0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün hava çok iyiydi çorap giydirmedim çıplak ayakla balkona felan çıktı, geçen sene de hep basmıştı ama daha haziran temmuz ayında felandı hiçbir şey olmamıştı şimdi gece 5nden beridir kusuyor 21 aylık olacak yeni doğan zamanından beridir ilk defa kusuyor, ve sanırım ishal olacak çok şiddetli karın sesi geliyor biz ishal olduğumuz zaman gelir ya o şekilde iki kere azıcık kaka yaptı ishal gibi. Üşütünce nasıl olur bilmiyorum rota virüs mi kaptı acaba endişeliyim biraz bekleyip ona göre mi gideyim acile

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
karin gürültüsü de varsa olmustur canim 

ishal kusma ates halsizlik 
tarafından
Yok baktım koku yok kusmasında
tarafından
takip et kuzum insallah rota degldir
tarafından
Valla götürdüm de sadece probiyotik ver geçmezse getir dedi gönderdi salgın varmış sanırım
tarafından
evet bende duyuyorum insallah bulasmadan atlatılır
tarafından
İnşallah canım çok zor valla akşam 6-7 gibi zorla ağzına lokma koydum şuan iyi ama şükürler olsun kusması da yok sabaha göre tuvaleti de inşallah sabaha tekrarlamaz
-Reklam-
0 oy
(9,679 puan) tarafından
Üşitmüştür canım herşeyi rotavirüse yormayın 
tarafından
Kız bilmiyorum üşütünce nasıl olur ilk bebeğim ben küçükken de üşüttüğümde sadece mideme vururdu kusardım bi de ilk bebeğim ve ilk kez böyle oluyor
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İshal ateş kusma 
tarafından
Ayyy calpol verdim ağrısı geçsin diye bekleyeyim o zaman şimdi 5 den beridir kustu midede birşey kalmayınca durdu kusması calpol verdim onu bile direkt çıkardı, yarım saat içinde de az az iki kere büyüğünü yaptı ishal gibi. Ben biraz daha bekleyeyim bari duruma göre büyüğünü yaptığı gibi götürürüm acile
0 oy
(119,640 puan) tarafından
halsizlik kusma ishal ve ates
tarafından
Kusma ve ishal vardı sadece götürdüm probiyotik kullan geçmezse getir dedi daha yeni ağzına lokma koydu çocuk
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Erik falan yedi mi? Belki yediği bişiyle alakalıdır
tarafından
Yok canım farklı hiçbir şey yemedi bende aynı oldum ikimizde çok kötüyüz dün 4 kişi aynı şeyi yedik ikimiz böyleyiz
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bol bol ishal kusma en sık belirrtisi 
tarafından
Bol ishal ve kusması vardı probiyotik kullan geçmezse getir dedi ağzına daha yeni lokma koydu
0 oy
tarafından
İshal kusma ateş 3 önemli belirtisi. Arkadaşımın oğlu 5 yaşında oda kusma ve ateş belirtisiyle gitti. İlk başta ishal yoktu. Doktor yatış verdi. 1haftadir yatıyordu 2_3 gün önce ishalde başlamış. Gaita testi yapmışlar rotavirus çıkmışbence vakit kaybetmeden git. Sıvı kaybından halsiz düşebilir. 

Hem kusarak şu kaybediyor hem ishal ile
tarafından
Sen neden istemedinki. Rotavirusten şüpheleniyorum deseydin
tarafından
İstedim salgın var dedi gönderdi canım ya, hem zaten alabilecek bir tuvaleti yok bildiğin su oluyor sadece bezde
tarafından
Yine bi önceden idrarına felan da bakıyorlardı kanına felan hiçbir şeye bakılmadı
tarafından
Bahsettiğim arkadaşımda aynı şeyi söyledi biliyomusun. Alabilecek kakasi yok şu gibiyfi dedi. 5 yaşında çocuğu ama bez bağlamış altına. Sonra tabak koydum bekledim yaoinca öyle aldık dedi. Bence sen ihmal ediyorsun bak sonra çok pişman olursun
tarafından
Canım götürdüm geri gönderdiler, şuan sabaha göre çok iyi öğlen 2 ye kadar peş peşe yaptı ama 2 den sonra sadece iki kere yaptı onda da taşırmadı bile yarında aynı şekilde olursa götürürüm tekrar benimki tuvaletini söyleyemiyor ve yerinde durmayan bir çocuk öyle tabak koyayım gelince de diyemem bakalım inşallah sadece üşütme birşeydir kusması da kesildi inşallah birşeyi kalmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 214 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.

382,018 soru