0 oy
1,498 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Daha önce yaptığı şeyi yaptı yine,fake hesap açıp millete yazmış. Biriyle görüşmüş,cafeye gitmiş,beraber masaja gitmek istediğini söylemiş, ben bunları tesadüfen gördüm ve sonra itiraf etti,cinsel anlamda bir munasebetim olmadı diyor ama hem buna inanmıyorum hemde illa o olması gerekmiyor aldatmış olması için . Ne yapacağımı bilmiyorum, içim kaldırmıyor ama boşanmayı da göze alamıyorum biz çok geldik bu raddeye yine herkese laf anlatmak istemiyorum. Napicam ben

39 Cevaplar

+16 oy
(1,972 puan) tarafından
Siz mi çok seviyorsunuz ben mi çok gamsızım bilmiyorum. Hiç ama hiç affı olamaz bu konunun benim gözümde. Şu olayları bir kadın yapsa hemen alnına sıkarlar. E bende kimseyi katil olacak kadar önemseyemem. Gereken sözleri söyler o ilişkiyi bitiririm. Affetmek ha oldu ha olacak yine aldatacak diye diken üstünde beklemektir. İnsan kendini ya öldürmeli ya yaşatmali, tedirgin tedirgin yaşayarak süründürmemeli. Hangi acı geçmiyor ki. Anam ölmüş ona alışmışım mecbur ağlaya ağlaya, elin oğlu elimin kiridir ihanet ederse. Yıkarım gider. 
(33 puan) tarafından
Walla helal olsn .
(3,551 puan) tarafından
Bence sence.kimseye de bu saatten sonra dert mert anlatamam. Kim olursa olsun yanımda olacaksa hesapsız kitapsız olsun. Olmayacaksa yoluna baksın.
(339 puan) tarafından
Bu sözü ayakta alkışlıyorum +++++++
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Burdaki kilit kelime "yine"

Yine affedersen yine yapacaktir.

Alismis kudurmustan beterdir maalesef.
(65 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Çocuğun yoksa bırak derim senle doymayan adam hep yapar hep yaptigi gibi
(65 puan) tarafından
Var bir tane
(788 puan) tarafından
Canım şuan çocuk birtane sonra 2  3 oluyor aldatılmak çok zor ama sonunun olmayacağını düşünüyorsan çocuk Bir taneyken bitir derim.yoksa sinene çeker oturursun ayrılmayı düşünmezsen her ikiside zor Rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Boşanmak istemiyorsan daha önce ne yaptı isen aynısını yap canım 

Allah ıslah etsin 
(65 puan) tarafından
Hiç bişey susup oturdum düzeldi sandım
(6,047 puan) tarafından
Ama susup oturunca bosanmayinca devamı geldiğini de gördün
tarafından
duruduruya katılıyorum hadı ilkinde affettim ama bak ardı arkası sonu yok bunun 1 tane cocugun varmıs bıkac tane daha olmadan ayır yolunu goze alınmayacak bısey yok asıl ihaneti nasıl hazmedıyosun yapma kndıne bunu
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Boşanmayi goze almıyorsun aldatilmayi nasıl göze alabiliyorsun canim benim.migdem almadı önceki eşimde çok yaptı bosandim  açta kalsam aciktada kalsam artık olmaz
(65 puan) tarafından
Bilmiyorum korkuyorum
(2,049 puan) tarafından
Kiz abla sen bir ara hesabını kapatmistin hangi ara geldin
0 oy
tarafından
Zor bi durum allah yardımcın olsun ama bosmayacaksan d keşke kurcalamasaydin
(65 puan) tarafından
Aslında kurcalamadim ,farklı telefon buldum tesadüfen bir açtım neler gördüm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Insan olan hatasindan ders alor canim demek ki seninkinin ders aldığı yok
(65 puan) tarafından
Yok arsız
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun hakkinda en hayirli olana karar verirsin insallah Rabbim kimseyi sasirtmasin
(65 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(239 puan) tarafından
Kıyamam kuzum ya. Psikolojik destek mi alsanız aile terapisi gibi
(65 puan) tarafından
Çok söyledim ama gitmiyo
(239 puan) tarafından
O zaman gözdağı ver gitmezsen sonuçlarına katlanırsın vs falan gözü korkup kbul eder belki
0 oy
(1,610 puan) tarafından
1 defa yapan sürekli yapar. Eğer boşanmazsan bu ikinci ile sınırlı kalmaz defalarca aldatır sende üzüldüğünle kalırsın
(65 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ama korkuyorum ya niye böyle oldu bilmiyorum
(1,610 puan) tarafından
Korkunun ecele faydası yok. Ya korkunun üstüne gidip boşanacaksın yada korkuna esir düşüp defalarca aldatılacaksın ve sende buna ses çıkaramayacaksın
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Boşanmayı göze almayıp sürekli aldatılmayı mı göze alıyorsun? Kendini bu kadar değersizleştirme..
(65 puan) tarafından
Haklısın...
0 oy
(376 puan) tarafından
boşanmiyorsen eğer kaldirman lazim bu durumu o zaman 
(65 puan) tarafından
Çok zor:((
0 oy
(866 puan) tarafından
Bunlar hep ilkleri göz ardı ettiğinizden oluyor ilkte sıçsaydn kaybetme korkusu olsaydı yapmazdı ama biliyor avucundasn rahat davranıyor 
(65 puan) tarafından
Gitmedim mi ki gittim boşandı bitti dedim o korkuyu ona verdim ama olmadı
(866 puan) tarafından
Çok afedersin ******** demekki mayası bozuk
0 oy
(48,634 puan) tarafından
affetmen ona davetiye hazirliyo madem ayrilmican ona soyleme hepten kendini vazgecilmez sanmasin
(65 puan) tarafından
O şu an affetmedigimi düşündüğümü düşünüyor hoş zaten affetmedim kafam karışık
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Boşanmak dışında bir çare var mı ?
0 oy
(687 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun gözü senden başkasını görmez insallah (hamile duası:angel:

