0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Evde kim kaldı yanınızda yardımcı benim annem babam erkek kardeşim kaynanam hepsi bizde. Ev çok kalabalık bu kadar kalabalıga gerek var mıydı bilmem. 

48 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kaynanam kayinpederim köydeydi kaynamam geldi doğum yapcam diye 8 bucuk aylik hamiyledim 41.haftada dogum yaptim oğlum eve gelmedi yoğun bakima aldilar ben geldim ertesi gün kaynanam koye gitti gündüz gorumcem geldi kahvalti yemek hazırladı aksam gitti 5.gun hastaneye oğlumun yanına gittim 9.gunde geldim 1 ay sinra kaynanam kayinpederim geldi ve o 1 ay boşlukta ara sıra gorumcemler geldi aslında sadece 1 hafta zorluyo sonrası kolay sezeryan oldum  bide galibe hamilesiniz Allahim sag salim kucağına almak nasıp etsin insallah
(1,048 puan) tarafından
Allahtan kayinpederim köydeydi hep düşünürdüm nasil yaparim evdeyken diye ama ara sıra koye giderler o zmna denk geldi de rahattım en iyisi tek kişi rahat olduğun birisi bence ben kaynanamdan su bile isteyemezdim iyikide hemen gitti koye 2.olursa kiz kardeşimi isticem isten izin alabilirse cok guzel olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kimse yoktu ben ve eşim çok şükür birbirimize yettk

Kimseye muhtac olmadmm

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Birkaç gün görümcem ve kaynanam kaldi sonra başbaşa kaldık kocamla 
0 oy
(560 puan) tarafından
Hiç kimse eşim yetti 
0 oy
(626 puan) tarafından
hastanede başımda annem olsun istedim çünkü bebeğin bakımıyla ilgilenmesi gerekiyodu bi kişinin evde de yalnız kalabilirdim sadece ilk 1 hafta bana 1 tabak çorba pişirseler yeterdi ama kayınvalidem de bizle yaşıyo Allah razı olsun burnumdan getiriyo loğusalığı ben mi loğusa o mu belli değil
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben tek gündüz eşim calisiyordu gece evdeydi 
0 oy
tarafından
20gün annem vardı eşim ve ben o kadar 
0 oy
(91 puan) tarafından
Valla gebeyim şuan ozmn gelince hiç sanmyrm benim kayınvalide tarafı gelip bakacak evimiz yanyana yinede yabancıdan farksizlar şuan bile gelip ne haldym sormzlr ben bu kdr umursmz bı aile gormdm şansım yok aillrden yana eşimden başka kimsem yok 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 485 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hamisanne. (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,991 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 467 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 699 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,902 cevap

35,949 kullanıcı

...