0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Sizi derinden kıran asla unutamadığınız bir olay oldu mu hiç. Ben kendi istegimle sezeryan oldum normal doğuramam çatı muayenesi sancı vs diye. Hatta evlilik tarihimiz olsun istemiştik. Öyle de oldu. Neyse doğum yaptım oğlumun ciğerinde su kaldığı için solunumu hızlı diye yoğun bakıma aldılar. 15 gün kaldı. Bu genelde sezeryan doğumlarda çok olurmuş normal doğumda o baskı ile suyu atarmış bebek ama sezeryan da direk çıkarttıkları için atamayabilirmis falan filan. Sonraisnda  doktor hatası nedeni ile kronik bir hastalık kaldı oğlumda. Farklı şehirlerde bir çok doktora gittik tedavisi yok denildi.  Neyse hiç unutmuyorum bana eşim normal doğum yapsaydın böyle olmazdı demişti ve ben sözü 2 yıl oldu hala unutamıyorum. Sonrasında o da farkına vardı hatasının ama ağzından çıkmıştı bir kere ben bi süre benim yüzümden hastalık oldu diye çok suçlamıştım kendimi 

28 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin ki sözmüş bizimkiler fiili
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok genellikle isteyerek kırıyor :ermm:

0 oy
tarafından
Bilerek bilmeyerek her şekilde kırıyor 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
O kadar cok ki şuan aklıma getirip canımı sıkmak istemiyorum da gayette bilerek kırıyor öyle istemeden değil 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bile bile  damarima bastığı olur ,bilmeden de kırdığı çok olur bazen çok sinirleniyorum patavatsızligi vardır,bu huyunu hiç sevmiyorum 
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Kız evlilik bu illa ki kavga kırılmalar olacak kimse 4 4 lük yaşamıyo
0 oy
tarafından

AYYY6Y  ınu benim eşim de yaptı. Çok zor geçmiş ti ilk doğum sezeryan   oldu ama. Bi yanda. Da. Hakmıydı keşke  hemen tmm demeseydim doktor a ama ilk dopum panikle tamm demiştim  hiç bir sorun yok ama sezeryan a alfı beni saçma bir sebebten dolay ı....  Bi de sütüm 3. Aydan so ra hiç  ol adı. Bitti gittit

...  Hamile  olduğumu öğrendim eşim e. Mijdeyi verdim bi heves le.... İlk in musmutlu oldu  iyii güzel Ma. Bi kaç dk sonra bak  şimdiden diyorumbunu da diğeri gibi yPma sakın 
  Güzel güzel dikkat et sütün e. Emzir bunu olur mu dedi 
   Bunu  hem normal doğur hem de. Emzir demiş ti  ... Sanırım haayatımda hiç bu kadar kırıldığım ı hatırlamıyorum   eşim tarafımdan 
(880 puan) tarafından
Sanki biz emzirmek istemiyoruz gıcık oldum
tarafından
Hiç deme. İnat ettin eözirmedin diyo du bir de   cinnet sebebei resmen
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir konuda aşırı kırgınım ve her defasında yüzüne vururum belki şimdi içi sizlamaz ama sizliycagi gün gelecek o zman da ciğerini oycam onun hergun vicdan azabı cektircem :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meltemsavran12 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 980 göst.