0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (7,250 puan) tarafından
Kizlar doğuma iki buçuk üç ay var ama ben şimdiden strese girdim kim kalacak diye bu ikinci sezaryanmi olacak ilkinde bigun annem diğer günler kaynana kaldı ben 10 gün filan yatim bazı sorunlar yaşadım o yüzden kaynana allha razı olsun çok yardımcı olmuştu ozmn ama annemle kavga etik benm dikişlerin agriyodu işte nolcak ilk sen dogurmuyon diye söyleniyordu ama şimdide kayanna kalsa yanımda tam bir telefon bağımlısı cart çift foto cekincek çocuğu atacak tiktoka filan napicami şaşırdım bı akıl verin siz nasıl yaptınız şimdiden stres olmaya basladim

22 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Doğumuma 2 ay var allahın izni ile annemde kalmayı düşünüyorum 1 hafta 2 hafta falan 
(7,250 puan) tarafından
Bnmki hem uzakta hemde ilk dogumumda hiç iyi şeyler yaşamadık :/
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun inşallah
(7,250 puan) tarafından
Amin cnmm
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kaynanam kaldı ikisinde de annem başka şehirde yaşıyordu uzak bayaa da.  Bı de kaynanam daha iyi anlıyor hastane evrak işi vs. Çocuğun fotoğraflarını falan da uyar paylaşılmasını istemiyorum de.
(7,250 puan) tarafından
Vala bilmiyorumki dinlicenide hiç sanmıyorum bnm annemde uzakta nasıl olcak hiç bı fikrim yok
0 oy
tarafından
Tek kaldm hep
(7,250 puan) tarafından
Cnm bn sezaryan olcam zorlanirim heralde tek ya
0 oy
(792 puan) tarafından
Doğuma daha var Allah'ın izniyle, annem gelecek 1 ay kalmaya gurbetteyim. İlk gebelik.
(7,250 puan) tarafından
Sağ salim kucağına almayı nasip etsin allhaim
(792 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(103 puan) tarafından
Kimse kalmadı annem yok zaten kaynanam ise içten pazarlıklı ve kendi oğlu istemedi zaten annesini tek geçirdim geceyi. 
(7,250 puan) tarafından
Sezaryan olcam bn :/ zorlanirim diye korkuyorum
(103 puan) tarafından
Sezeryan zor tabi kuzum
(7,250 puan) tarafından
Evet ondan korkuyimm
0 oy
tarafından
Kaynanam kaldı bir hafta sonra evine gitti köyde yaşadığı için hayvanları bahçesi vs.vardi annemde sürekli gelip gidiyordu ama yardımcım vardı temizlik yemek yapıp akşam gidiyordu 
(125 puan) tarafından
En iyisi qslinda
(7,250 puan) tarafından
Bnmkinin iki icida b.oklu deynek :))
0 oy
tarafından
Niye stres yapıyorsun canım birisinin kalması şart mı 3 sezaryen doğum yaptım kimse de gelip kalmadı annem de kaynanam da çok yakınlardi ama kimse kalmadı da Bi yardımı dokunmadı da tek büyüttüm bebeklerimi gözün korkmasın 
(7,250 puan) tarafından
Cnm eve gelince hiç sorun yapmam ama hastanede sorun olur diye korkuyom ilk doğumda 10 gün yatim ilaçlar kan filan verildi ya öyle olursa diye
0 oy
(125 puan) tarafından
Esin annenle konussun cnm kendi istiyomus gibi, lohusalik zaten zorlu bi zamanbkimin yaninda rahat edeceksenn o kalsin 
(7,250 puan) tarafından
Oğluma bakacak biri olsa eşimin kalmasını isterdim ama oda oğlumuza bakicak büyüye
0 oy
(507 puan) tarafından
Annem ve kız kardeşim kaldı, 15 gün annem kaldı, kız kardeşimi göndermedim. 4 aydır yanımda daha, baya faydası oluyor :) 
(7,250 puan) tarafından
Annemle bn tartismistim ilk dogumumda işte yok niye özel hastanede doğurmadin diyodu ağrım olurdu tek sen doğurmadin derdi oyuzden napcami bilemiyorum
0 oy
(54 puan) tarafından
Sezeryan olacaksan illaki biri olmalı tabi. Bende sezeryan oldum ama kovit olduğum için kovitliler bölümünde kaldım kimseyi almayacaklardı ayağa kalkamadığım için bebeğe bakamam diye kardeşim geldi 
(7,250 puan) tarafından
Bnde ondan korkuyorum kalkamazsam bebekle ilgilenemem diye
(54 puan) tarafından
Herkes bir değil ama hemen kalkanda var. Ben ağır kovit geçirdiğim için kalkmam imkansızdı
(7,250 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum insalha herşey güzel olur bakalım artik
0 oy
(3,292 puan) tarafından
İlkinde eşim vardı ikinciye hamileyim bunda da eşimin kalmasını istiyorum ☺️ 
(7,250 puan) tarafından
Bnde eşimi istiyomda büyük oğluma kim bakacak
(3,292 puan) tarafından
Ben bı kaç günlüğüne kaynamama yollayacağım oğlumu mecbur
Benim ailem uzakta annem yok kaynanamın okuma yazması yok evrak işi olsa halledemez
(7,250 puan) tarafından
Cnm bn guvenmiyom kaynanaya elinde telefon bakmaz oğlana o yüzden :/
(3,292 puan) tarafından
Öyle huyu yok Allah'tan ben güveniyorum geçen ay 15 gün yolladım yanına
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Annnem kaldı 3 gün normal oldu benim ikiside zaten öle kötü degildim üç gün kaldı ayaktaydim zaten her işimi yapiyodum
(7,250 puan) tarafından
Ben ya hemen kalkamazsam diye korkuyom ya
0 oy
(119,086 puan) tarafından
normal dogurdum iljde esim vardi ikincide gece dogyrdum oglen eve ciktim kimse yok esimdeb baska
(7,250 puan) tarafından
Bnm sezaryan olcak kuzum onun için kafaya taktım hemen kalkamazsam diye eşim oğluma bakacak
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Eşin kalsın canım benim annem dört gün kaldı sonra tek kaldım zaten
(7,250 puan) tarafından
Cnm eşim oğlana bakcak büyüğe onun için kararsızım ya
(3,599 puan) tarafından
Ne diyim kuzum rabbim kimseyi darda bırakmasın bizide
(7,250 puan) tarafından
Aminnn cnm bnm ♥️
0 oy
(4,936 puan) tarafından
İlk ve tek çocuğum olduğu için annem kaldı. İkinciyi doğursam eşim kalsın annem büyüğe baksın derdim
(7,250 puan) tarafından
Annemle ilk doğumda kavga etim ondan istemiyorum onu kaynana desen tam bı ergen gibi :/ eşim oğlana bakcak offf ne b.ok yicemi sasirdim
(4,936 puan) tarafından
Böyle bir durumda olsam büyüğü de götürürdüm yanımda idare edebileceksem. Safra kesesi ameliyatı oldum kızım uzak kalmasın diye onu da götürdüm yanımda. Eğer eşin idare edebilirse yanında kalsınlar ne kaynanan gelsin ne annen. Ya da büyüğü kaynanana bırak eşin gelsin seninle
(7,250 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum oğlum yerine göre davranmayı bilir ama çocuk işte nedesem boş o an ne yapacağı beli olmaz :) büyük ihtimalde öyle yaparım yoksa deli ederler beni orda lohusami bile etkiler
0 oy
(14,980 puan) tarafından
Annem ve anneannem kaldılar dönüşümlü. Bazen kardeşim de geldi
(7,250 puan) tarafından
Bnmki çok bilmişlik tasliyo ondan kararsızım ya bakalım nolacak
(14,980 puan) tarafından
Bı kaç gün o çenesini sen de kendini tut. Sonra iyilesirsin. Gider o da
(7,250 puan) tarafından
Bakalım artık cunki onun yüzünden lohusam berabat geçmişti
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Arkadaşım kaldi hastanede 

