0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar anlatmıycaktım ama zoruma gidiyor çok yoruldum bıktım gine kocam olacak pislik dün izinliymiş söylemedi haberim yoktu zaten nefret ediyo benden izinliyken 10 kat daha makina priz bpzulmuş onu bana suç attı biraz ona tartıştı geri çöpü niye atmadın dedi atamadım kaldı dedim geri işte o çöpü at görmeyim bir daha yani anlıycanız dövmek için bahane arıyo geri tokat vurdu tekmeler attı itti kaktı beni azarlayıp duruyo hergün geri de eve bakamıyon çocuğa bakamıyon neye yarıyon degol git yeme içme herşeyi kıskanıyo zaten burnumdan geliyo o olursa evde yemek bile yiyemiyom la ediyo yani bıktım artık bana hakeret etmesi dövmesi yani herşeye yetişmeye çalışıyom olmuyo yaranamıyorum ona kalbimi kırılıyo suçsuz yere bana böyle yapmasına 7 milyar parası var 200 lira vermiştim ona vermedi yediklerine say diyo 

15 Cevaplar

+1 oy
(196 puan) tarafından
Neden bosanmiyorsun
tarafından
Çocuğu vermem seni de rezil ederim yapmadığımı komam diyo
(196 puan) tarafından
O bosama diye oyle diyor eger sevmiyorsan esini kesinlikle bosan
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bu artik gecimsizlik degil affedersin seni karisi gec insan bile gormuo nerdeyse. ve oyle alismis omrun oyle curicek.
tarafından
Zaten diyoki seni karı olarak görmüyom sen resmen şeysin diyo benim gözümde diyo bana allah inşallah o iftaralında boğulur ne deyim
(11,217 puan) tarafından
evelinizi bilmiorum ama sonunuz hic iyi gorunmuo. adam hasta mi  narsist mi ne haltsa artik ama adam degil bil
tarafından
Yaa herkese karşı küfürlü konuşuyo herkes şey çocuğu kendi sadece namuslu
(11,217 puan) tarafından
bunu umarim gorucu usulu felan almissindir
tarafından
Maalesef evet annemle babamda görücü usülü ama babam ne el kaldırdı nede kötü bir kelime anneme karşı duymadım
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Ömür geçer mi böyle bacım  :/
0 oy
(916 puan) tarafından

Keşke anlatmasan zaten... okuyanı krize soktun çünkü ne bkona hala o evde kalıyorsun ya...zaten hep bunalr değil televizyon da izlediğimiz kadın ölümlerinin cani sebepleri...

İlla bir darbede öldürmesini mi bekliyorsun sen ne bu aciziyet :angry:

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Böyle lerini birakacak sin ortada s.k gibi kalacak yani en son bu cümleyi kurdurtuyorlar .. kadınlar olmasa gotundeki boku yikayamazlar su davranislara bakın ... Bırak git çocuğunu vermemekle tehdit edemez çocuk kendi kararını dile getirecek yaşa gelene kadar annede kalır sonra da kimi isterse onda kalır yanı yalanlarina kanma hiç bir *** yiyemezler 
tarafından
+++++ ailen bile yaninda olmuyorsa cnm madem oyle cocugunu birak kendine yeni bir hayat kur yatili bir is bul sonra cocugunu yanina al kimseye muhtac degilsin 1-2 ay ailen yaninda dursa isini bulsan evini tutsan her seyi basarabailirsin bu ne ya yaticagin bir battaniyenin ici yiyicegin bir ekmek asla boyle bir insana boyun egilmez anlattiklarinda babamı gördüm 20, senedir evliler hala ayni aldattigini ogrendik annem kendini bıçakladı hemde annemin en yakin arkadasiylaymis kac senelik boyle adamlar b.k gibi ortada kalinca anliycak kadinin degerini yaziklar olsun onu yetistiren anneye hicmi vijdan ogretmemis o admaa sende bir an once kadin siginma evine bile gidebilirsin bende annemle gitmistim annem beni goturmustu babamdan ayrilip orada butun kadinlar calisiyor cocuklarina bakiyordu cocuklarida oranin kresinde kaliyordu cok sey gordum ama annemin yaptigini yapma ne olur boyun eyme suna
(2,972 puan) tarafından
Aynen öyle canım boYun egdikce bokunu çıkarırlar
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah'ın emanetine yaptığına bak....

Bosan demek elbette kolay değil ama seni hiç bişey olarak görüyor anlattığına göre...
0 oy
(119,150 puan) tarafından
siddet hakaret kufur yemeni icmeni hesap eden bi mahlukat la evlisin neden ayrilmiyosun?
0 oy
tarafından
******** de koynuna aldığın karının da boğazına giren lokmayı laf ediyosa ondan bir b.o.k olmax
0 oy
tarafından
Böyle bir adamla ömür geçmez kaç kurtar kendini tehditlerine boyun eğme 
0 oy
(2,842 puan) tarafından
Ela bacım bunu yapma kendine

Bak korkma

Arkanda anan baban gardaşin varsa 

Ona bı güzel şık.tir.çek 

Öyle tehdidi altında ezilme 

Böyle hayat geçmez çocuğuna yazık o evde nasıl büyüsün

Bak o çocuk büyüdükçe ona bile yapar 

O pi.sli.kkk
0 oy
(913 puan) tarafından
Bigün o evde yokken al çocuğunu git babana ona darp raporu al uzaklaştırılma al gerisi gelir. Ben Azerbaycandan gelin grldim burda kimsem yok. Ama kendime o kadar güveniyorumki bigun eşim böyle bişey yapsa ona dünyayı zindan ederim 
0 oy
(182 puan) tarafından
Bence çocuğunu al sığınma evine git ailene de gitme çünkü orada bulup farklı şeyler yapabilir allah korusun. Çocuğun için ve kendin için o olmadığında kadın sığınma rvine git şikayetçi ol boşan. Oradaylen birşey yapamaz çocuğunda sana kalır. Ama evde nolur kalma o kadar şeyler görüp duyuyoruz eğer bu  denli gözü dönmüşse herşeyi yapabilir. Sonrasında yeni bir hayata başlarsın şehir değiştirirsin kadın sıpınma evleri yardımcı oluyor. İş bulur çalışırsın. Bence güçlü ol ve kendini, kendinden önce çocuğunu kurtar o hayattan 
0 oy
tarafından
Kendinedemi saygın yok bacım bu ne be böyle pislikle 1dk bile durulmaz o sana vururken elin armutmu topluyor vursana kafasına ağır biseyle gebersin gitsin pislik
0 oy
tarafından
Affet okuyamadlm ilk başta yazmışsın ya benden nefret ediyor.çok üzüldüm.insan ne hayallerle evleniyor neler yaşıyor ama
0 oy
(133 puan) tarafından
Nikahlı hanımına sen zaten şeysin diyen kendi nedir şimdi yazsamda sansürlerler. Yani resmen eziyet ediyor. Sizi bir arada tutan ne ? Çocuğu öyle kolay kolay alamaz onu bir geçin kendinize bir sorun ömür boyu böyle yaşamayı kaldırabilecek miyim diye Allah ebeden yardımcınız olsun çok üzüldüm gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 298 göst.
6 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hilalyyy (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahag123 (12 puan) tarafından soruldu

378,339 soru

11,324,361 cevap

34,775 kullanıcı

...