0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
2-3 gündür akşam saatleri sancılanıp ağlıyordu. Gazı olduğu çok belliydi. Sağlık ocağındaki hemşireye yazdım sab simplex damlayı önerdi. Eczaneye gittim oda önerdi. Bende çocuğumda kullandım dedi aldım. 1 kez kullandım şuan mışıl mışıl uyuyor bu akşam hiç gaz sancısı çekmedi yavrum. Ben düzenli olarak bu damlayı kullanayım mı? Yoksa gazı oldukça mı vermeliyim? Normalde günde 3 kez 5-15 damla kullanımı varmış. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Duzenli kullan benim kizimda ben duzenli kullandim duzenli kullanirsan gecer gazi oldukca degil hergun duzenli eczanedekiled nasil kullanacagini soylemedimi canim
(1,097 puan) tarafından
Ya hiç bişey demediler. Aslında sohbet ederken ben sormayı unuttum o söylemeyi. Çocuğumda çok gaz oluyodu oturup ağlıyodum diye anlatmaya başladı sohbet ettik kaldı. İnternetten araştırdım kullanımını
-Reklam-
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Düzenli kullan canım onunla beraber bağırsak düzenleyici bioGaia kullanabilirsin rahatlar kuzucuk 
(1,097 puan) tarafından
Bu damla etki etti gibi ama alırsam ekstra rahatlatır mı? 18 günlük daha
(3,663 puan) tarafından
Evet rahatlatır canım ben kullanmıştım bir iki ay sonra baktım gaz damlası ile de artık rahat yapıyor gazı olmuyor bırakmıştım
(1,097 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim onuda bi araştırayım bakayım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nrdnkck (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 76 göst.
+1 oy
11 cevap 104 göst.

378,360 soru

11,325,137 cevap

34,777 kullanıcı

...