Evdede tek kaldimmnnm(sezeryan oldum )
(7,250 puan) tarafından
Ah bnmde öyle bı arkadaşım olsa ne güzel olurdi
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Hastanede annem kalacak yanımda eve de gelir ne kadar kalır evde bilmiyorum
(7,250 puan) tarafından
Ne güzel bnmki bilmişlik tasliyoi
(11,151 puan) tarafından
Oyle veya böyle biri kalacak kuzum inşallah 1 günde çıkarsın da basın çok ağrımaz benim ilk hamilelik tecrübesizim kaynanamin ma.lları var o el gibi gider gelir annem işten izin alır
(7,250 puan) tarafından
İnşallah cnm aminn
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayyyy çekiliiiinn üç sezaryen oldum prenses gibi baktılar tek başına mümkün değil çiçeeeeem
(7,250 puan) tarafından
Malesef deyil bebeyimm ama napcam bilmiyom iki ucu b.oklu deynek bizimkilerin :/
0 oy
(205 puan) tarafından
Annem vardi yanimda eşimde kalsin istiyodum tek koltuk oldugu icin kalamadi ama annem yerine eşim kalsaydı diye dusunmedim degil
(205 puan) tarafından
Bence en iyi eşin kalsin
(7,250 puan) tarafından
Büyük oğlum sorun çıkarmasa öyle yapmayı düşünüyorum
(205 puan) tarafından
Kac yasinda oglun
(7,250 puan) tarafından
Doğumda iki buçuk olcak
(205 puan) tarafından
Yas araligi iyi olmus bende ole yapmayi dusunuyom bakalim

İlgili sorular

0 oy