+1 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler benim kızım 10 ay 12 günlük çok fena yatıyo uyurken yüzüstü yatıyo böyşe kapanarak gündüz de yatıyo ama gündüz sürekli bakıyorum şimdi gece uyur kalırım diye korkuyorum düzeltiyorum uyanıyor ağlıyo sinirleniyor bişy olmaz değil mi ya ilk bebeğim benim valla herşeyden endişe ediyo insan 

11 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Benimkide aynı şekilde yatıyor 8 aylık ama rahatsız olunca kendini zaten kurtarıyor
(147 puan) tarafından
Bende gündüz kontrol ediyorum hep dönüyo kendisi sonra
-Reklam-
0 oy
(401 puan) tarafından
Benimde oglum oyle bacağı havada yatiyir sırt üstü yatiyir ben gece kontro edoyrm oyle ters yatar oda 13 aylik yani burnunu bi kere yastığa gomusttu oyle korktum yani ara ara kontrol et
0 oy
(810 puan) tarafından
Korkma annesı donmeyi öğrenmiştir coktan neyden kormuyosun benım kızım 9aylık dönmeyi öğrendiği günden berıdır yğz üstü yada yan yatıyor sırtı yere gelmiyo:) hıc endıse etmedım kımıl kımıl kendıleır dönğyo gezıyo yatakta dene bı istersen emziriyosan memenı bırka burnu tıkanımca napcak bak baklm icin rahatlasın:) ben cok denedım de gayet kendını koruyor farkedıp ona göre yatıyor korkma annesı 
0 oy
(328 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle. Öyle değişik şekillerde yatiyo ki düzeltiyorum geri o hale dönüyor ben de artık bıraktım 
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Nasıl rahatına gelirse öyle uyur sen ne yaparsan yap bişi olmaz allahın izniyle korna 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Endişelenme canım bırak nasıl rahatsa öyle yatsın benimki de hep dağınık yatıyordu büyümüş kendisi döner rahatsız olsa 
0 oy
(599 puan) tarafından
Büyük oğlum 5 yaşında doğduğu İlk günden bugüne hâlâ yüz üstü yatar anneme ölücek anne nefessiz kalacak bu çocuk derdim hep hiç birşey olmaz kızım uyandırma derdi gözlemledim rahatsız olduğu vakitler kendini çevirirdi ama başkası dokunduğu zaman kıyameti koparirdi şimdi anne beni kaldırma ben böyle rahat ediyorum diyor halada yüz üstü yatıyor 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Büyümüş artık kendini nefes alacak şekilde korur o
0 oy
tarafından
yorgan battaniye yastik dolanıp hareketine mani olmasin da o kendini kurtarır 
0 oy
tarafından
Gerekli önlemleri alırsanız sorun olmaz. Yattığı yatakta oyuncak, battaniye, yastık olmaması gerekiyor, çarşaf gergin olacak.
0 oy
(119,533 puan) tarafından
kiz kendi doner zaten bisi olmaz artik

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 298 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,597 göst.