0 oy
999 göst.
Aile kategorisinde (1,231 puan) tarafından
Ben izletiyorm çok fazla değil genelde yemek yerken aciyorm yada isim olunca acaba hiç TV izletmedn büyüten varmı merak ettim bunu başaran :)

63 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Büyüğüne 2yasina kadar hiç izletmedm ama sakın bı cocukdu ikinci de dursun da nasıl durur da dursun diye açardım bakmazdi 3yasina geldi hala aynı 
-Reklam-
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Kucukken  baya zaman izlemedi sonra nadir oyle actik  ama 2 yasindan sonra bakiyor ama sķılana kdr yani sklsın birakir hemen 2 5 yasinda
0 oy
(238 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında hala tvi nedir bilmez bak desem bile asla bakmaz  sadce şarkı faalan çıkarsa oynamak için bakar şimdi oğlum 5 aylık ona da baktirmayi düşünmüyorum tvi ye bakmayan çocuk gerçekten çok çabuk konuşuyor 
0 oy
tarafından
4 gün sonra 20 aylik olacak cizgi film asla sevmez hiç izletmedim cunku bazen bilerek aciyorum bakmıyor gerekte yok 
0 oy
tarafından
Vala açıyorum bağımlı değil bir iki çizgi filim sever onları izler onlarda 30 dk falan bide reklam izler arada. Mecburum çünkü yoksa WC ya gitmek bile çok zor oluyor 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Hep açıktır ama bağımlı değil keyfi gelirse izler
0 oy
(679 puan) tarafından
Bizimki izlemiyor acarsamda sadece trt cocuk telefonu hic vermiyorum 24 aylik
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Bebeğin 40ı çıkınca evde yalnız kaldım, tv nedir unuttum, vaktim yok ki açıp bakıyım, arkaplanda ses olsun filan hiç sevmem israf ve kuru gürültü gelir bana. Düzgün cümle kurmaya başlayınca eğitici birkaç şeyi kısıtlı bi süre izletirim belki bilmiyorum, hele o güne bi çıkalım Allahın izniyle. 
0 oy
(325 puan) tarafından
Dogdugundan belli hic tv izletmedim telefon tablet vermedim 15 aylik oldular simdi tv acik oldugunda bile ilgisini cekip bakmiyorlar. 3 yasina gelene kadarda baktirmayi dusunmuyorum 
0 oy
(558 puan) tarafından
İki yaşına kadar izletmedim sonra yarın saat kadar izlettim bağımlı deil ama sıkıldıkca bakıyor simdi
0 oy
tarafından
Benimki bi maşa ile koca ayı izler onun dışında pek izlemez açıyorum bende zaten bağımlı değil daha çok gezip oynamayı seviyor
0 oy
(587 puan) tarafından
Önceden dikkatini çekerdi şimdi yüzüne bakmıyor ya az baksada işimi gücümu hallerden diyorum ama yok 
0 oy
(10,636 puan) tarafından
2 yaşından sonra izledi maşallah konuşması herşeyi çok güzel ingilizce sayı alfabe Türkçe alfabe öğrendi orda şükür 
(1,231 puan) tarafından
Masallh peki nezmn cümle kurmaya başladı benim kızım 16 aylık bı kaç havyan ismi söylüyor gel git anne baba meyve isimleri fln söylüyor bildikleri
(10,636 puan) tarafından
18 aylık fln di cnm
0 oy
(866 puan) tarafından

Bende yorumları okumaya geldim bakalım kimler izletmiyormuş kimmiş o şahane anne :D Bn TV izletiyorm 

(1,231 puan) tarafından
Bende okuyirm ama bazı yorumlara sasiriyormda TV yi izletmeyi geçtim evden TV yi cikaran bile varms :)
(866 puan) tarafından
Telefonumda çıkarsınlar ozmn daha çok merak eder ev den çıkardın komşuda akrabadan anneye dedeye gidip kaldığında napacak daha çok meral edip odaklanmıycak mı , çocuk,bizimki ses olsun maksat çizgi film açılır o diğer odalarda oynar,
0 oy
(3,259 puan) tarafından
1 yaşına kadar hiç tv telefon felan yoktu ama düşkünlüğü vardı belliydi yani. Sonra sonra verdim. Şimdi sadece ya boz yemek yerken ya o yemek yerken YouTube kids izliyor. Yalnızım bende sürekli oyalayamiyorum kendi başına hiç oynamıyor ne kardeşi ile oynuyor ne babası ile elimden tutup bir çadır aldım ona içinde oyuncakları oraya götürüyor beni bende yerde sürekli oturamıyorum sırtım felan çok ağrıyor günde 1 saat felan özellikle yatmadan önce oynuyoruz. Gün içinde sürekli peşime gezer. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
8 aylık TV izletmiyorum bizde evde izlemiyoruz
(1,231 puan) tarafından
8 aylık zatn küçük bende izletmiyordum ozaman
(1,156 puan) tarafından
İzletmeyide düşünmüyorum inşallah böyle devam eder
(1,231 puan) tarafından
İnsallh :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
3 bebe büyüttün üçü de akla eren'e kadar 4-5 yaşlarına gelene kadar televizyon izlemediler açık hava olduğu halde bakmazlardı
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Daha doğmadı canım ama hiç izletmemek zor geliyor ama abartmadan sınırlı sürece kontrollü bir şekilde kısa kısa çizgi filmler izletilebilir bence belli yaşa gelince :) kendi fikrim tabi :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim bi arkadaşım izletmedi 2 Yaşına kadar. Ama şöyle kendisi calisiyor evde bakıcı var kadında orta yaşı biraz geçkin yani kendi çocuklarını falan da öyle büyütmüş arkadaşımda oyle olsun istedi w Yaşına kadar hiç izlemedi cocuk. Şimdi 3 e yaklaştı günde belli süre izlemesine izin veriyor bazı cizgi filmleri
0 oy
tarafından
Benim tv 24 saat açık ama izlemez hiç ilgisini çekmez 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,486 göst.
9 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hanifem (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 543 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 497 göst.
14 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 156 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,493 puan) tarafından soruldu

384,964 soru

11,513,944 cevap

35,174 kullanıcı

...