Boşanmayı dile bile getirmem hayat şartların aile desteğin olsa tekrarı olmazdı zaten Allah Hidayet versin boşanınca da sonu sonu ** gibi ortada kalıp ah vah ediyorlar böylelerine kazıgı tatırmak lazım eşlerinden başkasını gözü görmesin diye 

(65 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Arkana bile bakma.

Hayat şimdiden sana kolay gelsin ❤️ 

Başarabilirsin ama kendine bu haksızlığı yapma lütfen yapma 
(65 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Bosanamiyorsan tavrını koy canım. Aldattigini bilmene rağmen umursama. Yüzüne bakma . Yatağını ayır. Ozaman elindekinin değerini bilir. Dışardaki kadınla 3-5 görüştü afedersin yattı diyelim. Sonra kadın illaki para isteyecek gezip tozmak isteyecek. Eşinde bundan sıkılır. Evde gül gibi karım varken ben ne b.ok yiyorum der. Kendini amca öyle düzeltir. Eşim ogrensede 2 hafta trip yapıp sonra yine düzeliyor herşey dediği için rahat olabilir. Özgüvenini kır. Yanı kiskandigini sevdiğini pek belli etme. Doğal olarak artık yakışıklı değilim yada eşim beni bana iyi hissettirmiyor diye düşünüp özgüveni sarsılır. Özgüvenli olan erkek bu kadar rahat olur. Benim fikrim bu canım . Eşim dışarda işim var der ben sormam bile ne işin var diye. Eşim kendi anlatır şuraya gidicem ordan müşteriye ugrayacam. Sürekli arayıp rapor eder. Çünkü evlendigimden beri hiç kiskanmadim. Yada hayranlıkla bakmadım. Hep burnum havada takıldım :D

Annesine oturmaya gidiyor mesela. Yemek yemeden önce arar çay içince arar birde evden çıkınca arar çıktım geliyorum diye. Düşün yani . Benim eşimde çok iyi biri değil. Yolda giderken bebek arabasını ben sürüyordum önden 2 tane kız geliyor göbek üstü giymişler. Arabaya tam yaklaşırken hoppp gençler lütfen dikkat edin diyor bir gör pis pis güle güle kibar bir sesle. Kızlar dönüp yüzüne bile bakmadı :D hiç niye sen konuşuyorsun bırak ben konuşurum diye trip bile atmadım . Gözümde zaten 5 para etmiyor istediği kadar arayıp herşeyi haber etsin yada etmesin umrumda değil . Ayy ne uzun yazdım :D

0 oy
tarafından
Canım neden boşanmaktan korkuyorsun ailenle alakalı mi yoksa eşin bişey yapar takıntılı falan mı yoksa hiç kimse böyle bişey kabullemez yani 
(65 puan) tarafından
Yok takıntılı değil. biz bu noktaya çok geldik,çok yıprandım ve yüreğim kalmadı artık bı daha aynı şeyleri yaşamaya,herkese laf anlatmaya
tarafından
Sırf insanlara laf anlatmamak için kendini bu kadar değersiz hissetmeye gerek var mı?
0 oy
(1,059 puan) tarafından
7 neyse 77 odur derler. Yine yapacak. Kendi tercihin canım ama milleri boşver

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,414 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 869 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.