafından
Benimde oğlumun yüzü tahriş oldu evde vardı kullandım.  Kızardı.  Hastaneye yetişemeden geçti kızarıklığı birdaha kullanma alerji olmuş demek ki birazdan geçer inşallah 
tarafından
Tamam teşekkürler kullanmayın bi daha
0 oy
tarafından
Cnm bebekleri bilmm ama benim yüzümde egzama var sürüyorum iyi geliyor 
tarafından
İlk kez sürdüm kızardı hemen geri sildim
0 oy
(971 puan) tarafından
Egzama icin verdigine eminmisin cnm
tarafından
Evet fucidinle bunu verdi birini sür yarım saat sonra diğerini dedi
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Bi götür bakalım 2 büyüklerdede kullandım şimdide kullanıyorum bizde hiç olmadı 
tarafından
Bilmiyorum ilk kez sürdüm kızardı hemen sildim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
16 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde SunaySalih.. (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,740 soru

11,508,634 cevap

35,165 kullanıcı

...