0 oy
972 göst.
Aile kategorisinde (419 puan) tarafından

Kizlar şimdi eşimle aran iyi değil tartışıyoruz şiddet uyguladı baba evine gittim geldim onlar düzelir çocuğunuz hala küçük izin vermedi boşanmaya esimduzeldi gibi sonra yine başladı eskisi gibi olma kadınlarla çalıştığı yerde mesefeli değil arkadaş sabah kaldirma onlar arar telfonlara kadın

cvp verir çok geniş oldu neyse kısacası 

Daha çok şey var bana yadattiklari hakeret küçük görmesi köle olarak goryor ve ilişki için kulan at gibi

Adetime daha var ama adete görmezsem kan vercem hamile çıkarsam aldırmayı düşünüyorum yani adetime 7 gün var en fazla 1 haftalık hamile çıkarım 

Nedeni eşim benle zorla ilişkiye girdi yarım saat yada daha fazla uğraştım bir nevi tecavüz etti bana istemiyorum boşaldı içine afedersiniz inşallah hamile olursun dedi  

Kaynanam herkes erkek çocuk diye diye zorladı canımı acitarak bende istemiyorum o erkek çocuk hep düşünür ayrımcılık yapar sonumuz hep boş diyor codende hakali ileriye bakiyorum birşey yok en azından kızım büyüsün yeni evlisiniz gecinemiylrsunuz diyorlar zmn geçsin anlarlar kızım büyüsün biraz kreşe verip calisacam 

Uzun oldu ama demk istedigim buna cvp verin lütfen hamile olursam en fazla 7 günlük bebek olur aldircam içim elvermihor günah biliyorum ama ne yapim inşallah hamile değilimdir ama hislerimde güçlüyüm sanki hamileymisim çok üzgünüm((:'(

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğin günahı neeeeeee
-Reklam-
0 oy
(120,162 puan) tarafından
varsa aldirma yaa
0 oy
(249 puan) tarafından
Ertesi hapı icseydin belki ise yarardi
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Senin adına çok üzgünüm. Kocan olacak pislik herif yüzünden eğer varsa bebek aldırma bebeğin hiçbir suçu yok onlar günahsız masum melekler vardır bir hayir yüce Yaradan dan daha mı iyi bilcez 
0 oy
(44,802 puan) tarafından
İnşallah değilsindir.  
0 oy
tarafından
Kac gub oldu ertesi gun alip icsen
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun o senin evladin senin evladin senin canin kanin o adama cezasini verirsin ama o bebegin sucu ne lutfen boyle biseybyapma ofkeyle dusunme sakin ol ve dusun Allahim sana o bebegi veriyorsa vardir bi hayir bundan de 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 716 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 381 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu

385,776 soru

11,534,119 cevap

35,208 kullanıcı

...