0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Sorum yukarda arkadaşlar

10 Cevaplar

0 oy
(810 puan) tarafından
İstanbulda yasıyorum suan hava28derece ev nasl bılmem ama ben normal  pıjamalarını giydiriyorum tek kat hepsı içine atlet giydiriyorum o kadr ayagına da kısa corap var sıcagı pek sevmıyor huzursuz oluyo rahat uyuyabılmesı ıcın sende ınce giydir ortam gayet iyi sıcaklık bence normalde 22 25 arası istenir 
(15 puan) tarafından
Sıfır kol zıbın üstüne yarım kol tsort altinada.ince pijama çorap yok ama.terlemis.nedense anlamadım
(810 puan) tarafından
Üşütmüştür belki sıcaktan degilde bazen üşütmeden terleyebılıyolar sen üzerini iyi ört annesı terliyse teri hasta eder üşür bende ınce giydiriyorum ama bazen aşırı terliyo karnını sıcak tut yeter
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla kısa kollu zıbın var birde uzun alt kısa çorap dış zamanı benimkinin aşırı terliyor klima açık ona rağmen 27 derece evin içi sen düşün şimdi kapatıp cami açacam yatcam
(15 puan) tarafından
Cam yarım açık ona rağmen derece 28gosteriyo sıfır kollu zıbın ve üstüne yarım kollu tsort altinace ince pijama çorap yok ama.ona rağmen çok terleemis ensesi
(4,430 puan) tarafından
Sıcak bacım çok ya zıbın giydir sadece sıfır olmasın kısa kollu olsun tek kat olsun valla bende iki gune kadar kısa kol bile giydirmeden kolik diye korktum ama yazık günah yandı çocuk diye çıkardım.rahatladi çocuk
0 oy
(15,243 puan) tarafından
Bizim oda da 28 derece. Zıbın üzeri tişört şort giyiyor. Üzerine de pike. Ama terlemiş yine de. 
(15,243 puan) tarafından
Bizimki 2 yaşında ama . Fark etmez. 9 aylık bebek de büyümüş artik
(15 puan) tarafından
Tabiki ama ince.giydirdim.yine terlemiş.sadece zibinla yaptırmakta üstüne acıyı sonra usuturmu sabaha doğru bilemedim
0 oy
tarafından
Tek çıtçıtlı badi giydiriyorum 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bizim ev 27 derece çocuk kısa kol zibinla uyudu canım. Giydirince ağlıyor kalkıyor sıcaktan oda dönüp duruyor. En son açtım üzerini bir baktım mışıl mışıl uyudu. Şort ve kisakolluyla denicem bir sonraki gecede ama 28 sıcak ve bunaltıcı ben bile şortla falan yatıyorum bunalıyorum. 6,5 aylık benimki
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Canım güneş de mi yaşıyorsunuz napıyosunuz Ankara hala 14 derece bebeye bi kere tişört giydirdim bin bir heves hasta oldu kuzum :D
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Uzun kol zıbın altina tek alt. Başka bişey giydirmiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
28 derecede kısa kol pijama ve şort ile yatırıyorum 
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Zıbın altına don üstüne müslin 
0 oy
tarafından
Şuan ev 25 derece gcee baktım oğlum çok terledi zaten çok sıcak zibinla yatırdım o halde terledi battabjye örttüm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ebru2621 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.