0 oy
718 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızıma deri ceket istiyordum ama sezon sonu olmasına rağmen 150-200 liraydı bende 50 liraya buldum 25 lira kuponum vardı kargoyla 33 liraya aldım geldi, açtım boyun kısmındaki etiket kesilmiş biliyordum zaten alırken ama görümcem hayatta giydirmem elin pis çocuğunun kıyafetini nasıl miden alıyor falan dedi eşimde kızdı bana onun ve kayınvalidemin tarafını tuttu ama ben ona kıyamadığımdan almıştım çünkü ev aldık borcumuz var diye.  yırttım çöpe attım sinirden küstüm kapattım kendimi odaya. Bir daha asla böyle bir şey yapmam isterse 1 kere giysin yine de alıcam. 

29 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Elin pis çocuğu derken kendisinden bahs etmiş heralde  şirfinti 
(92 puan) tarafından
Bence de
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İyilik yaramıyor ya gerçekten bende evlenirken sırf borçları olmasın diye gittim günlerce araştırdım ucuz aldım şimdide cimri diyorlar adım cimriye çıktı. Boşver madem eşinde onları tutuyor git en pahalisini al 
(92 puan) tarafından
Kesinlikle öyleymiş bundan sonra onu asla düşünmem
tarafından
Benim eşimde öyle internetten en uygununu bulur almaya çalışırım ki zorlanmasın. Mağazada en ucuzunu bakarım oda tam aksine vakit gecirmede kaç para olursa olsun diyor bundan sonra bende öyle yapcam ama demek ki iyilik yaramıyor
+1 oy
tarafından
Ne olacaktı sanki onlar kiskanlarindan öyle demiştir. Niye kapatiyorsun odaya kendini yirtmasaydin keske
0 oy
tarafından
Çocukluk yapıp odaya kapatmışsin kendini agizlarina s. Gerekirdi orda . 
(92 puan) tarafından
Onu yapamıyorum işte
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Allah'ım onuda bir çocuk giymiş nasıl kirli mikroplu olabilir ben anlamıyorum bu insanları ben kızımın besgini herseyini 2.elden aldım dururmum buna yetiyordu
(92 puan) tarafından
Ama yanlış yapmışım ben keşke gidip yeni alsaydım şimdi midesiz oldum iyi mi :(
0 oy
tarafından
Bu hayatta kendinden baska kimseyi dusunmicen bosver erkek milletine ne yapsan zaten yaranamazsın. Ikinci el olur olmaz senin icine sindiyse kimseyi ilgilendirmez deseydin o zaman oğlunuza söyleyin iyisini alsin diye. Bosver canını sıkma 
(92 puan) tarafından
Kesinlikle doğru.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ah ben olacaktimkiiii 
0 oy
(650 puan) tarafından
İşte kimseye iyilik yaramaz 150yse 300 lük alacaktın bak nasıl yaranıyordun
(92 puan) tarafından
Bence de
0 oy
tarafından
Kadında ki kibire bak Allah ıslah etsin 
(92 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Elin pis çocuklarına kurban olsun onlar. Sanki bı temiz kendi çocuğu. Asıl midesiz düşüncesiz olan onlar. Bende evladıma hep onun bunun eskisini giydirdim ne olmuş güzelce yıkadım. Yoktan anlamaz zihtiyetsizler..
(92 puan) tarafından
Eşimde yanımda olmadı işte beni üzen bu
(3,141 puan) tarafından
Esine de çok biliyorsan paran bolsa sıfırını sen al deseydin.
(92 puan) tarafından
Yırtarken aynen öyle dedim bağırıp çağırıp kapıyı çarpıp kapattım odaya kendimi
(3,141 puan) tarafından
Keşke yirtmasaydin para vermişsin yazık.
(92 puan) tarafından
O an ki sinirle gözüm bi şey görmedi ki aman giydirmezdim ki zaten o kadar laftan sonra parası nasıl çöp oldu görsün
0 oy
tarafından
Niye yırttın ki yazık olmus. Olan oldu neyse. Valla bu zamanda 5 krş bile değerli bacım o çocuk o ceketi 1 dönem giyecek seneye ne olcak ne gerek var. Çok asırı zenginsen amenna ama
(92 puan) tarafından
Yok kız zengin falan değiliz ev aldık boğazımıza kadar borcumuz var ha dedim zaten 1 kış anca giyer hevesimi böyle alayım ama üzüldüm sonunda
tarafından
Sen doğru olanı düşünmüşsün. Kendin yıkar temizler giydirirdin içine sinmiyosa kuru temizlemeye verirdin ne olacak. Böyle giyim kuşamla kendilerini biley oldum sanan neoldum delilerine ayar oluyorum.
(92 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya bundan sonra bende öyle davranırım ama çalışsın ödesin o zaman umrumda değil
tarafından
Bizim bi laf vardır
 Çocuğun yediği içtiği helal giydiği haram diye. Çok cabuk büyüyolar ve sen mis gibi kaliteli tertemiz seyler giydiriyosun çamura topraga dalıyo çocuk ne anlasın markadan paradan. Yaaa aşırı zengin olucan takmıcan böyle şeyleri ya da uygun giydircen büyüyünce marka takılsın
0 oy
(784 puan) tarafından
Saf olma bundan sonra. İyi niyet sanami kalmış 

En pahalı sini al çalışsın borcunu ödesin 

Fazla değer götü kaldırır 
(92 puan) tarafından
Haklısınız ama sıkıntıyı maalesef ikimiz çekiyoruz :(
(784 puan) tarafından
Ozaman halden anlasın
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Akıl verecegıne halasıya alsın madem. Anca bos beles muhabbete gelırler zaten. Calmadım cırpmadım nesi mıdesızlıkmıs. Kendısı bu lafları soyleyecek kadar midesiz 
(92 puan) tarafından
Ne alıcak anca laf
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi kendi çocuğu pisse demek. Bosver bacım böylesine iyilik olmaz cektiriver karta ödesin 
(92 puan) tarafından
Kesinlikle artık öyle umrumda değil
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Kimseye iyilik yaramaz madem öyle en iyisini gitsin alsın görümcen veya kocan
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Böyle düşünen adam o zaman herşeyin en iyisini yapıcak 
0 oy
(7,634 puan) tarafından
Söyleme sende canım nerden bilecekler ikinci el aldığını ayrıca büyük konuşmasın insan herşeye muhtaç kalabilir.
(92 puan) tarafından
Canım eşim onların yanında açtı boyun etiketi olmadığı için anlaşıldı yani
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İkinci olduğunu soylemeseydin keşke nerden bilceklerdi 
(92 puan) tarafından
Canım eşim onların yanında açtı boyun etiketi olmadığı için anlaşıldı yani
(1,013 puan) tarafından
Ha kopmus diyverseydin aman bende herşeyi söylemeyi sevmem
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Sende söyleme dolaptan aldığını.. eşim bana da ordan alma yeni al falan diyordu bende tmm dedim ondan fazla fazla alıyorum parayı pahalı diye sonra gidip dolaptan temiz yeniden farksız lar oluyor çocuk bu sonuçta hemen büyüyor herşeye çok para vermek saçma geliyor onları alıyorum kalan parami da köşeye atıyorum biriktiririyorum yani eşime bile söylemiyorum ordan aldım diye 
(92 puan) tarafından
Canım eşim onların yanında açtı boyun etiketi olmadığı için anlaşıldı yani.. normalde söylemezdim birkaç şey daha almıştım hatta kimse anlamamıştı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
o kadar fedakarlik yapmayin iste :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 231 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 580 göst.
0 oy
6 cevap 498 göst.
21 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...