0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,489 puan) tarafından
Kızım sol gogsumu emiyor sağı emmiyor tek göğüsle şimdilik doyuyor ama ilerde ne olur böyle yaşayan varmı

16 Cevaplar

0 oy
(1,746 puan) tarafından
Sağsann olmazmı
(1,489 puan) tarafından
Sagiyorum ama çok Zor oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Benim kızım da genelde sağ emer solda başından beri pek şişlik doluluk hissetmedim ben de çoğunluk sağ verdim 5 ay sadece sütümü emdi sonra ek gıdaya geçiş yaptık şimdi de çoğunluk sağ emiyor ek gıdayla sıkıntı yok şükür 
(1,489 puan) tarafından
Benimkide tam tersi
0 oy
tarafından
Kızım hep sağ emdi oğlumda şimdi sürekli sol emiyor büyüdüler ikiside:) 
(1,489 puan) tarafından
Benim sağ küçük kaldı
tarafından
Benimde kızım emerken sol küçük kalmıştı. Şimdi oğlum sol emiyor sağ küçük kaldı ama emzirmeyi bırakinca düzelir gibi geliyor çünkü sağ göğsüm kocamandi şimdi eski döndü
(1,489 puan) tarafından
İnşallah düzelir
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Beeeennnn 5 aydan beri sağ ile devam ediyoruz ben mamada veriyorum 6 aylık benimki 
(1,489 puan) tarafından
Daha mama vermedim daha kucuguz ama biz
(7,300 puan) tarafından
Verme kuzum kilosu iyide bez sayısı iyi ise verme bizim bunlarda sıkıntı oldu onun için veriyorum ben biti bitecek zaten sağda süt de bakalım nezaman
(1,489 puan) tarafından
Çok şükür iyi şimdilik
0 oy
tarafından
18 aylık bizden selam olsun şu an bile emiyor ☺️ kocaman olmuş sağ göğüs ve minnacık sol göğüsle geziniyorum. 
(1,489 puan) tarafından
Ha ha ha ha çok komik oluyor
tarafından
Görüntü komik evet ama iç camasinda sıkıntı yaşıyorum. Beyuk meminin ucu hep dışarı çıkıyor
(1,489 puan) tarafından
Bende de oluyor o
tarafından
İki göğüs arası daki farkta zirveyi oynuyoruz vallahi. Yemek de yemez oldu sadece süt istiyor. Hem yoruldum hem yemek yesin diye kesmek var aklımda. Bir yandan işte vicdanımı susturuyorum en azından 20 aylık olsun diyorum da bakalım
0 oy
tarafından
Oğlum 15 aylık, doğduğundan beri sadece solu emdi sağı asla emmedi. Şükür doydu tek memeyle hiç mama almadık kilosu da iyi başından beri
(1,489 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım
0 oy
(4,290 puan) tarafından
3 aydan 17 aya kadar sadece sol göğüs ile emzirirken kizimi
(1,489 puan) tarafından
Korkuyorum doymaz diye ya
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Benimkide sağ memeyi reddediyor. Solu emdiğini sansin diye koltuk altima alip sağ memeyi öyle veriyorum. Sende öyle denesene. 
(1,489 puan) tarafından
Biliyor benim cadı kız yaptım onuda
(13,866 puan) tarafından
Benimki kanıyor şimdilik ;)
(1,489 puan) tarafından
Yok canım verir vermez başlıyor ağlamaya
0 oy
(673 puan) tarafından
Aynı sıkıntı bende de vardı oğlum sadece sol göğsümü emiyordu sağ emmiyordu sola yatırır gibi yapıp sağa veriyordum ya da ayakta emziriyordum çocuğu dik tutarak emziriyordum çok şükür yavaş yavaş o tarafa da alıştı şimdi her ikisini de emziriyorum
(1,489 puan) tarafından
İnşallah bizimkide alışır
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Kızım 1 aylık olduktan beri reddetti sağ göğsümü. 3 aylık olduktan sonra kilo alımı düştü ayda 300gr aliyordu sonra ek gidada daha fazla almaya başladı  
(1,489 puan) tarafından
Bizimki Bir buçuk aylık doğduğundan beri almıyor süt var azda olsa arada sagiyorum kesilmesin diye
0 oy
tarafından
Bak nasıl emzir biliyor musun . Solu emzirir gibi tut onu kafası sol göğse taraf dursun yani . Gövdesi yerde emzir sağ göğüsten . Solu emer gibi yapacaksin anladn mi . Ben öyle yaptım emmeye başladı 
(1,489 puan) tarafından
Denedim emmiyor ya
tarafından
Cidden mi ya üzüldüm canm ya
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Benimde ilk kızım öyle yaptı canım tek tarafı emdi
0 oy
tarafından
4.aydan beri tek sol emiyor. Zaten mama başladık 4. Ay süt yetersizdi. Sağdım falan ama bir süre sonra olmadı süt gitti. Şuan 16 aylık. Sol göğsüm kopmak üzere kopana kadar bakalım devam. 
(1,489 puan) tarafından
Ay ben mama vermek istemiyorum ya
tarafından
Mecbur kalınca yapacak birşey yok
0 oy
(938 puan) tarafından
Benimkide sağ gogsume alisti hala aynı 10 aylık oldu ek gıda olmasa kilo almazdı sanırım hiç çünkü tek göğüs yetmiyor ek gıda yemezsr
(1,489 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(915 puan) tarafından

Benim oğlum 1 ay olcak memeyi bırakalı 18 aylıkken bıraktık ve 2 aylıktan  18 aya kadar  sadece sağ göğüsümden emdi:D

0 oy
(2,472 puan) tarafından
Kizim 3 aylık bıraktı sağ tarafı emmedi tek tarafla emzirdim 1 yaşında olacak bu ay süt  yetmediği için ek gıdaya erken başladım ben 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 215 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 646 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,942 soru

11,373,890 cevap

34,856 kullanıcı

...