0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşim telefon şifresini vermiyor önceden biliyordum tamam güveniyorum bu konuyu da daha önce açmıştım zaten, telefon kişisel bişey bana güvenmeyi öğren güvenmediğin için istiyorsun şifremi diyor, telefonu hep seslide interneti de hep açık ama şifreyi vermediği için acaba benden sakladığı bir şey mi var diye düşünüyorum sürekli bu konuyu düşünüyorum canım çok sıkkın sizce haksız mıyım? 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,623 puan) tarafından
Haklısın çünkü kim vermiyorsa altından bir nane çıkıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala bnce telefon  şifresini eş te  gizlenmemwk  lazim
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Eşine katılıyorum. Güvenini sarsacak bir şey mi yaptı daha önce neden böyle davranıyorsun? 
0 oy
(609 puan) tarafından
Valla canım evlilikte kişisel bişey olmaması lazım seninle nasıl aynı yastığa baş koyuyorsa güvenmiyorsun derse suan yaptığın güven verici mi diye bir sorarım 

Benim bilmem lazım şifreyi 

Bence benim düşüncem bu 
0 oy
tarafından
İkimizde şifreleri biliyoruz ama bakmıyoruz bişeye bakıcam diyip alabilirsin yada şifresi neydi de direk telefon elindeyken sana bişey göndermiştim gelmiş mi ona bakıcam de bakalım 
(301 puan) tarafından
Yanımdayken bak der büyük ihtimalle yani karıştıramam
tarafından
Yanındayken bak sende şifresini öğrenmiş olursun canım
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Önceden bilşyordun neden değiştirdi ki? Yani söylediği şeyde haklı. Ona güvenmediğini hissettirdiğin için böyle yapıyor ama neden şifre değiştirdi onu anlamadım
0 oy
(116 puan) tarafından
Valla eşin ile senin aranda ilan bir güven bağı. Ama şahsen ben şifre olaylarından şifrelerini alınıp verilmesinden hiç hoşlanmam. Annemle yazışıyiorum annemle her şeyi konuşuyorum arkadaşlarım sırlarını yazıyor fotoğraf atıyor elbise filan deneyip. Eşim görsün istemem bir şey sakladığımdan değil. Ben de onu kini istemem ama eşime güvenirim. Ama güvenimi bozacak şeyler hissedersem zaten verse ne olur vermese.. Yani ikiniz arasındaki güven bağı ile ilgili. Şifre sorun olmamalı bence. 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benimki bir kere şifre koymuş güncelleme koydum dedi gece uyandırdım sifren ne dedim söyledi sonra iş yerinde bakıyorlar şifre kalsın dedi ama ben kabul etmedim evde istediğin zaman alırım ortada duruyor telefonu ama isteyen her yerde yapar üzerine gitme 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bizim şifreler aynıdır ya unutma imkanım yok tlefn senelerce yerde dursn açıpta bakmam ne yapmış ne etmiş diye oda benm kine bakmaz 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Belkid e rkdasları ile saçma konusmalar yapıyor senin görmen rahatsız edebilir
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Erkeklerin klasik yalanı güvenmeyi öğren o yüzden şifre vermiyorum... Yani bı insan yarası olmasa niye gocunsun ki görmeni istemediği birşeyler var o yüzden vermiyor şifresini 
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Kesinlikle vermiyorsa altında bişeyler vardır bana güven falan hikaye.. Eğer oda bişey saklamıyorsa zaten şifresini değiştirmezdi. 
0 oy
tarafından
Şimdi yorumlara baktım da yanındayken karıştıramam yazmışsın e eşin haklı o zaman. Sen karıştırmak için istiyorsun, güven problemin var. 
(301 puan) tarafından
Şifreyi vermediği için evet şüpheleniyorum benden sakladığı bir şey mi var açısından
tarafından
o zaman beklemediği bir anda açıkça tamam şifreni sen gir telefonuna bakmak istiyorum neden bu kadar sır gibi saklıyorsun de. Eğer şifresini vermeyeceği halde hala telefonunu göstermiyorsa işte o zaman şüphe et.
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Benim eşimde vermyor güven Dior bı ara gizli girdim o görmeden hiç bişi yoktu 

Sen ısrarla ver dediğin için inat etms üstüne düşme ama gizliden o telefona girerken şifresine bak yada tahmin yürüt dene belki bilrsn gizli girersin ozaman bişi olup olmadigini anlarsin

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 588 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 765 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 699 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.